Edyta Górniak, Allan Krupa

Edyta Górniak nie pojawiła się na nagraniach "Hit Hit Hurra!". Co dalej z jej udziałem w show? TVP podjęło decyzję!

Edyta Górniak, Allan Krupa

Tydzień temu Allan Krupa trafił do szpitala w Los Angeles, gdzie przeszedł operację wycięcia wyrostka robaczkowego. Podczas zabiegu okazało się, że doszło do perforacji wyrostka i Edyta Górniak czekała w napięciu na decyzję lekarzy, czy nie będzie konieczna kolejna operacja. Na szczęście stan chłopca się poprawił i tydzień później wrócił już z mamą do domu, bez komplikacji. Jednak dramat, jaki przeżywała przez kilka dni Górniak, nikogo nie pozostawił obojętnym. Jak czytamy w magazynie "Flesz" gwiazda przekonała się, że może liczyć na innych. Gdy Allan trafił do szpitala, Edyta Górniak odwołała swój udział w nagraniach programu "Hit Hit Hurra!". W fotelu jurorki zastąpiły ją jednak Kayah i Kasia Kowalska.

Zrobiły to bez zastanowienia, tłumacząc, że mają dzieci i rozumieją, co musi teraz przeżywać Edyta. Piękny gest - mówi w rozmowie z „Fleszem” juror programu Hirek Wrona.

Producenci programu wykazali się zrozumieniem i wspierali Edytę. Wiedzieli, że gwiazda martwi się również tym, że mogła swoją nieobecnością zawieść uczestników programu. Mają nadzieję, że gwiazda wkrótce pojawi się na nagraniach.

Jesteśmy z Edytą i Allanem w tych trudnych chwilach. Wierzymy, że stan chłopca szybko się ustabilizuje i Edyta będzie mogła wrócić na nagrania - dodaje osoba z produkcji show TVP 1.

Kolejne nagrania "Hit Hit Hurra!" zaplanowano na 6 listopada. Czy Edyta  Górniak na nie przyleci? Wszystko zależy od tego, jak będzie się czuł jej syn. Jednak stan chłopca się poprawia i szybko dochodzi do siebie po przebytej operacji, więc jest to bardzo prawdopodobne. Dramatyczne chwile, jakie przeżyli Allan i Edyta w nowym dla siebie otoczeniu uświadomiły im, że w Los Angeles, do którego wyprowadzili się we wrześniu, są zdani na siebie. Czy gwiazda będzie chciała teraz inaczej zaplanować ich życie za oceanem, z dala od bliskich? Czy będzie szukać wsparcia na miejscu, a może podejmie decyzję o powrocie do Polski? Czytaj o tym w najnowszym magazynie "Flesz".

 

ZOBACZ: Edyta Górniak po operacji Allana może liczyć na wsparcie pewnego mężczyzny! O kogo chodzi?

 

Allan spędził tydzień w szpitalu w Los Angeles

Edyta Górniak wspiera Allana w szpitalu

Edyta Górniak wychowuje Allana sama po tym, jak ojciec chłopca trafił dwa lata temu do aresztu

Edyta Górniak, Allan Krupa
ONS

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36