Deynn, Daniel Majewski
ONS

Polsat szykuje nowe show z udziałem celebrytów! Będą charakteryzowani na... staruszków! Pierwszymi gwiazdami Deynn i Majewski

Deynn, Daniel Majewski
ONS

Będzie nowy program telewizyjny z udziałem gwiazd! "The story of my life", bo taki tytuł będzie nosiła nowa produkcja, już za kilka miesięcy pojawi się na antenie Polsatu. W każdym odcinku będą pojawiali się inni znani goście, którzy zostaną poddani charakteryzacji, by w finale dowiedzieć się... jak będą wyglądać na starość! Gwiazdy będą charakteryzowane na osoby starsze o 25 i 50 lat. 

 

Zobacz też: Znana blogerka Deynn dokonała linczu... na samej sobie! "Zawiodłam, okłamałam, zrobię wszystko..." O co chodzi?

 

"The story of my life" w Polsacie. Kiedy pierwszy odcinek?

 

"The story of my life" trafi do wiosennej ramówki stacji Polsat - informuje portal Wirtualnemedia.pl.  Na razie nie podano daty premiery pierwszego odcinka. Program o formacie talk-show został stworzony przed holenderską firmę produkcyjną Talpa. Był pokazywany w takich krajach jak m.in. Niemcy, Finlandia czy Brazylia. Do polskiej telewizji trafi po raz pierwszy. Gwiazdy, które zostaną poddane metamorfozie, będą opowiadać prowadzącemu show o swoich odczuciach po zmianie wyglądu. Na razie nie wiadomo, kogo zobaczymy w roli gospodarza programu. Do mediów trafiły jednak pierwsze przecieki na temat uczestników "The story of my life". Jednymi z pierwszych, którzy zostaną poddani postarzającej charakteryzacji mają być Deynn i Daniel Majewski, para popularnych blogerów, poinformował portal Pudelek.pl. 

 

Polecamy: Rodzina Deynn i Majewskiego się powiększyła! "Nasz nowy etap" - oświadczyła blogerka

 

W programie "The story of my life" ponoć pojawią się znani blogerzy Deynn i Majewski.

Deynn i Majewski na otwarciu Galerii Północnej w Warszawie
ONS.pl

Polsat ma już doświadczenie w produkcji programów, gdzie wymagana jest świetna charakteryzacja np. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poniżej zwycięzca poprzedniej edycji, Kacper Kuszewski jako Maria Callas.

Kacper Kuszewski
Materiały prasowe

Więcej na temat Polsat Daniel Majewski Deynn
Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40