The Story Of My Life. Historia naszego życia: Antek Królikowski i Julia Wieniawa na planie show
Mat. promocyjne

"The Story Of My Life. Historia naszego życia” to hit czy kit? Znamy wyniki oglądalności programu!

The Story Of My Life. Historia naszego życia: Antek Królikowski i Julia Wieniawa na planie show
Mat. promocyjne

Za nami finałowy odcinek programu "The Story Of My Life. Historia naszego życia", którego bohaterami byli Dorota i Czesław Mozilowie. Nowy program Polsatu od pierwszego odcinka zbierał dobre opinie, ale czy przełożyło się to na oglądalność? Czy program jest hitem Polsatu?

 

ZOBACZ: Kurdej-Szatan rozpłakała się w programie! Jak będzie wyglądać jako 60-latka?

 

Znamy wyniki oglądalności "The Story Of My Life. Historia naszego życia”

 

"The Story Of My Life" poznaliśmy historię życia znanych par: Doroty i Radosława Liszewskich, Julii Wieniawy i Antoniego Królikowskiego, Lenki i Jana Klimentów oraz Barbary Kurdej-Szatan i Rafała Szatana. Podczas programu gwiazdy i ich partnerzy dzięki znakomitej charakteryzacji i postarzeniu przenosili się w czasie o 20-30 lat i 40-60 lat. Ich reakcje na niezwykłe metamorfozy wzruszały do łez. Nie dziwi nas zatem fakt, że program okazał się sporym sukcesem!

 

Średnia oglądalność po czterech odcinkach to ponad 1,7 miliona widzów. Program "The Story Of My Life. Historia naszego życia" o niemal 100% poprawił notowania piątkowych wieczorów (22.00-23.00) w porównaniu do wiosny 2017 roku. Stacja jest zadowolona z wyników, a jeszcze bardziej cieszy ją pozytywny odbiór programu przez widzów. 

 

- To jest  niesamowity  program, pokazuje czym jest  prawdziwa miłość (...)

- Wspaniale, że promowane jest bycie w jednym związku, w którym kwitnie miłość, w końcu program, który promuje prawdziwą miłość (...)

- Piękny program! Uczy, aby kochać się wciąż tak samo pomimo upływającego czasu... Już po zapowiedzi programu było widać, że to będzie świetna produkcja (...)

 

A co o samym show mówi dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew?

 

- Kiedy na targach w Cannes zobaczyliśmy zwiastun, wiedzieliśmy że musimy ten program pokazać polskiej widowni. Bo na całym świecie ludzie tak samo kochają, tak samo boją się starości, upływającego czasu i przemijania. Tak samo również pragną być kochani i wierzyć, że to uczucie będzie trwało do końca życia. I dokładnie te wszystkie emocje pokazujemy w naszym programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia” - mówi dyrektor programowa Telewizji Polsat Nina Terentiew.

 

Stacja Polsat nie podała jeszcze, czy powstanie drugi sezon programu, ale wiele wskazuje na to, że zapewne tak się stanie. Oglądacie "The Story Of My Life"?

 

ZOBACZ: To już finał „The Story Of My Life. Historia naszego życia”! Niezwykła opowieść Czesława Mozila i jego żony Doroty!

Lenka i Jan Klimentowie zdradzili, jak pokonali kryzys!

 

Program "The Story Of My Life. Historia naszego życia” okazał się hitem Polsatu

Barbara Kurdej-Szatan z mężem w "The Story of My Life"
Mat. promocyjne

Program zbiera też dobre opinie u widzów

Jan Kliment z żoną w The Story of My Life

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08