jury „Hit, hit, hurra!”, Edyta Górniak Artur Orzech w „Hit, hita, hurra!” Uczestnicy „Hit, hit, hurra!” Edyta Górniak, Hirek Wrona, Bartek Caboń jako jurorzy „Hit, hit, hurra!”
1/6

Edyta Górniak została jurorką nowego programu TVP 1 "Hit, Hit, Hurra"? Dziś 7 września o godzinie 20.30 zobaczymy pierwszy odcinek show.

 

Co wydarzy się w pierwszym odcinku show "Hit, Hit Hurra"?

W "Hit Hit, Hurra" wezmą udział dzieci w wieku od 6 do 17 lat, które będą śpiewać znane hity. Mówi się, że ten program będzie nową, odświeżoną wersją "Od przedszkola do Opola". Dzieci nie będą ocenianie negatywnie, wszystko ma przypominać dobrą zabawę. Jurorami oprócz  Edyty Górniak zostali Hirek Wrona dziennikarz muzyczny oraz Bartek Caboń, nauczyciel śpiewu.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku? Edycie ciężko będzie ukryć wzruszenie, gdy jedna z młodych uczestniczek zaśpiewa "Kocham Cię życie". A jak się dowiedzieliśmy, Górniak jest tak zachwycona występującymi dziećmi, że wszystkie traktuje jak swoje! :)

Zobaczcie galerię zdjęć z pierwszego odcinka "Hit, Hit, Hurra".

Zobacz także: Edyta Górniak potwierdziła swój udział w nowym show TVP i zdradziła swoje kolejne plany. Jest niespodzianka!

2/6
jury „Hit, hit, hurra!”, Edyta Górniak
mat. prasowe
3/6
Artur Orzech w „Hit, hita, hurra!”
mat. prasowe
4/6
Uczestnicy „Hit, hit, hurra!”
mat. prasowe
5/6
Edyta Górniak, Hirek Wrona, Bartek Caboń jako jurorzy „Hit, hit, hurra!”
mat. prasowe
6/6
„Hit, hit, hurra!”
mat. prasowe