W piątym, finałowym odcinku „The Story Of My Life. Historia naszego życia” niezwykłe emocje przeżyją Dorota i Czesław Mozilowie. Ślub pary był owiany tajemnicą. Teraz, ponad rok od uroczystości, Czesław wystąpi z żoną Dorotą w programie Polsatu i razem opowiedzą historię swojej miłości.

– Mam bardzo, bardzo mądrą, inteligentną żonę, kobietę – wyzna Katarzynie Montgomery Czesław. – I jeszcze piękną – z uśmiechem skwituje Dorota.

 

Zobacz: Morze łez, miłość i wyznania: "Nie chcę być stara..." i padły przekleństwa! Wieniawa i Królikowski w "Story of my life"

 

Jak Czesław i Dorota wyobrażają sobie wspólną przyszłość za 25 i 50 lat? Jak będą wówczas wyglądać? Ostatni odcinek „The Story Of My Life. Historia naszego życia” już 6 kwietnia, o godzinie 22:05, na antenie Polsatu.

 

Zobacz także: Adopcja, rozstania, dramaty rodzinne i... pasja - historia miłości Klimentów robi wrażenie! NAJMOCNIEJSZE CYTATY z "The Story of My Life"

 

Czesław i jego żona znali się na długo zanim zostali parą. Wtedy oboje byli w innych związkach, ale już pracowali ze sobą.

Czesław Mozil żoną Dorotą
Krystian Szczesny

 

O ślubie Czesława Mozila nie widział prawie nikt. Odbył się na plaży, w towarzystwie znajomych.

Czesław Mozil żoną Dorotą
Krystian Szczesny