TVN przekłada emisję "Drugiej szansy" i FINAŁU "Agent-Gwiazdy"
TVN

TVN wstrzymuje emisję "Drugiej szansy" i FINAŁU "Agenta". Dlaczego?

TVN przekłada emisję "Drugiej szansy" i FINAŁU "Agent-Gwiazdy"
TVN

Mamy złą wiadomość dla fanów programu "Agent-Gwiazdy" oraz serialu z Małgorzatą Kożuchowską "Druga szansa". Dlaczego? Okazuje się, że stacja TVN w majówkę nie pokaże nowego odcinka serialu, ani pierwszego finałowego odcinka show, które prowadzi Kinga Rusin. Dlaczego?

Polecamy: Z wiekiem wygląda coraz lepiej. Zdradzamy tajemnice sylwetki Kingi Rusin

TVN przekłada emisję "Drugiej szansy" i FINAŁU "Agent-Gwiazdy"

W tym roku majówka wypada wyjątkowo korzystnie, bowiem Święto Pracy, czyli 1 maja przypada w poniedziałek, a święto Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w środę. W związku z tym biorąc wolne 2, 4 i 5 maja możemy uzyskać aż dziewięciodniowy urlop od pracy - od 29 kwietnia do 7 maja. Stacja TVN uznała najwyraźniej, że większość Polaków zdecyduje się na krótkie wyjazdy, dlatego zamiast pokazać w ramówce swoje telewizyjne hity, zdecydowała się zastąpić je filmami. I tak zamiast "Drugiej szansy" 1 maja o 21.30 obejrzymy film "Ostatni władca wiatru", a we wtorek ( 2 maja) o 21.30 zamiast "Agenta" obejrzymy sensacyjny film "Godziny szczytu". A kiedy zatem zobaczymy nowe odcinki hitowych produkcji TVN?

Pierwszy finałowy odcinek show "Agent-Gwiazdy" zostanie wyemitowany 9 maja o 21.30, a kolejny odcinek "Drugiej szansy" 8 maja o 21.30. Co myślicie o tej zmianie? Żałujecie, że TVN nie pokaże w majówkę swoich hitów?

ZOBACZ: Kto jest agentem w drugiej edycji "Agenta"? Odeta, Jarek czy Daria? PLEBISCYT

TVN dopiero po majówce pokaże finałowy odcinek Agent-Gwiazdy

Daria Ładocha z laptopem

Nie zobaczymy też nowego odcinka "Drugiej szansy"

Druga szansa
mat. prasowe

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22