Sanatorium miłości: Jadwiga dała kosza Władysławowi
TV-Show

QUIZ! To już finał "Sanatorium miłości"! Wiesz wszystko o uczestnikach 3. sezonu hitu TVP? Sprawdź się!

To już koniec trzeciego sezonu "Sanatorium miłości"! 7 marca widzowie zobacza ostatni odcinek hitowego programu prowadzonego przez Martę Manowską.

To już koniec trzeciego sezonu "Sanatorium miłości"! W niedzielę 7 marca widzowie zobaczą ostatni odcinek hitowego programu prowadzonego przez Martę Manowską. Co wydarzy się w wielkim finale? Czy uczestnicy show znaleźli miłość? Tego dowiemy się już wkrótce. Teraz zapraszamy Was do udziału w naszym quizie z wiedzy o trzecim sezonie "Sanatorium miłości"! Oglądaliście wszystkie odcinki programu? Sprawdźcie, jak dobrze znacie uczestników show.

Rozpoczynamy!

Zobacz także: To już koniec randkowego show TVP? Władze stacji podjęły decyzję!

Iwona z "Sanatorium miłości"
East News
TV-Show
Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie?
Iwona była najbardziej adorowaną uczestniczką "Sanatorium miłości"! Czy złamała komuś serce w programie?

Iwona jest jedną z najbardziej energicznych uczestniczek " Sanatorium miłości ". Kobieta ćwiczy , stale się uśmiecha i lubi flirtować. To wszystko sprawia, że niemal wszyscy mężczyźni w programie adorowali kuracjuszkę. A co na ten temat uważa sama Iwona? Czy złamała komuś serce w programie? Jak czuje się widząc, że mężczyźni o nią zabiegają? Obejrzyjcie wideo i poznajcie odpowiedzi na te pytania! Okazuje się, że po udziale w programie Iwona wykorzystuje swoją popularność, aby zachęcać innych emerytów do korzystania z życia. A jak to robi? Zobaczycie w filmie!  

Jadwiga na randce ze Zdzisławem w Sanatorium miłości
TV-Show
"Sanatorium miłości": Zdzisław na dwóch randkach! Do jednej z pań ma większą słabość
Sanatorium miłości: co się wydarzyło w ósmym odcinku show? Kto jest z kim?

Za nami ósmy odcinek trzeciej serii "Sanatorium miłości", wyemitowany wcześniej o godzinę . Tym razem kuracjuszem odcinka po raz drugi został Zdzisław, który na randkę zaprosił Jadwigę: Ma duże serca, ma duże uczucie do wszystkich - powiedział uczestnik. Co jeszcze wydarzyło się w show? "Sanatorium miłości": Zdzisław na dwóch randkach! Kogo wybierze? Uczestnicy wybrali się m.in. na hodowlę alpak! Edward spacerował z Jadwigą, którą podrywał. Niestety, kobieta dała mu kosza. W rozmowie z Martą Manowską wyznał, że panie nie są nim zainteresowane: Dostałem trzy kosze. Krystyna mnie zaprosiła na randkę, to byłem uniesiony pod niebiosa, a ona na randce mi powiedziała, że nie jestem w jej typie. Zapytałem, po co mnie zapraszała na randkę, nie odpowiedziała. Próbowałem do Jadzi, do Janiny. [...] Jestem zniechęcony. Zdzisław z kolei zabrał Jadzię na romantyczny spacer, przygotował również niespodziankę - zjazd na sankach! Para bawiła się świetnie, mężczyzna był pod wielkim wrażeniem kobiety i na odwrót: To jest super wartościowy facet - mówiła kuracjuszka. Jesteś rakieta, wspaniała operetka - odwdzięczył się Zdzisław. Ale to nie była jedyna randka Zdzisława! Jego scenariusz tajemniczego spotkania wybrała Krystyna! Czy między parą zaiskrzyło?  Myślę, że wyjdziemy stąd jako przyjaciele - stwierdził mężczyzna w rozmowie z Krysią. Para wykonała również romantyczny taniec: Serce mi drżało. Trzymałem szczęście w ramionach. Widziałem, że w nastroju Krystyny jest ciepło. Nawet tak trochę się przykleiłem do niej - powiedział mężczyzna. Taniec romantyczny, wzruszający. Człowiek sobie przypomniał coś, czego dawno nie przeżył - stwierdziła Krystyna. Marta Manowska z kolei...

Zbigniew z "Sanatorium miłości"
Mat. promocyjne
TV-Show
W "Sanatorium miłości" Zbigniew jest zakochany! Z kim związał się uczestnik 3. edycji programu TVP? 
Zbigniew z "Sanatorium miłości" w rozmowie z mediami skomentował swój udział w programie TVP, a przy okazji zdradził, że jest z kimś w szczęśliwym związku!

Zbigniew z  "Sanatorium miłości" w rozmowie z mediami skomentował swój udział w programie TVP, a przy okazji zdradził, że jest z kimś w szczęśliwym związku! Czy to oznacza, że Zbigniew znalazł swoje szczęście w hicie prowadzonym przez Martę Manowską? Sprawdźcie, co powiedział uczestnik "Sanatorium miłości"! Zbigniew z "Sanatorium miłości" jest zakochany Pierwsza połowa trzeciego sezonu "Sanatorium miłości" już za nami. Program z udziałem seniorów poszukujących miłości ruszył na początku stycznia i już całkiem dobrze poznaliśmy wszystkim uczestników hitu TVP. Wśród kuracjuszy, którzy do tej pory wywołali największe emocje wśród widzów jest Zbigniew. Fani mocno mu kibiciwali kiedy wybrał się na randkę z Anną . Niestety, już tydzień później okazało się, że na kolejną randkę mężczyzna zaprosił... Janinę!  Nie można tworzyć jakiś relacji większych między mną a Anią ponieważ ja tutaj przyjechałem się pobawić. Chciałem porandkować z jedną panią i z drugą i trzecią. Tak jak żeśmy rozmawiali, czuć się jak przysłowiowa "ryba w oleju" tak to powiem- Zbigniew wyznał przed kamerami.   Anna i Janina pokłóciły się o Zbigniewa i wydawało się, że już nigdy nie dojdą do porozumienia. W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" nastąpił jedna przełom, a Anna i Janina pogodziły się. Ale czy Janina i Zbigniew do dziś są razem? Mężczyzna w rozmowie z "Rewią" przyznał, że znalazł w programie swoje szczęście! Okazało się, że wziąłem udział w programie życia. Dotąd myślałem, że szybko to można się zakochać w melodramatach - wyznał w rozmowie z "Rewią". Moje serce jest już zajęte- dodał.  Niestety, Zbigniew nie zdradził z kim spotyka się po...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner