Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak o swojej miłości
Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News
TV-Show

Ten QUIZ ułożyli dla Was Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak z "Prince Charming"! Co o nich wiecie?

Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak po udziale w "Prince Charming" tworzą udany związek i mają... coraz więcej fanów!

Od finału "Prince Charming" minęło już kilkanaście tygodni, a miłość zwycięzców show TTV i player.pl, czyli Jacka Jelonka i Oliwera Kubiaka, ma się z dnia na dzień coraz lepiej. Specjalnie dla czytelników Party.pl panowie przygotowali specjalny QUIZ w formule "O kim mowa?" dla wszystkich, którzy obserwują, co się u nich dzieje! 

Gotowi? Czas start!

Zobacz także: "Prince Charming": Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak spędzili 167 dni w ukryciu! Kto nie wiedział o ich związku? WYWIAD!

Quiz z Prince Charming
x-news
TV-Show
Nowy QUIZ! Finał "Prince Charming" za nami. Jak uważnie oglądałeś ten program? Sprawdź się

Pierwsza polska edycja "Prince Charming" zakończyła się szczęśliwie dla Oliwera Kubiaka, który podbił serce tytułowego księcia, Jacka Jelonka! Dziś już wiadomo, że Oliwer i Jacek są parą po programie, co więcej - w show narodziła się jeszcze miłość Arka i Oskara! 

Póki jesteśmy świeżo po finale show, czas na prawdziwy test podsumowujący wiedzę z całej edycji "Prince Charming". Jak uważnie śledziliście losy bohaterów show? Koniecznie sprawdźcie się w naszym nowym, trudnym QUZIE, a jeśli Ci się spodoba - rozwiąż również poprzedni!

Czas start!

Pierwsza polska edycja "Prince Charming" zakończyła się szczęśliwie dla Oliwera Kubiaka, który podbił serce tytułowego księcia, Jacka Jelonka! Dziś już wiadomo, że Oliwer i Jacek są parą po programie, co więcej - w show narodziła się jeszcze miłość Arka i Oskara!   Póki jesteśmy świeżo po finale show, czas na prawdziwy test podsumowujący wiedzę z całej edycji "Prince Charming". Jak uważnie śledziliście losy bohaterów show? Koniecznie sprawdźcie się w naszym nowym, trudnym QUZIE, a jeśli Ci się spodoba - rozwiąż również poprzedni! Czas start!

Oliwer i Jacek z Prince Charming w wywiadzie
x-news
TV-Show
"Prince Charming": Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak spędzili 167 dni w ukryciu! Kto nie wiedział o ich związku? WYWIAD! 
Dopiero po finale "Prince Charming" Jacek Jelonek i Oliwer Kubiak mogli ogłosić, że są parą! Przed kim ukrywali swój związek? Czy mają kontakt z innymi uczestnikami? O co się kłócą i jakie mają plany? Szczery wywiad!

Jacek Jelonek w finale "Prince Charming" wybrał Oliwera Kubiaka. Tuż po, panowie ogłosili, że nadal są w szczęśliwym związku! A ponieważ program był nagrywany niemal pół roku, to cały ten czas, zgodnie z umową, musieli ukrywać swój związek przed bliskimi i fanami. Jak spędzili ten czas? Czy mają za sobą kryzys? Jakie mają plany? Przeczytajcie nasz wywiad z Jackiem i Oliwerem!  Zobacz także:   Nowy QUIZ! Finał "Prince Charming" za nami. Jak uważnie oglądałeś ten program? Sprawdź się Rodzice Jacka Jelonka nie wiedzieli o jego związku z Oliwerem!  Jakie są Wasze emocje po finale? Czujecie ulgę, radość, stres, a może wszystko na raz? Jacek: Wszystkie emocje się mieszają. Przed finałem, który nagraliśmy ponad pięć miesięcy temu, czułem ogromny stres i ten sam stres czułem oglądając odcinek finałowy.  Zastanawiałem się, dlaczego skoro dokładnie wiedziałem jak to wszystko się kończy (śmiech) Oliwer: To było pół roku ukrywania się! Teraz już wszyscy oficjalnie wiedzą, że to jesteśmy my. Jacek: Był więc stres, były łzy wzruszenia. Teraz jest radość, że to już koniec i że nie musimy się dalej ukrywać!  Tak jak pisaliście, swój związek ukrywaliście przez 167 dni! Które z Waszych najbliższych osób nie wiedziały o Was? Jacek:  Moi rodzicie i brat przez długi czas nie wiedzieli. Jakoś niedługo przed ostatnim odcinkiem mój brat  zadzwonił do mnie i powiedział  „I tak już wiem, że to Oliwer”. A ja na to: „Nie chciałem Ci zabierać przyjemności oglądania”! Pozostało mi tylko potwierdzić jego domysły :)  Oliwer: U mnie chyba wszyscy wiedzieli od początku. Przed nikim nie ukrywałem związku, jeśli chodzi o najbliższych, wiedzieli moja mama, moi przyjaciele... Mam takie zaufane grono,...

Jacek Jelonek i Oliwer  z Prince Charming parą
Jake Vision
TV-Show
"Prince Charming": Czy Jacek i Oliwer są parą po programie? Wiemy! 
Oliwer Kubiak został wielkim zwycięzcą "Prince Charming". Czy nadal jest w związku z Jackiem Jelonkiem? Zobaczcie, co opublikowali po finale show!

Wielkim zwycięzcą "Prince Charming" został Oliwer Kubiak. To właśnie on zdobył serca Jacka Jelonka w pierwszej edycji show z udziałem gejów. Program był kręcony kilka miesięcy temu, a więc wszyscy mogą zastanawiać się, czy Jacek i Oliwer są nadal parą! Mamy dla Was odpowiedź - na szczęście bardzo pozytywną! Jacek wybrał Oliwera w finale "Prince Charming" Za nami wielki finał "Prince Charming". O zwycięstwo, a w tym przypadku o miłość Jacka, walczyło trzech panów - Oskar, Marek i Oliwer. Rywalizacja była zacięta, a Jelonek z wyborem wahał się do ostatniej godziny. Zadecydował przypadek i... usłyszana w radio piosenka: Nie wiem, czy to był jakiś znak, ale jadąc tutaj, usłyszałem w radio piosenkę. I jak zamknąłem oczy, to zobaczyłem twarz któregoś z Was. I poczułem takie ciepło w środku, dotarło do mnie, że jeden z Was jest bardzo blisko - mówił Jelonek, który ostatecznie wybrał Oliwera!  Zobacz także:  QUIZ! Jak uważnie oglądacie "Prince Charming"? Sprawdźcie się w naszym teście! Czy Jacek i Oliwer są parą po programie "Prince Charming"? Oliwer i Jacak długo musieli ukrywać się ze swoim uczuciem. Dziś jednak oficjalnie mogą ogłaszać to, że są w szczęśliwym związku! W końcu możemy pochwalić się naszymi pierwszymi wspólnymi zdjęciami 🥳 Ostatnie 167 dni spędziliśmy schowani w domowym zaciszu, aby przypadkiem nie zdradzić nikomu finału naszej wspólnej przygody w @princecharmingpolska Od dzisiaj, w końcu możemy wychodzić z domu razem, bez kaptura i ciemnych okularów, udając kuriera 😂😎- oficjalnie razem 👬🏻 - napisali na swoich Instagramach Jacek i Oliwer, prezentując przy okazji zmysłową sesję zdjęciową!        ...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner