ONS

„Top Model” zniknie z anteny?!

ONS

Grono zniesmaczonych i zażenowanych widzów „Top Model” wciąż rośnie. Okazuje się, że kontrowersyjne metody jurorów tym razem nie spodobały się znanemu publicyście. Dziennikarz, Piotr Szumlewicz złożył skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji i zamierza zrobić wszystko, żeby stacja TVN zdjęła program z anteny!

- Program ten promuje seksistowskie, dyskryminacyjne wzorce relacji między ludźmi i nie powinien być emitowany w ogólnopolskiej antenie. Gdyby pan Tyszka usłyszał publicznie, że jest obleśnym starym dziadem, a potem ktoś mu kazał paść na kolana, prawdopodobnie sprawa trafiłaby do sądu. A w tym programie takie podejście jurorów do uczestniczek jest na porządku dziennym. Dlatego zamierzam podjąć wszelkie dostępne działania, aby program został zdjęty z anteny lub aby TVN dostał wysoką karę za jego emisję- zdradził w rozmowie z „Super Expressem” Szumlewicz.

Dziennikarz przyznaje, że w najbliższym czasie złoży skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich oraz do Pełnomocnika Rządu ds. Równego Traktowania.

Czy kolejne głosy sprzeciwu wpłyną na zachowanie jurorów „Top Model”?

Zgadzacie się z opinią publicysty, że TVN powinien zrezygnować z nadawania programu?

Więcej na temat Top Model Piotr Szumlewicz
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03