Supermodelka 8. odc. #Supermodelka Plus Size Joanna Cesarz #Supermodelka Plus Size Katarzyna Bochenkiewicz #Supermodelka Plus Size Patrycja Greinke #Supermodelka Plus Size Wiktoria Kula
Supermodelka 8. odc.
1/9
Supermodelka 8. odc.

Za nami 8. odcinek „#Supermodelka Plus Size”, w którym nie brakowało emocji! Na dziewczyny czekały nowe zadania. Tym razem uczestniczki musiały wziąć udział w sesji stylizowanej na lata 50., a one same wczuwały w seksowne pin-up girls. Z tym zadaniem bez wątpienia najlepiej poradziła sobie Zuza, która pozowała jako dziewczyna myjąca samochód. Zuza wykazała się niemałym talentem aktorskim, a do tego zmysłowością. 

Zobacz sesję zdjęciową i sprawdź kto wypadł najgorzej. 

Zobacz: Zuzanna wygra "#Supermodelka Plus Size"?! W sesji pin-up nie miała sobie równych! "Na koniec oblałam się tą wodą!" Seksi?

 

Polecamy: „#Supermodelka Plus Size”: Chaos w domu modelek! Joanna pokazała swoje najgorsze oblicze

2/9
#Supermodelka Plus Size Joanna Cesarz
fot. Kajus Pyrz

Joanna Cesarz miała wyrzuty sumienia, że w poprzedni odcinku naskoczyła na Patrycję. Konflikt, który narodził się między uczestniczkami po odpadnięciu z programu Justyny. Uczestniczki obwiniające o werdykt Patrycję, która według nich zostaje w programie na litość. 

Joanna stwierdziła, że nie może być modelką skoro nie kocha siebie. Teraz miał kaca moralnego, że nie miała prawa mówić tego Patrycji. 

3/9
#Supermodelka Plus Size Katarzyna Bochenkiewicz
fot. Kajus Pyrz

Nieźle poradziła sobie też Kasia, która miała pozować z pieskiem, ale zwierzak zupełnie nie chciał współpracować. To jednak nie speszyło uczestniczki, która doskonale poradziła sobie sama, za co spotkała ją nagroda - mogła pojechać do domu i spotkać się z rodziną!

4/9
#Supermodelka Plus Size Patrycja Greinke
fot. Kajus Pyrz

Czy Patrycja dobrze wypadła w cukierkowej sesji?

5/9
#Supermodelka Plus Size Wiktoria Kula
fot. Kajus Pyrz

Wiktoria wygląda w takiej stylizacji bardzo kobieco. 

6/9
#Supermodelka Plus Size Zuzanna Zakrzewska
fot. Kajus Pyrz

Zuza bardzo odważnie podeszła do sesji, oblewała się pianą, miała ciekawe pozy i pomysły jak pracować przed obiektywem. 

7/9
Supermodelka 8. odc.
fot. Krystina Szczęsny

Drugie zadanie mogło wydawać się bardzo przyjemne - uczestniczki miały zrobić zakupy w second-handzie. Niestety, na zakupowe szaleństwo mogło trwać tylko pół godziny, a w tym czasie dziewczyny musiały wybrać dwie kreacje - jedną w stylu casual, a drugą koktajlową. To zadanie sprawdzało zarówno wyczucie dziewczyn, jak i ich predyspozycje do pracy na wybiegu!

 

Zobacz: To był najtrudniejszy odcinek "Supermodelka Plus Size". Naga sesja, płacz... Co się działo? Kto odpadł?

8/9
Supermodelka 8. odc.
fot. Mateusz Nasierowski

Okazało się bowiem, że uczestniczki musiały zaprezentować wybrane przez siebie kreacje na wybiegu. Na przebranie się miały tylko kilkadziesiąt sekund, co było niezwykle stresujące! Niestety, nie wszystkie dobrze wypadły. Patrycja została skrytykowana za zły wybór stylizacji - do swojej figury wybrała bowiem dwurzędową marynarkę. Z kolei Wiktoria została skrytykowana za buty, w których jej stopy wyglądały jak raciczki, a Zuza wybrała spodnie, które podkreślały mankamenty jej pupy! 

 

Jury zachwyciło się jednak plecakiem-jednorożcem Wiktorii, a także stylizacją Kasi. 

 

Zobacz: "#Supermodelka Plus Size": Uczestniczka zachwycona wyzwaniem! Jakim? Zobacz zwiastun!

9/9
Supermodelka 8. odc.
fot. Mateusz Nasierowski

Niestety, jedna uczestniczka musiała pożegnać się z programem i była to Patrycja! Wszystko przez blokadę na sesji pin-up i niekorzystnie dobrane stylizacje na wybieg. 

 

– To była do tej pory najtrudniejsza dla nas psychicznie eliminacja – stwierdził Emil Biliński.  

 

W 9. odcinku (emisja 8 listopada) dowiemy się, które uczestniczki przejdą do finału! 

 

Zobacz: Piękna Patrycja w "Supermodelka Plus Size": "Minę trzeba zrobić zadowoloną, a to wszystko boli!"