Twoja twarz brzmi znajomo 8 Mariusz Ostrowski  w Twoja twarz brzmi znajomo 8 Beata Olga Kowalska w Twoja twarz brzmi znajomo 8 Anna Dereszowska w Twoja twarz brzmi znajomo 8 Krzysztof Antkowiak w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada
Macie już faworyta?
1/10
Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

W półfinałowym odcinku show wszystko stało się jasne. Wiemy już, kto powalczy o 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny, a kto zaprezentuje się śpiewając w duecie. Co wydarzyło się tego wieczoru? Zobaczcie w naszej galerii spektakularne metamorfozy z 9.odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo" i sprawdźcie, kto zachwycił jurorów i wygrał ten odcinek. 

ZOBACZ: To najlepsza Cher w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jaką widzieliście ;) Kto się w nią wcielił? ZOBACZ

2/10
Mariusz Ostrowski  w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

Jako pierwszy wystąpił Mariusz Ostrowski, który wkroczył na scenę jako Elvis Presley. Zaśpiewał „Viva Las Vegas”.

– Śmiało mogę powiedzieć, że jesteś bezwzględnie najlepszym Elvisem Presleyem jaki był w edycjach naszego programu. Dałeś fantastyczny występ. Podziwiam Twoją barwę głosu, która ani przez chwilę się nie zmieniła, nie załamała. W ogóle się nie zziajałeś, chociaż tutaj wytańczyłeś wszystkie kroczki, skoczki i miałeś jeszcze w sobie taki czar „spod oka”. No bo to trzeba być Mariuszem w ciele Elvisa Presleya – komplementowała aktora Kasia Skrzynecka.

3/10
Beata Olga Kowalska w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

Beata Olga Kowalska wcieliła się w Muńka Staszczyka w kultowej piosence z początku lat 90., pt. „Warszawa”.

– Bardzo misternie utkana postać, z tych szczegółów, które doskonale podpatrzyłaś.  Jeżeli chodzi o manierę i sposób mówienia, motorykę – wszystko bardzo dobrze było oddane. Ale chciałem ci jeszcze raz podziękować za wszystko, co tutaj zrobiłaś – mówił Bartek Kasprzykowski.

4/10
Anna Dereszowska w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

Anna Dereszowska stała się Cher. Wykonała piosenkę „Walking In Memphis”.

– Barwa po prostu dla mnie w dychę. Jeżeli chodzi o energię tej postaci to był bardzo dobry występ – podsumował Bartek Kasprzykowski.

5/10
Krzysztof Antkowiak w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

Krzysztof Antkowiak przeistoczył się w Bruce’a Springsteena w hicie „Streets of Philadelphia”.

– Krzysiek jesteś mistrzem nastroju – mówiła ocierając łzy Kasia Skrzynecka. Naprawdę przy tak minimalnych środkach, jesteś mistrzem wzruszenia – dodała.

6/10
Ola Gintrowska w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

Ola Gintrowska przeobraziła się w Kim Sasabone z zespołu Vengaboys w przeboju „We’re Going To Ibiza”. 

– Chciałem ci pogratulować energii, którą masz i takiego czystego ciepła. I za to ci najbardziej dziękuję – powiedział Bartek Kasprzykowski.

7/10
Kacper Kuszewski w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

Kacper Kuszewski przeszedł transformację w Mieczysława Fogga. Zaśpiewał „Piosenkę o mojej Warszawie”. Po występie Kacper otrzymał od jurorów owację na stojąco.

– Chciałam ci podziękować w imieniu mojej nieżyjącej babci i w imieniu mojej matki – mówiła ze łzami w oczach Małgorzata Walewska – ściskając aktora.

- Kacper rozwalasz nas emocjonalnie. Rzadko dzisiaj spotykamy umiejętność takiej dyscypliny warsztatowej i ducha talentu. Człowiek taki jak ty - wychodzi i nad czymś pracuje, daje temu krew, myśli i całe swoje życie, po to żebyśmy mogli potem, albo się śmiać, albo się wzruszać (…). Piękna robota i piękna kreacja – chwalił Kacpra Paweł Królikowski.

8/10
Kasia Moś w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

Kasia Moś wcieliła się w Dani Klein z Vaya Con Dios w utworze „Puerto Rico”.

– Jesteś piosenkarką i osobą o bardzo bogatym wnętrzu. Zawsze te twoje postacie są ciekawe. Piękny występ – doceniła przygotowania Kasi Małgorzata Walewska.

9/10
Marcel Sabat w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

Marcel Sabat wylosował w poprzednim odcinku postać Joe Dassin. Wykonał „Les Champs- Elysees”.

– Uważam, że jesteś takim skarbem, który należy pielęgnować. Gratuluję tobie i rodzicom, że mają takiego fajnego chłopaka – mówiła Małgorzata Walewska.

10/10
Kacper Kuszewski w Twoja twarz brzmi znajomo 8
Fot. M. Zawada

Każdy z jurorów najwyższą notę przyznał Kacprowi Kuszewskiemu, swoje głosy dorzucili też uczestnicy, tym samym aktor gromadząc 70 punktów wygrał 9. odcinek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Oliwii Dunaj podopiecznej Fundacji „Zdążyć z pomocą” na zakup wózka elektrycznego. A w sobotę 11 listopada 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą: Beata Olga Kowalska, Krzysztof Antkowiak, Anna Dereszowska i Kacper Kuszewski. Pozostali uczestnicy zaprezentują swoje umiejętności w duetach. Wszyscy artyści sami wybiorą piosenki, które zaśpiewają.

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo