Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Sara Ewgu-James, Tatiana Kopala i Olek Klembalski w finale "The Voice Kids"
Mat. prasowe
TV-Show

"The Voice Kids 4": Sara, Tatiana czy Olek? Kto powinien wygrać? Zagłosuj w naszym PLEBISCYCIE

Już 17 kwietnia poznamy najlepszy dziecięcy głos w Polsce! Sara Ewgu-James, Tatiana Kopala i Olek Klembalski zawalczą w wielkim finale "The Voice Kids". Zagłosuj na faworyta w naszym plebiscycie.

Już w najbliższą sobotę poznamy kolejny najpiękniejszy dziecięcy głos w Polsce! Roxie Węgiel, Anika Dąbrowska, Marcin Maciejczak i... No właśnie! Kto dołączy do grona laureatów "The Voice Kids"? W ścisłym finale zmierzy się trzech niesamowicie utalentowanych uczestników! O statuetkę, kontrakt z wytwórnią oraz nagrodę pieniężną powalczą: 

  • Olek Klembalski z drużyny Dawida Kwiatkowskiego
  • Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona
  • Tatiana Kopala z drużyny Cleo

Zagłosujcie na swojego faworyta w naszym plebiscycie! 

Zobacz także: Kto przeszedł do ścisłego finału "The Voice Kids"? Zaskakująca decyzja jurorów!

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dawid Kwiatkowski w żółtej wzorzystej koszuli w "The Voice Kids"
Mat. prasowe
TV-Show
"The Voice Kids": Dramat dziewczynki z drużyny Kwiatkowskiego. Musiała zrezygnować na chwilę przed nagraniem

13-letnia Alicja z drużyny Dawida Kwiatkowskiego nie będzie zbyt dobrze wspominać tych "Bitew" w " The Voice Kids ". Udział w programie to spełnienie marzeń dla każdego dziecka, jednak sytuacja prywatna pokrzyżowała plany uzdolnionej nastolatce...  Ala Brąszewska z drużyny Dawida Kwiatkowskiego nie pojawiła się na nagraniach do "Bitew".  O tym, że nie dojedzie do studia, okazało się na kilka godzin przed nagraniami. To pierwsza taka sytuacja w historii "The Voice Kids".  Szanowni widzowie, należy się wam wyjaśnienie. W studiu i przed telewizorami powinna stanąć tutaj Alicja, na którą wszyscy bardzo czekaliśmy - zakomunikował tuż przed startem jednej z muzycznych Bitew Tomasz Kammel. Nie zdradzono co się wydarzyło w życiu trzeciej młodej wokalistki:  Różne osobiste względy sprawiły, że nie ma jej dziś z nami. Alicjo, wysyłamy mnóstwo buziaków i energii oraz całe morze braw, licząc na to, że wspomniane okoliczności przeminą a ty pojawisz się w kolejnej edycji, na którą oficjalnie cię teraz serdecznie zapraszam w imieniu nas wszystkich - powiedział prowadzący talent show. 13-letnia Alicja Górzyńska, która miała zaśpiewać w trio z Alicją Brąszewską i Aleksandrą Brzuszkiewicz. Pozostałe wokalistki miały kilka godzin, aby od nowa przygotować piosenkę En Vogue „Don’t Let Go”, którą muszą zaśpiewać w duecie. Dziewczyny miały niewyobrażalnie trudne zadanie, bo dowiedziały się o tym dziś rano. Miało być to trio, a duet to całkiem coś innego. Proszę was - całą publiczność i widzów - trzymajcie za nie kciuki. Ja również się boję, chociaż znając ich możliwości głosowe, powinny dać radę i wierzę w to mocno - mówił zdenerwowany Dawid. Jak sobie poradzą? O tym przekonamy się już dziś...

Alicja Brąszewska i Ola Brzuszkiewicz w "The Voice Kids 4"
Mat. prasowe
TV-Show
"The Voice Kids": Owacje na stojąco i złamanie zasad. Dawid Kwiatkowski nie mógł zrobić inaczej

Ten odcinek "The Voice Kids" dostarczył nam wielu emocji! Dziś oglądaliśmy Bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego, a w pamięć na pewno zapadnie wszystkim ostatni występ, Alicji i Oli. Dziewczynki miały wystąpić w trio, jednak z powodów osobistych, trzecia z wokalistek nie dojechała na nagrania. To pierwsza taka sytuacja w historii "The Voice Kids".  Szanowni widzowie, należy się wam wyjaśnienie. W studiu i przed telewizorami powinna stanąć tutaj Alicja, na którą wszyscy bardzo czekaliśmy, ale różne osobiste względy sprawiły, że nie ma jej dzisiaj z nami.  - zakomunikował tuż przed startem jednej z muzycznych Bitew Tomasz Kammel. Zobacz także:  "The Voice Kids": Dramat dziewczynki z drużyny Kwiatkowskiego. Musiała zrezygnować na chwilę przed nagraniem "The Voice Kids": Niesamowity występ Alicji i Oli! Dawid Kwiatkowski podjął zaskakującą decyzję Alicja i Ola o tym, że wystąpią jednak w duecie, dowiedziały się zaledwie na kilka godzin przed występem. Mimo tego, dały z siebie wszystko i na scenie genialnie wykonały niezwykle trudny utwór En Vogue "Don’t Let Go". Występ dziewczynek poruszył wszystkich, a sam Dawid Kwiatkowski nie mógł zdecydować, którą z nich ma wziąć do etapu Sing Off. - Czuję się teraz okropnie musząc wybrać - powiedział Dawid Kwiatkowski - Nie wiem, jak ci poradzić... Musisz wybrać - ponaglał Tomasz Kammel  - Słuchajcie, nie wiem, co powie na to produkcja, ale zamierzam wziąć je do Sing Offów. To jest moja ostateczne decyzja - dodał trener. Produkcja na szczęście zgodziła się z decyzją Dawida, a Ala i Ola przeszły do kolejnego etapu programu! Zobaczcie ich niesamowity występ!    

Viki Gabor o Sarze Ewgu-James z "The Voice Kids"
Mat. prasowe
TV-Show
"The Voice Kids": Viki Gabor szczerze o Sarze James! Obawia się konkurencji?

Viki Gabor sama zaczynała na scenie " The Voice Kids ". Dziś zaledwie dwa lata po debiucie na tej scenie jest jedną z najpopularniejszych nastolatek w Polsce. Aktualnie trwa 4. edycji a młodej gwieździe rośnie naprawdę spora konkurencja! Co Viki Gabor  sądzi o uczestnikach muzycznego show, który okazał się wstępem do jej wielkiej kariery?  Młoda gwiazda wzięła na tapetę Sarę Ewgu-James! To w niej widzi największą konkurencję? Posłuchajcie naszego wywiadu z Viki Gabor.  Zobacz także:  Viki Gabor wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"?! "Propozycje się pojawiają"  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner