„#Supermodelka Plus Size” – brafittingowa stylistka gwiazd i bieliźniany autorytet ekspertem programu
Krystian Szczęsny

Znamy kolejnego eksperta w programie "SuperModelka Plus Size"! O kim mowa?

„#Supermodelka Plus Size” – brafittingowa stylistka gwiazd i bieliźniany autorytet ekspertem programu
Krystian Szczęsny

Kolejny ekspert w programie "Supermodelka Plus Size". Tym razem będzie to Izabela Sakutova, która jest międzynarodowym ekspertem brafittingu marek Panache Lingerie. Doskonale wie, jak pomóc kobietom odpowiednio dobierać biustonosze, dzięki czemu biust uzyska olśniewający kształt i korzystnie wpłynie na samopoczucie. 

Izabela Sakutova jest inicjatorką i organizatorką wielu kampanii promujących zdrowie piersi i wspierających fundacje charytatywne - kampania Dotykam=Wygrywam, Modelled by Role Models – Nowy Wymiar Piękna czy Klinika Stanika. Od 13 lat organizuje pokazy bielizny i mody plażowej. Współpracuje w tematach bieliźnianych przy licznych medialnych sesjach oraz sesjach na potrzeby projektów społecznych. Współpracuje ze stylistkami oraz z blogerkami modowymi, fitnesowymi, parentowymi i branżowymi. Współpracowała jako brafitterka przy licznych produkcjach telewizyjnych i filmowych. Jest brafittingową konsultantką gwiazd, troszczącą się od lat o bieliźnianą garderobę m. in.: Darii Widawskiej, Elżbiety Romanowskiej, Karoliny Szostak, Aleksandry Kisio czy Katarzyny Żak.

Uczestniczki programu „#Supermodelka Plus Size” ufają ekspertce w stu procentach. Przekonały się, że dobrze dobrany biustonosz wpływa korzystnie nie tylko na wygląd piersi, ale także na ich samopoczucie.

Metamorfozy bieliźniane z kandydatkami na Supermodelki Plus Size zapoczątkowałam z moim zespołem brafitterskim już od momentu castingów. W okresie dwóch dni przeszło przez moje ręce pięćdziesiąt kandydatek, na których mierzyłam po 10 różnych krojów biustonoszy. Łącznie w tym dwudniowym okresie założyłam i dobrałam kandydatkom ponad 500 staników! Ich reakcje na dobrze dobrany rozmiar i krój biustonosza były bardzo pozytywne. Wielokrotnie z wielkim zdziwieniem i szerokim uśmiechem na twarzy stwierdzały, że nie powinny nosić rozmiaru, który nosiły przez wiele lat, przeważnie był to 90C lub D, a nowo dobrany przeze mnie przykładowo rozmiar 75G, dzięki któremu ich piersi były lepiej zebrane spod pach, pięknie ukształtowane i uniesione w górę, w wyniku czego odsłaniały i zarysowały talię, wyszczuplając optycznie sylwetkę o kilka kilogramów i balansując jej proporcje. W dobrze dobranym rozmiarze stanika kandydatki wyglądały na osoby wyższe i pewniejsze siebie, bo stabilny i wygodny pas biustonosza pod biustem wpływał automatycznie na poprawę ich postury. Z rozmiarówką miseczek do rozmiaru brytyjskiego K, odpowiednik polskiej miseczki O i obwodami sięgającymi do rozmiaru 105cm pod biustem, bielizna Panache łamie kult jednej, perfekcyjnej sylwetki często promowanej w masowych mediach i udowadnia, że prawdziwe piękno tkwi w różnorodności. Tym samym staje się idealnym partnerem dla programu „#Supermodelka Plus Size”, gdyż niezależnie od rozmiaru piersi kandydatek, podnosi ich biust i pewność siebie! Zarówno podczas castingów jak i w czasie trwania programu, dobierając modelkom różnego rodzaju bieliznę odpowiednią do kolejnych wyzwań, którym miały stawić czoła, widziałam, jak rośnie ich samopoczucie i zadowolenie z tego jak wyglądają. Dla mnie, jako eksperta brafittingu, spowodowanie tego, że kobieta uwierzy w siebie, jest najlepszą zapłatą za wykonaną pracę - powiedziała Izabela Sakutova.

Wszystkie metamorfozy uczestniczek, które zgłosiły się do programu oraz finałowej piętnastki, która zamieszkała w domu modelek zobaczymy już we wrześniu w Polsacie! Czekacie?

Zobacz także: Ulubiona makijażystka gwiazd wystąpi w "#Supermodelka Plus Size"! Wiecie kto? Mamy ZDJĘCIA!

„#Supermodelka Plus Size” – brafittingowa stylistka gwiazd i bieliźniany autorytet ekspertem programu
Krystian Szczęsny

 

„#Supermodelka Plus Size” – brafittingowa stylistka gwiazd i bieliźniany autorytet ekspertem programu
Krystian Szczęsny

Więcej na temat #SUPERMODELKA PLUS SIZE
Przeładuj

50 twarzy Henia... Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22