Wszyscy zwycięzcy TTBZ
ONS.pl

 

Już w sobotę kolejny odcinek 10. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Wśród uczestników znów występują prawdziwe gwiazdy - m.in. Adriana Kalska, Mateusz Ziółko, czy Honorata Skarbek. W jakie role się wcielą tym razem? Jakie hity zaśpiewają? Zanim będziemy mogli ocenić ich wykonania proponujemy wrócić do poprzednich edycji show. Przypominamy finałowe wykonania wszystkich zwycięzców TTBZ. Który z nich wypadł najlepiej? Głosujcie w naszym plebiscycie!

 

 

Katarzyna Skrzynecka była zwyciężczynią pierwszej edycji show - wiosną 2014 roku. Ujęła jury swoim wykonaniem „Time to Say Goodbye” Sarah Brightman i Andrea Bocellego. Wystąpiła w obu tych rolach!


Marek Kaliszuk jesienią 2014 roku porwał jurorów niesamowitym wykonaniem operowego klasyka "O mio bambino caro". Wcielił się w rolę Marii Callas i wygrał drugą edycję show!

 Stefano Terrazzino, kojarzony dotąd raczej z tańcem, wiosną 2015 roku udowodnił fanom "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", że ma również ogromny talent wokalny i aktorski. W finale trzeciej edycji show zaśpiewał  szlagier Mieczysława Fogga „Jesienne róże”.

 


Bartłomiej Kasprzykowski jesienią 2015 wziął udział w 4. edycji TTBZ. W finale zaśpiewał wspaniale wielki hit Nat King Cole'a „When I Fall in Love”. I wygrał!

 


Aleksandra Szwed w finale 5. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wiosną 2016 roku pokazała niesamowitą metamorfozę. Wcieliła się w Berbarda Ładysza i zaśpiewałą „Ten zegar stary"! Niezwykłe:

 


Maria Tyszkiewicz startowała w 6. edycji TTBZ, jesienią 2016 roku. W finale wcieliła się w Rihannę i zaśpiewała jej hit „Diamonds”.

 

 


Katarzyna Popowska wygrała wiosną 2017 roku 7. edycję show. W finale wystąpiła z "Listen" Beyonce:

 


Popularny aktor Kacper Kuszewski rok temu wystąpił w 8. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W finale wcielił się w słynną śpiewaczkę Marię Callas i zaśpiewał „Habanerę”.

 

 

Ostatnim, jak dotąd zwycięzcą TTBZ był Filip Lato. W tegorocznym finale 9. edycji zaśpiewał nieśmiertelny hit Led Zeppelin „Stairway to Heaven”, wcielając się w wokalistę grupy - Roberta Planta.


 

 

Kto wypadł najlepiej? Głosujcie!

Kacper Kuszewski
TTBZ Kacper Kuszewski
...
ONS.pl
Filip Lato
TTBZ Filip Lato
...
ONS.pl
Maria Tyszkiewicz
TTBZ Maria Tyszkiewicz
...
ONS.pl
Ola Szwed
TTBZ Ola Szwed
...
ONS.pl
Stefano Terrazzino
TTBZ Stefano Terrazzino
...
ONS.pl
Marek Kaliszuk
TTBZ Marek Kaliszuk
...
ONS.pl
Katarzyna Popowska
TTBZ Katarzyna Popowska
...
ONS.pl
Katarzyna Skrzynecka
TTBZ Katarzyna Skrzynecka
...
ONS.pl
Bartek Kasprzykowski
TTBZ Bartek Kasprzykowski
...
ONS.pl
Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Wyniki plebiscytu:
Kacper Kuszewski...
Filip Lato...
Maria Tyszkiewicz...
Ola Szwed...
Stefano Terrazzino...
Marek Kaliszuk...
Katarzyna Popowska...
Katarzyna Skrzynecka...
Bartek Kasprzykowski...