Party Stories
TV-Show

Tomasz Oświeciński dał nam do zrozumienia, kto jest agentem! "Wiedziałem od drugiego odcinka"!

Kto jest agentem? Tomasz Oświeciński zdradził, że bardzo szybko znalazł odpowiedź na to pytanie! Sportowiec początkowo typował Rafała Maślaka, lecz gdy ten odpadł już w pierwszym odcinku. Następnie uwaga Tomasza przeniosła się na inną osobę, która okazała się tą właściwą!

Od drugiego odcinka wiedziałem, kto jest agentem. Odpadłem z tego programu tylko przez swoją głupotę. Byłem nieprzygotowany do testu. Spieszyłem się, nie przeczytałem wszystkich pytań dobrze, nie byłem doinformowany przez Tamarę i Antka, ponieważ byłem zajęty czym innym i dlatego odpadłem. A wiedziałem, kto jest agentem od drugiego odcinka - powiedział Tomasz Oświeciński w wywiadzie dla Party.pl.

Tomek tak się zapędził w wypowiedzi, że prawie zdradził, kto faktycznie jest agentem!  Czyżby chodziło mu o Huberta Urbańskiego, o którym nie wsopmniał w naszym wywiadzie? A także zdradził, co mu dał udział w Agencie. Musicie to zobaczyć! Dziś finał programu "Agent"! Nareszcie wszystko się wyjaśni!

 

Zobacz też: Marcin Prokop zdradził, kto jest Agentem? "Zawsze był bardziej typem obserwatora niż uczestnikiem". O kim mówi?

 

Kto jest agentem? Tomasz Oświeciński bardzo szybko się zorientował!

Tomasz Oświeciński z córką pod studiem DDTVN

A wy kogo typujecie? Tamarę, Antka czy Huberta?

Macademian Girl uśmiech

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Macademian Girl uśmiech
TV-Show
Agent-Gwiazdy: Mamy zdjęcia z finałowego odcinka programu! Kto okaże się agentem? ZDJĘCIA
Na dobre i na złe, Tomasz Oświeciński
Facebook
Seriale
Tomasz Oświeciński w "Na dobre i na złe" razem z Anną Popek. W serialu wystąpi też inna gwiazda Agenta! ZDJĘCIA

Nowe postaci w "Na dobre i na złe"  - dwie z nich to gwiazdy Agenta ! Tomasz Oświeciński i Antek Królikowski po show chyba nie mogą się rozstać i grają razem w serialu. Oświeciński i Królikowski pojawią się w "Na dobre i na złe", na planie z nimi była też Anna Popek. Dziennikarka zagra samą siebie. Widać szpital w Leśnej Górze jest bardzo popularny wśród gwiazd. Co będzie się działo w serialu?  Tomek Oświeciński wcieli się w rolę policjanta, a Antek Królikowski  zbira :). Jak widać po zdjęciach, odpowiada im taka konfiguracja. Tomasz Oświeciński po programie Agent przeżywa wielkie zainteresowanie swoją osobą. Można powiedzieć, że jest wszędzie i dużo gra. Wszystkich interesuje też jego życie prywatne i związek z nową partnerką oraz jego słodka córka Maja. Rasowa gwiazda :). Za to Antek jest typowany na tytułowego Agenta, jak skończy się program dowiemy się za tydzień. Zobacz także: Półfinał Agenta już dziś! Wiemy, co się stanie w programie! Kto jest agentem? Urbański, Antek czy Macademian Girl?   Tomek Oświeciński z Antkiem Królikowskim na planie "Na dobre i na złe"   Tomasz Oświeciński z Anną Popek na planie "Na dobre i na złe".

Hubert Urbański na planie show Agent-Gwiazdy
Facebook
TV-Show
Finał "Agenta" za tydzień, a fani coraz pewniejsi: Hubert jest agentem! Znaleźli kolejne dowody!
A wy kogo obstawiacie?

Za nami półfinał programu "Agent"! Przypomnijmy, w pófinałowym odcinku "Agenta" starli się ze sobą: Antek Królikowski ,  Macademian Girl  i  Hubert Urbański .  Uczestnicy mieli do wykonania kilka zadań , między innymi   odmierzyć 70 metrów krokami, odmierzyć 70 sekund oraz odmierzyć 7-kilogramowy worek z piaskiem.   Ostatecznie nikt nie odpadł z programu...  W programie uczestnicy zaczynali kręcić coraz bardziej, a fani show na Facebooku coraz częściej obstawiają, że agentem jest... Hubert Urbański! Dlaczego? Oto kilka dowodów. Kto jest agentem? Po pierwsze, w programie podczas zadawania pytań i uzyskiwania odpowiedzi, kartka z odpowiedziami Huberta nie została pokazana - zauważył jeden z fanów. Chodziło o pytanie dotyczące tego, ile fragmentów złota znalazł agent. Tu Urbański zaczął kręcić bardziej niż Tamara i Antek...   Kolejny z fanów zwrócił uwagę na to, że odpowiedzi Huberta za bardzo różniły się od odpowiedzi pozostałych uczestników i to go zastanowiło.  Dziwne trochę, Hubert mówi, że agent Antek (według niego) znalazł 0 złota, a Antek z Tamarą mówią, że agent znalazł 4 złota czyli Hubert - napisał fan. Trzeci dowód, o którym pisaliśmy, to fakt, że  Hubert mówił uczestnikom, że ma lęk wysokości i nie potrafi się przełamać, a na  stronie agencji Bumerang, w której jednym z aktorów jest Huber, znajduje się jego CV, a w nim w kategorii umiejętności: skoki spadochronowe!   Jaka jest prawda? Kto jest agentem? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero za tydzień...   Zobacz też:  Hubert Urbański jest Agentem w Agent-Gwiazdy. Jest dowód!   Waszym zdaniem, kto jest agentem? Hubert Urbański? A może Tamara?   Są tacy, którzy twierdzą, że to Antek jest agentem!

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner