Sylwia Bomba z Googlebox dostała mandat

Niesamowita metamorfoza! Sylwia Bomba chwali się płaskim brzuchem. Jak tego dokonała?

Sylwia Bomba z Googlebox dostała mandat

Sylwia Bomba z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" przeszła spektakularną metamorfozę. Uczestnika nie zmieniła koloru włosów ani nie zdecydowała się na żadne tatuaże, ale efekty i tak widać od razu! Sylwia schudła bowiem 30 kilogramów. Teraz Bomba uwielbia zgrabną sylwetkę podkreślać obcisłymi strojami. A ponieważ niektórzy fani wciąż nie mogą uwierzyć, że pod nimi nie ma żadnych ubrań wyszczuplających. By to udowodnić celebrytka podniosła koszulkę do góry i zaprezentowała fanom swój płaski brzuch. Tylko spójrzcie! 

Sylwia Bomba chwali się płaskim brzuchem 

Sylwia Bomba kiedyś miała nadwagę. Koleżanka Ewy Mrozowskiej z "Gogglebox. Przed telewizorem" ważyła 80-90 kg i nosiła rozmiar 44. Sylwia nie odchudzała się, bo jej mama uważała, że po prostu "jest grubej kości". Dopiero udział w programie TTV uzmysłowił celebrytce jak wygląda. Wizerunek jej samej na ekranie nie przypadł Sylwii do gustu, wtedy uczestniczka postanowiła zacząć się odchudzać. 

Celebrytka nad swoją sylwetką pracowała 2 lata! Nie było łatwo, bo same mordercze treningi na siłowni nie przynosiły upragnionych rezultatów. W walce o nową sylwetkę, Bombie pomógł lekarz, który ustabilizował jej hormony. Dopiero wtedy Sylwia zaczęła chudnąć.

- Przez dwa lata na 100 procent. Posiłeczki dietetyczne co 3 godziny, ćwiczenia 5 razy w tygodniu, ćwiczenia interwałowe i schudłam - powiedziała nam Sylwia.

I podkreśliła, aby decydując się na odchudzanie nie stawiać sobie nierealnych celów, takich jak np. schudnięcie 10 kilogramów w 3 miesiące. Takie gubienie kilogramów nie jest zdrowe i poza tym może szybko pojawić się efekt jojo. 

Przede wszystkim najważniejsza jest konsekwencja i wytrwałość - zakończyła. 

Dziś Sylwia Bomba, która jest mamą 10-miesięcznej Tosi może pochwalić się świetną sylwetką. Fotografka pokazała na Instagramie zdjęcie swojego brzucha. I nie da się ukryć, że wygląda świetnie. Tylko spójrzcie!

Sylwia Bomba pochwaliła się brzuchem.

Sylwia Bomba schudła
Instagram

Tak kiedyś wyglądała celebrytka.

Sylwia Bomba przed dietą
Instagram

 

Przeładuj

Roksana Węgiel robi sobie przerwę w karierze? Gwiazda jasno stawia sprawę!

zobacz 00:25