Plebiscyt 10 lat Party - Show 10-lecia

Ostatnie 10 lat to wybuch popularności telewizyjnych show! Który z nich był najważniejszy? Wiele gwiazd zawdzięcza swoje wielkie kariery występom przed telwizyjnym jury i publicznością. To wielomilionowa widownia gwarantowała im doskonały start na artystyczne salony. Zobaczcie nasze nominacje pod plebiscytem. 

Głosowanie trwało do 10 września! Oto wyniki:

 

Party plebiscyt
Party.pl

„Mam talent!”

Prawie 5 mln ludzi przed telewizorami w czasie największej popularności i Kamil Bednarek w roli największego odkrycia tego TVN-owskiego show.  Czy to wystarczy, aby wygrać w tej kategorii?

 

„You Can Dance – Po prostu tańcz!”

Show, który nie tylko cieszył się popularnością (śledziło go średnio ok. 2,5 mln osób),  ale i sprawił, że tysiące młodych ludzi ruszyło się z kanapy i odkryło, jaką radość daje taniec!

 

„Must Be the Music. Tylko muzyka”

Gdyby nie polsatowski show, śledzony przez średnio 3 mln widzów, zapewne nigdy nie dowiedzielibyśmy się, że istnieją takie kapele jak Enej czy LemON.

 

„The Voice of Poland”

Sarsa, Natalia Nykiel, Mateusz Ziółko czy Damian Ukeje – to m.in. im pomógł zadebiutować program TVP. Czy waszym zdaniem to najlepszy show? 

 

„Taniec z gwiazdami”

To, jak celebryci radzą sobie na parkiecie, najpierw śledziliśmy w TVN, a potem w Polsacie. W obu stacjach program bił rekordy oglądalności, gromadząc średnio 3-milionową widownię!

 

UWAGA! W związku z wieloma zgłoszeniami o rzekomych nieprawidłowościach podczas głosowania w plebiscycie, redakcja Party.pl zdecydowała o UNIEWAŻNIENIU wszystkich głosów "ujemnych". To była trudna decyzja - nie chcemy bowiem kończyć naszej zabawy i przekreślić naprawdę wielkiego trudu fanów, którzy oddają głosy na swoje gwiazdy. Z drugiej jednak strony nie mogliśmy nie zareagować na Wasze sygnały. Jak sami zauważyliście, najbardziej lawinowo narastały głosy "na minus", rodząc oczywiste podejrzenia o stosowanie nieuczciwych sposobów głosowania - np. poprzez boty. Postanowiliśmy więc wyeliminować je z ogólnego wyniku. Wszystkie głosy "na plus" - czyli te, które oddaliście na swoją gwiazdę, nadal się liczą!

The Voice of Poland
Natalia Kukulska w finale The Voice of Poland 7
You Can Dance – Po prostu tańcz!
Agustin Egurrol, Patricia Kazadi  i Maciej Florek "Gleba" w programie You Can Dance
ONS
Mam talent
Agustin Egurrola w Mam Talent
Taniec z gwiazdami
Taniec z Gwiazdami, odcinek 6., Adam Zdrójkowski, Olga Kalicka
EastNews
Must Be the Music. Tylko muzyka
Kora w finale Must Be The Music
Więcej na temat Plebiscyt 10 lat Party
Wyniki plebiscytu:
The Voice of Poland...
You Can Dance – Po prostu tańcz!...
Mam talent...
Taniec z gwiazdami...
Must Be the Music. Tylko muzyka...