Justyna Żyła

Justyna Żyła zdradziła, kto jest jej partnerem w "Tańcu z Gwiazdami". Pokazała zdjęcie i tym samym rozprawiła się z plotkami!

Justyna Żyła

Już niedługo zobaczymy nową edycję "Tańca z Gwiazdami" i nie jest żadną tajemnicą, że na parkiecie będzie można podziwiać m.in. Justynę Żyłę, byłą żonę Piotra Żyły. Justyna już od jakiegoś czasu ostro trenuje, ale do tej pory nie było oficjalnie wiadomo, kto został jej tanecznym partnerem. Teraz Justyna Żyła postanowiła pokazać z nim zdjęcie na Instagramie i tym samym rozprawiła się ze wszystkimi plotkami.

Justyna Żyła zatańczy z Tomaszem Barańskim

Justyna Żyła pokazała na Instagramie zdjęcie z Tomaszem Barańskim i przyznała, że to właśnie on jest jej tanecznym partnerem w show "Taniec z Gwiazdami". 

Nagraliśmy wczoraj filmik dla Was😎jakimś cudem zaginął w akcji 😂😂😂moim tanecznym partnerem jest najlepszy z najlepszych 🙌🕺Tomek Barański 🤗trzymajcie za nas kciuki 🙏💃🕺- napisała Justyna Żyła.

Wszystko wskazuje więc na to, że informacje, jakoby Justyna Żyła nie była zadowolona ze swojego partnera tanecznego nie były prawdziwe. "Fakt" niedawno informował, że była żona skoczka chciała tańczyć ze Stefano Terrazzino, który jednak jest partnerem Agnieszki Radwańskiej. Okazuje się jednak, że Justyna i Tomasz dobrze się dogadują. Mają już nawet wspólny hashtag - #zylabaranina. Myślicie, że wygrają show?

Zobacz także: Justyna Żyła zawiedziona partnerem w "Tańcu z Gwiazdami"? "Nie potrafiła ukryć rozczarowania"

 

Justyna Żyła potwierdziła, że zatańczy z Tomaszem Barańskim w nowej edycji show

 

Justyna Żyła będzie jedną z uczestniczek nowej edycji show "Taniec z Gwiazdami"

Justyna Żyła
instagram
 

Więcej na temat Justyna Żyła
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59