Co wiesz o uczestnikach 10. edycji Tańca z Gwiazdami?
TV-Show

Co wiesz o uczestnikach nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? QUIZ!

Co wiesz o uczestnikach nowej edycji "Tańca z Gwiazdami"? QUIZ!

Już jutro rusza dziesiąta, jubileuszowa edycja programu "Taniec z Gwiazdami"! Wystąpią w niej m.in. Akop Szostak, Basia Kurdej Szatan, Magda Bereda, Reni Jusis, Monika Miller, Damian Kordas czy Sandra Kubicka. Jak dużo wiecie o gwiazdach nowej serii show? Sprawdźcie się w quizie! Czas start!

Pierwszy odcinek "Tańca z Gwiazdami" - już 13 września o 20:05 w Polsacie!

Zobacz także: QUIZ! Uzupełnij brakujące słowo w tytule wielkiego hitu! Proste? 8 na 12 to już dobry wynik!

Magda Bereda ile schudła
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" jeszcze się nie zaczął, a Magda Bereda już sporo schudła! Ile?
"Taniec z Gwiazdami" jeszcze się nie zaczął, a Magda Bereda już sporo schudła! Ile?

Już wkrótce rozpocznie się dziesiąta, jubileuszowa edycja "Tańca z Gwiazdami"! Dokładnie 13 września (w piątek) o godzinie 20:05 widzowie Polsatu zobaczą pierwszy odcinek najnowszej odsłony tanecznego show. Tym razem o Kryształową Kulę będą walczyć m.in. Basia Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Reni Jusis, Akop Szostak czy Ola Kot. Na parkiecie pojawi się również Magda Bereda, która już zgubiła kilka kilogramów dzięki "TzG"! Program jeszcze się nie zaczął, a młoda gwiazda już sporo schudła. Jak to możliwe?  Posłuchajcie, co powiedziała nam Magda Bereda! Będziecie jej kibicować w "Tańcu z Gwiazdami"?  Zobacz także:   Poznaj wszystkie pary nowej edycji show "Taniec z Gwiazdami"! Nie uwierzysz, z kim wystąpi Sandra Kubicka! Magda Bereda wygra 10. edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Michał Malitowski o rozstaniu
Newsy
Michał Malitowski potwierdza rozstanie i pisze o poważnej chorobie! Co z jego udziałem w "Tańcu z Gwiazdami"?
Michał Malitowski potwierdza rozstanie i pisze o poważnej chorobie! Co z jego udziałem w "Tańcu z Gwiazdami"?

Michał Malitowski potwierdził rozstanie z Joanną Leunis. Para, która doczekała się trzyletniej córeczki, po 17 latach zakończyła swój związek. Jako pierwsze oświadczenie wydała była już partnerka jurora "Tańca z Gwiazdami": Ze smutkiem informuję wszystkich przyjaciół, kolegów, organizatorów i sympatyków tańca, że po 17 latach Joanna Leunis i Michał Malitowski nie pracują, nie tańczą i nie są już razem. Joanna Leunis dziękuje za wsparcie i zrozumienie. Joanna będzie mieszkała i pracowała poza Londynem i jak zwykle będzie kontynuować swoją pasjonującą pracę taneczną. Ma nadzieję, że wkrótce spotka się z wami wszystkimi i życzy wam wszystkiego najlepszego - oznajmił management na Facebooku. Teraz głos w sprawie zabrał sam Michał! Michał Malitowski cierpiał na depresję Swój wpis Michał zaczął od poinformowania fanów, że jakiś czas temu zmagał się z depresją. To z tego powodu nie mógł oceniać par w poprzedniej edycji "Tańca z Gwiazdami": Drodzy Państwo, ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. Chorowałem, cierpiałem na depresję, coraz trudniej było mi odnaleźć się w otaczającej mnie rzeczywistości. Dziś, dzięki wspaniałym lekarzom, czuję, że wróciłem do zdrowia - wyjaśnił Malitowski. Dalej gwiazdor potwierdza, że rozstał się z Joanną: Podjąłem trudną decyzję o rozstaniu się z moją wieloletnią partnerką życiową, taneczną i zawodową Joanną Leunis. Za nami wiele zwycięstw i porażek, przed nami wciąż największe wyzwanie, jakim jest wychowanie córki. Malitowski zapewnił też, że zobaczymy go w roli jurora w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami": Za chwilę będę całym sercem i moją wiedzą z uczestnikami i widzami Tańca z Gwiazdami. Nie przestanę angażować się w...

Basia Kurdej-Szatan z mężem, Rafałem Szatanem
East News
TV-Show
Rafał Szatan nazywany jest czarnym koniem "Tańca z gwiazdami". Czy Basia z nim rywalizuje?
Rafał Szatan nazywany jest czarnym koniem "Tańca z gwiazdami". Czy Basia z nim rywalizuje?

Lada dzień rozpocznie się kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" . Pierwszy odcinek zobaczymy już w piątek 6 września o godzinie 20.05 na antenie Polsatu. Lista uczestników przedstawia się imponująco. Na parkiecie zobaczymy między innymi Magdę Beredę, Sandrę Kubicką oraz Basię Kurdej-Szatan i jej męża, Rafała Szatana. Ten ostatni już teraz uważany jest za faworyta tej edycji. Czy Barbara Kurdej-Szatan rywalizuje ze swoim mężem? Jakie nastroje panują u nich w domu? Zobaczcie, co zdradziła nam aktorka! Czy "Taniec z gwiazdami" wpłynie na ich wzajemne relacje? Za kogo będziecie trzymać kciuki? Zobacz także:  Dominika Tajner o nowej edycji "Tańca z gwiazdami": To skandal! Co ją tak zbulwersowało?

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner