Twoja twarz brzmi znajomo 9 - drugi odcinek Michalina Sosna w Twoja twarz brzmi znajomo 10 Mateusz Ziółko w Twoja twarz brzmi znajomo 10 Boogie w Twoja twarz brzmi znajomo 10 Rafał Szatan w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Twoja twarz brzmi znajomo 9 - drugi odcinek
Fot. M. Zawada
Zobacz naszą relację!
1/10
Twoja twarz brzmi znajomo 9 - drugi odcinek
Fot. M. Zawada

Za nami 2. odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo 10". W show udział biorą: Adriana Kalska, Katarzyna Maciąg, Marek Molak, Bogumił „Boogie” Romanowski, Honorata Skarbek, Michalina Sosna, Rafał Szatan, Mateusz Ziółko. Pierwszy odcinek wygrała Adriana Kalska, która wcielała się w Caltona Coffie z grupy Inner Circle. Kto wygrał tym razem? Zobaczcie naszą relację z odcinka!

Zobacz: To był mistrzowski występ! Kto wcielił się w Justina Biebera w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

2/10
Michalina Sosna w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Fot. M. Zawada

W drugim odcinku show oczywiście emocji nie zabrakło. Michalina Sosna wcieliła się w Cleo w przeboju „Łowcy gwiazd”.

– Fantastycznie zrobiłaś i barwę głosu Cleo i manierę wypowiadania sylab. Cleo bardzo świadomie mam wrażenie w tej piosence wypowiada te sylaby, żeby one nie do końca brzmiały jak polski język (…). Wyszło to świetnie i tym milszy miałam odbiór dobrze zatańczonej choreografii – mówiła Kasia Skrzynecka.

3/10
Mateusz Ziółko w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Fot. M. Zawada

Mateusz Ziółko wylosował Andrzeja Rybińskiego w piosence „Nie liczę godzin i lat”.  

– Cudnie było, naprawdę. Chciałem serdecznie pozdrowić twoją mamę. Słyszałem, że jest moją fanką. Gratuluję syna – mówił Andrzej Rybiński, który był gościem programu.

– Wszedł uśmiech i to był ten uśmiech, o który chodziło. Absolutnie miałeś prawdę w tym uśmiechu. Barwę masz troszeczkę ciemniejszą, ale udało ci się uchwycić wszystkie niuanse, te zaśpiewy na długich samogłoskach i też taką interpretację, która polega na daleko idącej powściągliwości. Gratuluję, bardzo piękny występ – oceniła Małgorzata Walewska.

4/10
Boogie w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Fot. M. Zawada

Boogie z Łobuzów stał się Marcinem Millerem w hicie lat 90. „Chłop z Mazur”.

– Udała ci się rzecz bardzo trudna. Tam trzeba było złapać ducha - ducha tej zabawy, ducha tej muzyki i to się udało fantastycznie. A jednocześnie udało ci się w jakiś cudowny sposób złapać tę barwę głosu, jednak dosyć różną. On ma jaśniejszą, lżejszą (…). Mam wrażenie, że Boogiemu to po prostu w duszy grało – stwierdził Kacper Kuszewski.

5/10
Rafał Szatan w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Fot. M. Zawada

Rafał Szatan przeistoczył się w Tanitę Tikaram. Zaśpiewał „Twist In My Sobriety”.

– Miałem takie poczucie od twojego pojawienia się na scenie, że taka fala smutku i melancholii, która jest dla mnie w tej piosence po prostu weszła tutaj z tobą (…). To nie jest wokalistka, która zaczarowuje swoją techniką, ona zaczarowuje głębią wewnętrznego przeżycia. I to jest u niej autentyczne (…).  I u ciebie myśmy też wierzyli. To było bardzo trudne i to jest twój wielki sukces – powiedział Kacper Kuszewski.

6/10
Marek Molak w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Fot. M. Zawada

Marek Molak przeszedł transformację w Phila Collinsa w „In The Air Tonight”.

– Jestem pod ogromnym wrażeniem tego występu, bo poziom koordynacji, poziom tego emocjonalnego przeżycia, które w tobie było tak mnie zaskoczyło. Nie wypadłeś z roli, z klimatu. Nie straciłeś ani na chwilę tego Phila Collinsa z celownika. Te bębny ci nie odjechały, a ja poniekąd jestem fanem takich wariatów – chwalił aktora Paweł Królikowski.

7/10
Katarzyna Maciąg w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Fot. M. Zawada

Katarzyna Maciąg wcieliła się w Wiesława Michnikowskiego w utworze „Addio pomidory”.

– Kasieńko oprócz zadań aktorskich, czyli mimiki bardzo charakterystycznej, tu się nie ma o co zaczepić wokalnie. Nie możesz tego kobiecego, nawet dziewczęcego głosu ukryć pod żadną chrypą, żadnym rockowym wydarciem z paszczy. Tu nie ma po prostu za co się schować. Dzisiaj na tyle, na ile kobieta mogłaby zrobić Wiesława Michnikowskiego, zrobiłaś go ślicznie – mówiła Kasia Skrzynecka.

8/10
Adriana Kalska w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Fot. M. Zawada

Ada Kalska stała się Kim Wilde w hicie „You Came”.

– Występ uważam za bardzo udany i bardzo pięknie zaśpiewałaś, co dla mnie się liczy - powiedziała Małgorzata Walewska.

9/10
Honorata Skarbek w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Fot. M. Zawada

Honorata Skarbek przeistoczyła się w Justina Biebera.

– Przyznaję się, że trochę się już nie łapię na ten nowy świat komunikacji blogowej, wiem też dla ciebie ma to ogromne znaczenie. Z drugiej strony widzę potem jak ktoś tak syntetyczny w pewnym sensie, potrafi w sposób rzeczywisty wejść na scenę, wlać tę swoją osobowość w tę foremkę Justina Biebera i nadać temu takiego naprawdę życia i ducha, że się na to patrzy i ja ci wierzę. Zastanawiam się tylko, czy odmawiasz ten różaniec, który masz na szyi, żeby ci się kariera utrzymała – żartował Paweł Królikowski.

10/10
Rafał Szatan w Twoja twarz brzmi znajomo 10
Fot. M. Zawada

Jurorzy nie byli jednogłośni. Po ich głosowaniu prowadził Rafał Szatan, dwa punkty mniej czyli 29 miał Marek Molak a 25 Mateusz Ziółko. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Rafał Szatan. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji SOS Wioski Dziecięce.

A za tydzień: Andrzej Krzywy (De Mono), David Hidalgo (Los Lobos), Afric Simone, Liam Gallagher (Oasis), Maggie Reilly, Halina Kunicka, Grzegorz Hyży, Bono (U2).

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo