show roku 2017 Party.pl
Instagram

 

Wybierz z nami Show ROKU 2017 Party.pl! W zeszłym roku bezkonkurencyjny okazał się "Hit hit Hurra", ale tuż za nim uplasowały się "Masterchef" oraz „Top model”. Jak będzie w tym roku? Serca widzów podbił jak co roku "Rolnik szuka żony" oraz nowe show jak "Supermodelka plus size". W tym roku nominowaliśmy 8 telewizyjnych show. Sukcesem okazał się powrót "Milionerów" czy nadal flagowe show TVN "Kuchenne rewolucje". Jesteśmy ciekawi, który show w 2017 roku oglądaliście najchętniej. OTO NOMINOWANI:

"Rolnik Szuka żony"

"The Voice of Poland"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

"Azja Express"

"Nasz Nowy Dom"

"Milionerzy"

"Kuchenne rewolucje"

"Supermodelka plus size"

 

Uzasadnienie dlaczego, akurat te show, a nie inne, poniżej!

Głosowanie potrwa do 31. grudnia do godziny 23:59! Wyniki ogłosimy 1-2 stycznia 2017! Prowadzących lub uczestników ze zwycięskiego show zaprosimy do naszej redakcji, gdzie będzie czekała na nich nasza statuetka! 

Zobacz także: Plebiscyt na SERIAL ROKU 2017 Party.pl! "Przyjaciółki", "Diagnoza" czy może "Belfer 2"? GŁOSUJ!

 

Program "Rolnik  szuka żony" ogląda ponad 4 miliony ludzi w Polsce. Show wzbudza ogromne emocje, a najważniejsze, że po każdej edycji tworzą się związki i program daje nadzieję na to, że można w nim spotkać prawdziwą miłość. 

"The voice of Poland" od ośmiu sezonów jest najchętniej oglądanym talent show. A edycja z Michałem Szpakiem jako trenerem pokazała, że z roku na rok widownia tylko rośnie!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jeden z najchętniej oglądanych show od lat. Bo kto z nas nie czeka na to, żeby sprawdzić jak gwiazdy wykażą się w skórze niezapomnianych gwiazd estrady i czy w nowych hitach? 

W "Azja Express" pokazane są prawdziwe charaktery gwiazd. Kto chce za wszelką cenne wygrać wyścig, a kto dobrze bawić? Wyrwani z dobrobytu i strefy komfortu muszą walczyć ze sobą i czasem. 

"Nasz Nowy Dom" daje nadzieje na lepsze życie innym. Choć program ostatnio wzbudzał kontrowersje. Nie ma wątpliwości, że jest bardzo potrzebny i czyni dobro. 

"Milionerzy" każde pytanie w tym show wydaje się albo bardzo łatwe, albo bardzo trudne i każdy by chciał się w nim sprawdzić. Dlatego oglądamy z zapartym tchem. 

"Kuchenne rewolucje" - "Dlaczego wy trujecie ludzi?" Magdy Gessler przeszło do historii telewizji. Program od lat wzbudza ciekawość (a zwłaszcza metody Magdy Gessler) i uświadamia nasze prawa jako klientów restauracji. 

"Supermodelka plus size" - to program pokazujący, że piękno nie ma rozmiaru S, można być większym i być pięknym. Tolerancja, pokonywanie barier i stereotypów to zobaczysz tylko w tym programie. 

Supermodelka plus size
Supermodelka plus size
Instagram
Rolnik szuka żony
Rolnik szuka żony 4
Instagram
The Voice of Poland
The Voice of Poland 8
Instagram
Nasz nowy dom
Nasz Nowy Dom
Instagram
Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 8"
Materiały prasowe
Azja Express
"Azja Express 2" - odcinek 11.
x-news
Milionerzy
Milionerzy - Hubert Urbański na planie show
TVN
Kuchenne rewolucje
Magda Gessler
ONS
Wyniki plebiscytu:
Supermodelka plus size...
Rolnik szuka żony...
The Voice of Poland...
Nasz nowy dom...
Twoja Twarz Brzmi Znajomo...
Azja Express...
Milionerzy...
Kuchenne rewolucje...