Metamorfozy w szóstym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo Kasia Zielińska jako Queen Latifah Marcin Rogacewicz jako Halina Frąckowiak Kasia Pakosińska jako Kora Jerzy Grzechnik jako Diana Ross
Metamorfozy w szóstym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo
1/10
Metamorfozy w szóstym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Za nami szósty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem wygrała go... Katarzyna Zielińska, która wcieliła się w postać Queen Latifah z musicalu Chicago. Jak wypadli inni uczestnicy show? Bardzo dobrze poradziła sobie również Ola Szwed jako Nelly Furtado oraz Dariusz Kordek jako Patrick Swayze. Gościem specjalnym był Zenek Martyniuk, w którego wcieliła się Agnieszka Twardowska.

 

Zobaczcie galerię z szóstego odcinak programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

 

Zobacz: Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" hitem Polsatu? Już są wyniki oglądalności

2/10
Kasia Zielińska jako Queen Latifah

Kasia Zielińska w roli „big mama” czyli Queen Latifa:

Jest duża trudność. Niczego swojego nie będę miała w tej postaci - mówiła przed wejściem do windy Kasia.

„When You’re Good to Mama” w jej wykonaniu urzekło jurorów.

Odniosłam wrażenie, że dodatkowy tłuszcz bardzo dodaje pewności siebie. Wspaniała kreacja zarówno aktorska jak i wokalna. Kasiu jestem oczarowana – mówiła Małgorzata Walewska.

3/10
Marcin Rogacewicz jako Halina Frąckowiak

Marcin Rogacewicz zmierzył się z legendą lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych – Haliną Frąckowiak. Wykonał utwór „Mały elf”. 

Marcin, zrobiłeś nam naprawdę piękny, pyszny prezent. Jesteśmy ci strasznie wdzięczni za kawał cudnej zabawy – dziękował aktorowi Paweł Królikowski.

4/10
Kasia Pakosińska jako Kora

Kasia Pakosińska zmierzyła się z ikoną muzyki polskiej, czyli Korą. Zaśpiewała słynne „Cykady na Cykladach”.

Zabrakło trochę tej kanciastości, ale to jest czepianie się tak naprawdę. Tak pięknie powiedział Królik, ja mogę się podpisać pod tym co mówił: to kucanie, te kroczki, te ruchy – podsumował kreację aktorską Kasi Bartek Kasprzykowski.

5/10
Jerzy Grzechnik jako Diana Ross

Jerzy Grzechnik przeistoczył się w Dianę Ross z czasów The Supremes w utworze „Baby Love”. 

Jurek, w jaką rolę byś się nie wcielił to odtwarzasz swoje postacie w 100 procentach. Ale w tym wszystkim jest jeszcze nutka twojego przymrużenia oka  i wielkiego poczucia humoru, co w tym programie jest nam bardzo potrzebne – oceniła Kasia Skrzynecka.

6/10
Agnieszka Twardowska jako Zenek Martyniuk (na zdj. z Zenkiem Martyniukiem)

Agnieszka Twardowska przeobraziła się w króla disco polo, który sprzedał 20 milionów albumów, czyli Zenona Martyniuka w piosence „Przez twe oczy zielone”.

Drogi panie Zenonie chciałem panu powiedzieć, że jestem wzruszony występem. To jest kolejny dowód na to, jak prosta, dobrze, mądrze napisana piosenka zaśpiewana szczerze, z całego serca, kiedy człowiek wie co, dla kogo i o czym śpiewa sprawia, że widzowie i słuchacze są bezradni. Ta piosenka trafiła prosto do serca – komplementował Paweł Królikowski. 

Na nagraniu odcinka pojawił się sam Zenek Martyniuk!

Agnieszko gratuluję, serdecznie gratuluję – mówił goszczący w programie Zenon Martyniuk.

7/10
Aleksandra Szwed jako Nelly Furtado

Aleksandra Szwed jako Nelly Furtado. Aktorka zaśpiewała „Maneater”. 

Jesteś zwierzęciem scenicznym i za każdym razem, kiedy pojawiasz się na scenie właściwie władasz nią. Dla mnie to, co wykonujesz jest niewiarygodne. Spojrzałem na ciebie w momencie, w którym wyszłaś i zaczęłaś śpiewać. I właściwie po tym jednym spojrzeniu zaznaczyłem wszystkie szczegóły, które chciałem zobaczyć (…). Jest moc ruchów tej dziewczyny, jest takie lekkie jej zepsucie, ta chęć bawienia się, rozkapryszenie, żonglowanie mężczyznami, to wszystko w tobie było – zachwycał się Bartek Kasprzykowski.

8/10
Adam Fidusiewicz jako Marilyn Manson

Adam Fidusiewicz stał się demonicznym Marylinem Mansonem w „Personal Jesus”. 

Wspaniała kreacja zarówno aktorska jak i wokalna (…) Wspaniały – powiedziała Małgorzata Walewska.

9/10
Dariusz Kordek jako Patricka Swayze

Dariusz Kordek wcielił się w Patricka Swayze. Wykonał najpopularniejszy utwór nieżyjącego już aktora - „She’s Like The Wind”. 

Mam wrażenie Darek, że w tej postaci najbardziej oddaliłeś się od swojego prywatnego głosu i swojej techniki śpiewania spośród wszystkich postaci, które tu odtwarzałeś. Wyostrzałam ucho na każdą samogłoskę. Otwarte „a”. Bardzo charakterystycznie artykułowane samogłoski w śpiewaniu tej piosenki, w której w ogóle nie było charakterystycznego Darka. To był głos Patricka Swayze i przepięknie zaśpiewana piosenka. Brawo! –mówiła Kasia Skrzynecka.

10/10
Kasia Zielińska wygrała szósty odcinek

Odcinek wygrała Kasia Zielińska!