Skandal w "Ameryka Express"?

Kolejny skandal w "Ameryka Express"? Widzowie są wściekli! "Bicie po twarzy - bardzo słabe"

Skandal w "Ameryka Express"?

 

Skandal w "Ameryka Express"? Za nami kolejny odcinek programu z udziałem gwiazd. W show zostały już tylko trzy pary, które trafiły do finału. Wczoraj z programem pożegnali się Tomasz Karolak i Jakub Urbański. Niestety, w 12. odcinku "Ameryki Express" doszło do dość zaskakujących wydarzeń, które oburzyły internatów. Co się stało?

 

Zobacz także: Produkcja "Ameryka Express" podjęła radykalną decyzję! Przeprasza za odcinek z całowaniem przypadkowych kobiet i...

 

Internauci oburzeni karą, jaką otrzymali uczestnicy show

Zaledwie kilka tygodni temu internauci ostro krytykowali program i uczestników "Ameryki Express" za to w jaki sposób wykonywali zadanie, w którym musieli całować obce im osoby. Pojawiły się zarzuty, że w show doszło do molestowania. Agnieszka Woźniak-Starak przeprosiła wówczas wszystkich widzów i przyznała wprost, że zastanawia się, czy dalej prowadzić "Amerykę Express". Niestety, po ostatnim odcinku show znów zrobiło się gorąco... Fani są zniesmaczeni karą, jaką musieli ponieść uczestnicy programu w jednej z konkurencji!

 

Uczestnicy programu wzięli udział w quizie, w którym musieli odpowiadać na pytania o Peru - ich odpowiedzi oceniała pewna starsza pani, która po dobrej odpowiedzi głaskała zawodników, a po błędnej... uderzała ich w twarz! 

To było bardzo bolesne - przyznał Jakub Urbański, który dostał tak mocno, że aż spadły mu okulary. 

 

Jak na takie sceny zareagowali internauci? 

No nie było to fajne dostać tak w twarz . Ta pani ma szczęście ze nie trafiła na innych ludzi bo mogłaby sie ździwć pomimo ze to program tel.


Bicie po twarzy - bardzo słabe. Schodzicie na psy.


Co to do cholery za zadanie z tą babą co ich po twarzach waliła.


PRZEGIELI 😠😠😠😠😠😠😠 - komentują na Facebooku i Instagramie.

 

Widzieliście moment, jak Tomasz Karolak i Jakub Urbański zostali uderzeni w twarz? Co sądzicie o takiej karze za błędną odpowiedź w telewizyjnym show "Ameryka Express"?

 

Zobacz także: Zachowanie Mateusza z duetu Fit Lovers wywołało burzę w internecie!

 

Internauci oburzeni uderzaniem po twarzy uczestników "Ameryki Express".

Tomasz Karolak w Ameryka Express

Przed finałem z show pożegnali się Tomasz Karolak i Jakub Urbański.

East News

Więcej na temat Azja Express
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51