Wanda Kwietniewska i Antek Królikowski w show TVP To był rok
Mat. promocyjne

Już dziś, w piątek 8 marca o godz. 20:35 zobaczymy pierwszy odcinek nowego show TVP1 „To był rok!”. Dwie drużyny, złożone z gwiazd, z Anną Muchą i Antkiem Królikowskim na czele, zmiarzą się w quizach dotyczących wybranego roku. Na początek - rok 1980! Prowadzącą program jest Marzena Rogalska.

W składzie drużyn znajdą się osoby, które w latach 80. były idolami i poruszały tłumy - Wanda Kwietniewska oraz lider TSA Marek Piekarczyk.

Dowiemy się, dlaczego Wanda z zespołem wystąpiła w Opolu w marynarskich strojach, z jakiego powodu Marek chował kartki żywnościowe do klasera i sprzedał obrączkę. Towarzyszyć nam będą historie o za małych jeansach, kobiecej modowej kreatywności oraz ojcostwie i zmienianiu pieluch tetrowych „wrażliwymi dłońmi ceramika” - czytamy w materiałach stacji.

Tak uczestnicy, jak i cała scenografia, będą wystylizowane na tamte czasy. Drużyny mają rywalizować w trzech rundach. Odpowiedzą na pytania dotyczące tamtych czasów - kulturę, modę, otoryzację, obyczaje. Usłyszymy też największe przeboje danego roku.

Zobacz także: Anna Mucha gwiazdorzyła na planie serialu "Za marzenia"? Posłuchajcie sami!

Całości przyglądać się będzie w studio stuosobowa widownia, która również będzie odpowiadała na pytania.

Będziecie oglądać?

Marek Piekarczyk o latach 80. wie wszystko. Jak widać, wokalista TSA doskonale bawi się w towarzystwie Agnieszki Włodarczyk i Ani Muchy.

Anna Mucha, Marek Piekarczyk i Agnieszka Włodarczyk w show TVP To był rok
Mat. promocyjne

Wanda Kwietniewska znajdzie się w drużynie Antka Królikowskiego.

Wanda Kwietniewska i Antek Królikowski w show TVP To był rok
Mat. promocyjne

Więcej na temat Anna Mucha Antoni Królikowski