Kiedy emisja The Voice Kids? Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids Ile zarobią jurorzy "The Voice Kids"? The Voice Kids - Edyta Górniak, Baron i Tomson, Dawid Kwiatkowski na planie show Dawid Kwiatkowski na planie The Voice Kids
Kiedy emisja The Voice Kids?
Instagram
To już całkiem niedługo
1/5
Kiedy emisja The Voice Kids?
Instagram

 

Premiera "The Voice Kids" zbliża się wielkimi krokami! Wiadomo już, kiedy widzowie Telewizyjnej Dwójki będą mogli zobaczyć pierwszy odcinek muzycznego talent-show z udziałem dzieci. Prace na planie programu rozpoczęły się już kilka miesięcy temu. Jak już wiemy, w roli jurorów w "The Voice Kids" zobaczymy Edytę Górniak, Dawida Kwiatkowskiego, oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Show poprowadzi m.in. Barbara Kurdej-Szatan. 

Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek programu "The Voice Kids"? Wiemy! Więcej informacji znajdziecie na następnej stronie! 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Dawid Kwiatkowski jest zakochany? „Połączyła ich chemia i podobne poczucie humoru”. Kim jest tajemnicza dziewczyna u jego boku?

2/5
Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids

 

Według informacji portalu wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek "The Voice Kids" trafi na antenę TVP2 już 30 grudnia 2017 roku!

Dziecięcy talent-show będziemy pokazywać w soboty o godz. 20.00, czyli w obecnym paśmie „The Voice of Poland”. Jest to wypełnienie luki. Chcemy żeby wysoka oglądalność tego pasma była kontynuowana również w sezonie zimowym- w rozmowie z portalem zapowiedział dyrektor TVP2, Marcin Wolski. 

 

3/5
Ile zarobią jurorzy "The Voice Kids"?

 

Będziecie oglądać pierwszą edycję "The Voice Kids"? Myślicie, że dziecięca wersja show "The Voice of Poland" będzie hitem? 

4/5
The Voice Kids - Edyta Górniak, Baron i Tomson, Dawid Kwiatkowski na planie show
Instagram
5/5
Dawid Kwiatkowski na planie The Voice Kids
Więcej na temat The Voice Kids