Tomasz, Robert i Paweł z 6. edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Z którym uczestnikiem sparowaliby Cię eksperci? PSYCHOTEST!

Czy gdybyś to właśnie Ty wzięła udział w ostatnim sezonie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazłabyś miłość? Kogo wybraliby Ci eksperci? Sprawdź!

Wysoka oglądalność "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to tylko dowód na to jak wielu z nas jest ciekawych efektów miłosnego eksperymentu. Uczestnicy programu bardzo ryzykują, gdy oddają swój uczuciowy los w ręce ekspertów. Dla niektórych z nich ta decyzja skończyła się niepowodzeniem, z kolei inni mają wciąż trwałe związki, z których narodziły się nawet dzieci! Gdybyś więc wzięła udział w eksperymencie, może czekałaby na Ciebie prawdziwa miłość?

Gdybyś to właśnie Ty zamiast Julii, Kasi albo Anety pojawiła się w programie, kogo dobraliby Ci eksperci? Czułego i romantycznego Roberta, analitycznego i do bólu szczerego Tomasza czy może Pawła, który marzy o założeniu rodziny? Koniecznie to sprawdź, rozwiązując nasz psychotest! Gotowa?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil pochwalił się swoim szczęściem. Pokazał zdjęcie dziecka 

Julia ze ślubu od pierwszego wejrzenia
golebiowska.julka/Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia wystąpi w kolejnym show? Fani: "Szykuje się nowy projekt"
Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów przed kamerą! Nad czym pracuje uczestniczka? Fani zasypali ją pytaniami!

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się na swoim Instagramie, że pracuje nad nowym projektem. Uczestniczka pokazała zdjęcie ze swoim ukochanym pupilem i kamerą. Fani są pewni, że piękna blondynka chce robić karierę w telewizji, inni uważają, że śladem Agnieszki i Wojtka z 4. sezonu, Julia planuje założyć konto na YouTube. Kto ma rację? "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Julia znów wystąpi w telewizji? Dla Julii udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" był wielką nadzieją na znalezienie miłości. Uczestniczka została sparowana z Tomaszem i widzowie początkowo byli pewni, że tę parę czeka świetlana przyszłość. Niestety z każdym kolejnym dniem ich małżeństwa, przykrości i niedomówienia narastały. Julia skarżyła się między innymi na  brak jej uczucia i chemii między nią a mężem . Jednak gdy pomału zaczęła się otwierać na tę relację, Tomasz wszystko zatrzymał, gdy zasugerował żonie, że powinna schudnąć... Ta opinia zaważyła na ich znajomości i sprawiła, że małżeństwo niemal przestało utrzymywać ze sobą kontakt. Już w najbliższy wtorek dowiemy się, czy Julia i Tomasz jednak dadzą sobie szansę i będą kontynuować swoje małżeństwo. Fani jednak niestety przeczuwają, że przypadku tej pary są raczej marne szanse na "happy end". Historia tej pary oczywiście wywołała mnóstwo komentarzy wśród widzów, którzy bardzo skrytykowali Tomasza , zaś Julię określili najbardziej sympatyczną uczestniczką edycji. Julka zyskała uwagę i życzliwość widzów dzięki swojemu szczeremu usposobieniu i otwartości. Nic więc dziwnego, że z pewnością znaleźliby się internauci, którzy chętnie zobaczyliby Julię jeszcze w jakimś programie. Najnowsze zdjęcie uczestniczki na Instagramie, dało im więc do myślenia: - Ciekawe co...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wykorzystała telewizyjne małżeństwo? Fani: "szkoda Pawła"
SCREEN PROGRAMU "ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA"/PLAYER.PL
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia wydała oficjalny komentarz w sprawie rzekomych alimentów od Pawła!
W sieci pojawiły się krzywdzące plotki na temat Kasi z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka eksperymentu nie wytrzymała i postanowiła udzielić komentarza dla jednego z portali.

Choć ostatni odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na antenie TVN dopiero przed nami, to w sieci już jest mnóstwo emocji wokół finału eksperymentu. Ostatnio jedna z uczestniczek programu, Kasia, musiała się zmierzyć z lawiną pytań i przykrych komentarzy na temat rzekomego pozwania Pawła o... alimenty. Plotki pojawiły się nagle i szybko narastały - Kasia nie wytrzymała i napisała krótki komentarz na swoim instagramowym profilu, w którym zaprzeczyła tym informacjom. Teraz jednak zdecydowała się jeszcze zabrać głos w krótkim wywiadzie dla jednego z portali. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": To ostateczny dowód, że Kasia i Paweł rozstali się?!   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pozwała Pawła o alimenty? Jest oficjalny komentarz! Związek Kasi i Pawła ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku był bardzo burzliwy. Wszystko przez to, że Kasia zaraz po weselu zdystansowała się od męża , zaczęła unikać bliskości, a nawet wprost powiedziała Pawłowi, że ten nie pociąga jej fizycznie . Przez całą edycję byliśmy świadkami wzlotów i upadków w relacji tej pary i tak naprawdę ciężko było przewidzieć, jaką decyzję w finale eksperymentu może podjąć ta dwójka. Czy Kasia i Paweł zdecydują się wziąć rozwód? A może pozostaną w małżeństwie? O tym oficjalnie przekonamy się już we wtorek 14. grudnia, na antenie stacji TVN.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Czy Paweł żałuje, że został połączony w parę z Kasią?   Jednak jeszcze przed poznaniem oficjalnych decyzji par, w sieci pojawiły się pewne plotki na temat Kasi. Niektórzy internauci zaczęli pisać komentarze, w których sugerowali, że Kasia zdecydowała się... pozwać...

Jacek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradza, co myśli o byłej żonie!
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Jacek gorzko o relacjach z byłą żoną! "Można je określić jednym słowem..."
Jacek Wojciechowski wziął udział w pierwszej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Teraz zdecydował się opowiedzieć jakie relacje łączą go z byłą żoną. Sprawdźcie!

Jacek Wojciechowski ponad pięć lat temu wziął udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestnik postanowił znaleźć żonę w programie i poślubić ją na oczach milionów widzów. Teraz bohater pierwszej edycji programu zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy, na temat relacji, jakie łączą go z byłą żoną. Opowiedział również, jak zmieniło się jego życie po programie. Czy rady żony zmotywowały go do zmian w życiu? Sprawdźcie!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Jacek szczerze o relacjach z byłą żoną! Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" staje się coraz bardziej popularny. Z edycji na edycję przyciąga coraz więcej widzów przed telewizory, którzy z zaciekawieniem oglądają, jak zupełnie obce osoby biorą ze sobą ślub. Show po raz pierwszy pojawiło się na antenie TVN w 2016 roku i początkowo niektórzy widzowie byli nastawieni sceptycznie do eksperymentu. Szybko jednak okazało się, że uczestnicy są bardzo sympatyczni i otwarci, a ich próby poznania się są bardzo ciekawe dla widza.  Jacek Wojciechowski pięć lat temu zaryzykował i zgłosił się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dopasowali do niego Natalię Kobielę. Para początkowo dogadywała się dobrze i wydawało się, że mogą stworzyć udane małżeństwo, jednak z czasem ich relacje były coraz gorsze. Żona miała do niego pretensje i uważała, że Jacek nie radzi sobie w życiu. Według niej mężczyzna powinien mieć swoje mieszkanie i być bardziej odpowiedzialny. Ostatecznie para zdecydowała się na rozwód.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kasia pozwała Pawła o alimenty?! Jego siostra nie wytrzymała Ostatnio Jacek Wojciechowski zdecydował się odpowiedzieć na kilka pytań dla serwisu plejada.pl. Został zapytany...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner