TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Jacek Jeschke miał wypadek w domu rodzinnym Sylwii Bomby!

Jacek Jeschke odwiedził rodzinne strony Sylwii Bomby, by nagrać materiał do 3. odcinka "Tańca z Gwiazdami". Nie spodziewał się, że w domu tanecznej partnerki może go spotkać coś takiego!

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke świetnie sobie radzą w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Para zdobywa coraz więcej punktów i coraz większą przychylność jurorów. Sylwia Bomba zapowiadała jeszcze przed programem, że jest bardzo pracowitą osobą i zrobi wszystko, by z odcinka na odcinek czynić jak największe postępy. Ulubiona bohaterka "Gogglebox" może liczyć na wsparcie swojego partnera, Jacka Jeschke, z którym połączyła ją prawdziwa przyjaźń. Tancerz odnalazł także wspólny język z rodzicami tanecznej partnerki. Co się stało, że wybrał się do jej rodzinnego domu?

"Taniec z Gwiazdami" Jacek Jeschke miał wypadek w domu Sylwii Bomby: "Byłam przerażona"

Każdy z odcinków "Tańca z Gwiazdami" odkrywa jakąś prywatną stronę gwiazd. Poprzedni dotyczył miłości, a Sylwia Bomba nie bała się opowiedzieć o swoim rozstaniu i  samotnym macierzyństwie. W najbliższym odcinku widzowie poznają gwiazdy z innej, tym razem rodzinnej strony!

Tej wizyty w domu Sylwii Bomby Jacek Jeschke na pewno nie zapomni! Zgodnie z tematyką następnego odcinka 12. edycji "Tańca z Gwiazdami", gwiazdy zapraszają do swoich rodzinnych domów tanecznych partnerów. Nie zabraknie więc wzruszeń, wspomnień przeszłości i intymnych wyznań. Jacek Jeschke podzieli się jeszcze z widzami dodatkowym doświadczeniem, ponieważ przeżył w domu swojej tanecznej partnerki prawdziwą przygodę! Sylwia Bomba nie ukrywa, że była przerażona, gdy zobaczyła krew na jego twarzy. Zresztą, zobaczcie sami w naszym wideo!

Zobacz także: Sylwia Bomba nie może opędzić się od facetów po rozstaniu: "Co to były za pielgrzymki" 

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke dobrze sobie radzą w 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jurorzy wciąż zauważają, że Sylwia zbyt stresuje się swoimi występami i jest zbyt spięta. Czy w kolejnym odcinku uczestniczka weźmie sobie słowa jury do serca i zacznie po prostu dobrze się bawić?

Sylwia Bomba w drugim odcinku Tańca z Gwiazdami 12
Mateusz Jagielski/East News

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner