Szymon Majewski z brodą

Szymon Majewski ostro o programie Agnieszki Jastrzębskiej: "Kto mi odda te moje 2 minuty?"

Szymon Majewski z brodą

Szymon Majewski nie ma litości dla programu Agnieszki Jastrzębskiej "Kto poślubi mojego syna?". Na swoim profilu na Facebooku ostro skomentował formułę show. Co napisał?

Szymon Majewski krytykuje program "Kto poślubi mojego syna?"

Showman w środę przez chwilę miał okazję oglądać program, w którym panowie i jedna pani szukają partnerów życiowych. Potencjalni kandydaci rywalizują ze sobą i wykonują różne zadania. Żeby było trudniej, uczestnikom towarzyszą matki, które mają znaczny wpływ na ostateczny wybór.

Szymon Majewski w typowy dla siebie sposób skomentował to, co działo się na ekranie. Nie trudno domyśleć się, jaka była jego opinia:

Obejrzałem wczoraj fragment programu „ Kto poślubi mojego syna“ w TVN , dosłownie 2 minuty i ...wiem że nikt mi nie odda tych 2 minut, a mogłem te 2 minuty poświęcić psu, kotu, myciu zębów, obcinaniu paznokci. Kto mi odda te moje 2 minuty? Do kogo mam się zgłosić? Do TVN? Nie lubią mnie tam. Do producentów telewizorów? Oleją mnie. Co mnie skłoniło? Dlaczego w ogóle przechodziłem obok telewizora? Dlaczego nie miałem ręki zajętej czymś innym? Głupia ręka która sięga po pilot! Noga by nigdy tego nie zrobiła!

Zgadzacie się z nim?

 

Zobacz: Szymon Majewski w szpitalu, daje ZDJĘCIE po operacji i pozdrawia...

 

Wpis Szymona Majewskiego na temat programu Agnieszki Jastrzębskiej

Obejrzałem wczoraj fragment programu „ Kto poślubi mojego syna“ w TVN , dosłownie 2 minuty i ..wiem że nikt mi nie odda...

Posted by Szymon Majewski on 5 listopada 2015

 

Szymon Majewski skrytykował program "Kto poślubi mojego syna?"

Szymon Majewski

Agnieszka Jastrzębska z pewnością nie będzie zadowolona

Agnieszka Jastrzębska w żółtej sukni

 

Przeładuj

Patrycja Markowska strajkowała w ważnej sprawie! "Gubimy się!"

zobacz 02:40