Sylwia Bomba z córką w takich samych płaszczach
Instagram

Sylwia Bomba pokazała świąteczne zdjęcie. Jej córeczka jest przeurocza!

Sylwia Bomba z córką w takich samych płaszczach
Instagram

Sylwia Bomba to gwiazda programu "Gogglebox". Widzowie polubili ją do tego stopnia, że chętnie obserwują również jej życie prywatne na Instagramie. Sylwia Bomba zamieszcza tam sporo zdjęć, których główną bohaterką jest jej córeczka. Ostatnio celebrytka pokazała rodzinną fotografię utrzymaną w świątecznym klimacie. Zobaczcie, jak wyglądają jej córeczka oraz partner!

Świąteczne zdjęcie Sylwii Bomby

Sylwia Bomba rok temu po raz pierwszy została mamą. To będą dla niej kolejne święta z córeczką, Antosią. Sylwia Bomba wraz z partnerem robi wszystko, aby dziewczynka była zadowolona i poczuła atmosferę świąt. Z tej okazji zorganizowali między innymi piękną sesję zdjęciową. Dzięki temu dziewczynka będzie miała piękną pamiątkę!

Na fotografii, która pojawiła się na Instagramie Sylwii Bomby, widać gwiazdę "Gogglebox" ubraną w piękną, czerwoną sukienkę. Celebrytce towarzyszy jej ukochany oraz oczywiście Antosia. Dziewczynka jest małą modnisią. Nic dziwnego, że na świątecznym zdjęciu również prezentuje się bardzo stylowo. Antonina ma na sobie piękną sukienkę w urocze misie. 

Dzień dobry dzień dobry 🤗 szybko z rana spieszę składać życzenia bo później wszyscy zajmą się ważnymi sprawami 🙂 a wiec spokojnych i rodzinnych Świat Bożego Narodzenia, pełnych miłości i małych cudów 💫 żebyście znaleźli chwile aby się zatrzymać 💕 tego wszystkiego życzy nasza trójka 🎄🎁 - napisała pod zdjęciem Sylwia Bomba.

Piękny widok, zgadzacie się?

Sylwia Bomba i jej córka uwielbiają modne ubrania. Często ubierają się tak samo

Sylwia Bomba z córką
Instagram

 

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51