TV-Show

Dziś "Hit, hit, Hurra" z Edytą Górniak jako jurorką. Wiemy, kim zachwyciła się artystka! ZDJĘCIA

Dziś "Hit, hit, Hurra" z Edytą Górniak jako jurorką. Wiemy, kim zachwyciła się artystka! ZDJĘCIA
Newsy
Nowy klip Edyty Górniak WYCIEKŁ do sieci! Gwiazda nie planowała teraz premiery. Co się stało? ZDJĘCIA
O tym klipie będzie głośno!

W sieci pojawił się nowy klip Edyty Górniak do piosenki "Oczyszczenie".  Gwiazda pracuje obecnie nad nową płytą, a piosenka "Oczyszczenie" ma się znaleźć właśnie na jej najnowszym krążku. Fani Edyty mogli przez chwilę oglądać teledysk w sieci, ale już po krótkim czasie został on usunięty przez wytwórnię gwiazdy. Dlaczego? Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak nie planowała na dziś premiery teledysku!   Teledysk Edyty Górniak do piosenki Oczyszczenie - wideo Edyta sama chciała ogłosić na Facebooku premierę teledysku, ale ktoś ją uprzedził i umieścił dziś w sieci klip. Fani oczywiście się cieszą, ale miało to inaczej wyglądać, twierdzi nasz informator.  Przypominamy, że Edyta pracuje nad płytą z Davidem Fosterem, producentem piosenek m.in. Whitney Houston. Gwiazda stwierdziła bowiem, że będzie pracowała teraz tylko z najlepszymi, dlatego zdecydowała się na współpracę właśnie z tak znanym producentem. Ostatnio nawet pojawiły się plotki, że parę łączy nie tylko praca ;-). Co z tego wyjdzie? Okaże się już wkrótce. My tymczasem czekamy na oficjalną premierę teledysku, a teraz możemy Wam pokazać jedynie kilka ujęć z klipu!   ZOBACZ:  Zagraniczne media rozpisują się o Edycie Górniak i jej przyjaźni ze znanym producentem! Łączy ich nie tylko praca?!   Edyta Górniak na planie klipu do piosenki Oczyszczenie:   Tekst piosenki "Oczyszczenie" Edyty Górniak Prawda przebudziła się, by przeciąć tę historię, Ze wszystkich dawnych złudzeń układam stos, niech spłonie. Podszyty kłamstwem cios nie zdoła przebić mojej tarczy, Od miecza ginie ten, kto wciąż podnosi go i walczy. Wołam czas, wołam ja, przynieś mi oczyszczenie, Wolna i ufna w swoje przeznaczenie. Wysyłam w przestrzeń energię utkaną pięknem, Ty po swojej stronie świata otruty...

Edyta Górniak w okularach
Newsy
Edyta Górniak zaśpiewała przebój Whitney Houston! Mamy ciarki i gęsią skórkę - musicie tego posłuchać!
Edyta Górniak zaśpiewała przebój Whitney Houston! Mamy ciarki i gęsią skórkę - musicie tego posłuchać!

Edyta Górniak fantastycznie zaśpiewała przebój Whitney Houston - "I have nothing"! Koniecznie musicie tego posłuchać. We wtorkowy wieczór w jednym z warszawskich hoteli artystka zagrała koncert z Davidem Fosterem, z którym  niedawno nawiązała współpracę.  Warto zaznaczyć, że muzyk był przyjacielem i producentem Whitney Houston. Edyta Górniak nigdy nie ukrywała, że jest jej wielką fanką, a teraz spełniło się jedno z jej marzeń. Podczas wyjątkowego koncertu, który odbył się we wtorek wokalistka zaśpiewała jeden z największych przebojów wszech czasów - "I have nothing". Publiczność miała gęsią skórkę, a  Edyta Górniak  pokazała po raz kolejny, że ma nie tylko wielki głos, ale też z dużą wrażliwością interpretuje znane przeboje. Wspaniały głos, świetny kontakt z publicznością i naturalność na scenie - gwiazda to wszystko ma. W sieci można posłuchać wystąpienia diwy, które zapiera dech w piersiach i z pewnością Edyta Górniak mogłaby konkurować z Whitney Houston o miano najlepszego głosu wszech czasów. Jesteśmy dumni z Edyty Górniak i trzymamy kciuki za jej międzynarodową karierę. Jak Wam się podoba występ wokalistki?   Zobacz:  Edyta Górniak na kolacji z producentem Whitney Houston! Widać, że się polubili! ZDJĘCIA​   Edyta Górniak fantastycznie wykonała utwór Whitney Houston Edyta Górniak wypadła znakomicie podczas koncertu z Davidem Fosterem Jak Wam się podobał występ?

Edyta Górniak na gali Boxing Night 12
ONS
Newsy
Edyta Górniak pogodziła się z ojczymem: "Rodzina nareszcie jest w komplecie"
Edyta Górniak pogodziła się z ojczymem: "Rodzina nareszcie jest w komplecie"

A jednak! Edyta Górniak pogodziła się ze swoim ojczymem. Prasa już od kilku tygodni spekulowała,  że artystka ma coraz lepsze relacje nie tylko z mamą, ale i z jej partnerem panem Zdzisławem. Media donosiły nawet, że Edyta planuje zaprosić go na swój koncert podczas gali bokserskiej w Częstochowie. Teraz okazuje się, że plotki okazały się prawdziwe, a rodzina gwiazdy wspierała ją podczas występów na sportowej imprezie.   Zobacz także: Edyta Górniak z Allanem na gali boksu! Nie zgadniecie, kogo jeszcze ze sobą zabrała! DUŻO ZDJĘĆ Edyta zaprosiła mamę i ojczyma na niedzielną galę boksu w Częstochowie. Potem wszyscy zjedli kolację w hotelowej restauracji. Mama Edyty nie posiadała się ze szczęścia, że rodzina nareszcie jest w komplecie. Wie, że Edyta potrzebowała czasu na to, by stare rany się zagoiły - zdradził informator "Faktu". Okazuje się, że szczęśliwa Edyta Górniak planuje już nawet wspólne święta ze swoją mamą i ojczymem. I chociaż do Bożego Narodzenia jest jeszcze trochę czasu, to artystka nie może doczekać się rodzinnej atmosfery przy wigilijnym stole.   Zobacz także: Rodzina patchworkowa: gdy po rozwodzie układasz życie na nowo   Edyta Górniak pogodziła się z ojczymem. Gwiazda zaprosiła swoją mamę i ojczyma na swój koncert.

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner