Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto wygrał 8 odcinek?
1/10
Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kto wygrał 8 odcinek?

Za nami ósmy odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto tym razem okazał się najlepszy? Zobaczcie naszą relację z kolejnej odsłony programu, w którym znani i lubiani przeobrażają się w cenionych artystów. Tym razem na scenie zobaczyliśmy m.in. Shakirę oraz Sandra.

 

Kto wygrał? Sprawdźcie!

 

Zobacz także: "Maria Magdalena..." Kto śpiewa wielki hit Sandry w Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Mamy zwiastun!

2/10
Paweł Jasionowski jako Chubby Checker

Ósmy odcinek show Twoja Twarz Brzmi Znajomo rozpoczął się w rytmach z lat 60. Paweł Jasionowski zatańczył, a co najważniejsze zaśpiewał twista. Jako Chubby Checker zaśpiewał piosenkę „Let’s Twist Again”. Sprawił, że publiczność i Jury rzucili się do tańca.

Głosowo to brzmiało jak z playbacku. Naprawdę znakomicie – oceniła Małgorzata Walewska.

3/10
Krzysztof Kwiatkowski jako Leonard Cohen

Chyba każdy zna głęboki głos Leonarda Cohena i jego piękną piosenkę pt. „Dance Me To The End of Love”. Tym razem to Krzysztof Kwiatkowski musiał się zmierzyć z postacią tego artysty.

 Barwa, nastrój, odtworzenie postaci jest takie, że wszyscy tu siedzimy na baczność jak przed mistrzem Cohenem. Super – powiedziała Kasia Skrzynecka.

4/10
Sławomir jako Andrzej Dąbrowski

Andrzej Dąbrowski czyli Sławomir zawładnął sceną piosenką „Do zakochania jeden krok”.

 Każdy Twój występ odbieram z taką sympatią, z taką serdecznością i z tym poczuciem zabawy bardzo pięknie się zbliżyłeś do pana Andrzeja – ocenił Paweł Królikowski.

5/10
Kuba Świderski jako Michael Stipe

Kuba Świderski wystąpił jako Michael Stipe, wokalista zespołu R.E.M., i wykonał utwór „Losing My Religion”. Słowom uznania Jurorów nie było końca.  

 Ja miałam łzy w oczach, chociaż nie była to ckliwa ballada, bo tak mnie poruszyły i udzieliły mi się Twoje emocje oraz perfekcyjna robota. Brawo! – powiedziała Kasia Skrzynecka

 Twoja motoryka Stipe’a była zbyt czytelna, ale uważam, że to jest Twoja najlepsza kreacja w całym programie do tej pory - dodał Kasprzykowski. 

6/10
Joanna Jabłczyńska jako Sandra

Seksowna Sandra ma w swoim dorobku hity, które królowały na dyskotekach w latach 80. Jednym z jej wielkich przebojów jest piosenka „(I’ll Never Be) Maria Magdalena”, którą zaśpiewała dla nas Joanna Jabłczyńska.

Sandra powinna w kulisach podstawić Ci nogę, bo jesteś fajniejszą Sandrą od niej samej. Ale tak naprawdę, to podziwiałem z jaką Ty dojrzałością funkcjonujesz przed kamerą i przed mikrofonem. Ja po prostu widziałem, jak cała Ty jesteś skupiona, żeby to wrażenie, które sobie wymyśliłaś, wykombinowałaś, żeby oddać, pokazać. Pięknie – powiedział Paweł Królikowski.

7/10
Kasia Popowska jako Don Henley z zespołu The Eagels

Don Henley z zespołu The Eagels, zaśpiewał ich największy przebój – utwór „Hotel California”, za który zespół otrzymał nagrodę Grammy w 1978 roku. Tę przejmującą rockową balladę zaśpiewała Kasia Popowska. Nie dość, że zaśpiewała to jeszcze zagrała na perkusji.

 To był występ z tego cyklu pt. „niewykonalne”, coś co się nie mogło udać. Po czym Ty weszłaś i to po prostu zrobiłaś. I wiem, że potwornie ciężko harowałaś, żeby nauczyć się grać na perkusji. Kasia, no po prostu Oscar. I nie tylko za perkusję, bo zaśpiewałaś to fantastycznie – oceniła Kasia Skrzynecka.

8/10
Monika Borzym jako Kalina Jędrusik

W tym odcinku, Monikę Borzym los połączył z Kaliną Jędrusik. Usłyszeliśmy piosenkę „Bo we mnie jest seks”. Monika oczarowała publiczność i Jury.

 Bardzo fajnie, że mi zniknęłaś zupełnie. Bawiłem się, cieszyłem się, uśmiechałem się od początku do końca. Super frajda. Dziękuję Ci za to – powiedział Bartek Kasprzykowski.

9/10
Zosia Nowakowska jako Shakira

Ostatni występ w tym odcinku był naprawdę ognisty. Na scenie pojawiła się Zosia Nowakowska jako gorąca Shakira i rozpaliła scenę do czerwoności piosenką „Loca”.

 Ja wcale nie zastygłem, tylko jestem podjarany po prostu. To jest coś niebywałego, co Ty potrafisz zrobić na scenie, co potrafisz zrobić z widownią, już nie mówiąc o Jury. To nie jest z mojego repertuaru, z moich ulubionych piosenek, to nie jest to co króliki, tygrysy i inne koty drapieżne kochają najbardziej. Ale Zośkę Tak! Zośkę zawsze. Dziękuję za ten występ – powiedział Paweł Królikowski.

10/10
Wygrała Monika Borzym!

Ósmy odcinek show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, głosami Jurorów i uczestników, wygrała Monika Borzym. 10 000 złotych przekazała Fundacji „Walczę z SM” na rzecz Marka Kręgla.  

W następnym odcinku show, każdy z uczestników będzie miał za zadnie zaśpiewać piosenkę ze znanego filmu. Na scenie wystąpi: Marilyn Monroe (Mężczyźni wolą blondynki), Eugeniusz Bodo (Piętro wyżej), Elsa (Kraina lodu), Janusz Rewiński (Podróże Pana Kleksa), Whoopi Goldberg (Zakonnica w przebraniu 2), Chaim Topol (Skrzypek na dachu), Meryl Streep (Mamma Mia!) oraz Renn Woods (Hair).