Sara z "Rolnik szuka żony" na wakacjach we Włoszech
Instagram

Co za zmiana! Sara z "Rolnika" pochwaliła się nową fryzurą. Fani są zachwyceni!

Sara z "Rolnik szuka żony" na wakacjach we Włoszech
Instagram

Sara wzięła udział w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Śliczna blondynka walczyła tam o względy niezdecydowanego Karola. Ostatecznie nie udało jej się stworzyć z nim trwałego związku. Po programie Sara skupiła się na swoim życiu. Fani mogą podglądać ją na Instagramie, gdzie chętnie chwali się najnowszymi zdjęciami.

Ostatnio Sara postanowiła zaprezentować w internecie swoją nową fryzurę. Okazuje się bowiem, że bohaterka programu "Rolnik szuka żony" przeszła sporą metamorfozę! Jak oceniacie tę zmianę? Zobaczcie poniżej!

Sara z "Rolnik szuka żony" ma nową fryzurę

Sara od lat była wierna jednej fryzurze. Jej znakiem rozpoznawczym były jasne blond włosy. Choć Sara została przy sprawdzonym kolorze, w jej fryzurze zaszła spora zmiana. Jaka? Sara zdecydowała się na grzywkę! Swoją nową fryzurą pochwaliła się oczywiście na Instagramie. 

Dziewczyna z grzywką. Dla mnie i pewnie dla większości z Was włosy to świętość 😇. Dlatego też, wizyta u fryzjera to niezły stres 😪. Już kilka razy zdarzyło mi się , że tak zwane podpięcie końcówek skończyło się krótkimi włosami I łzami 😪. Niektóre fryzjerki chyba nie ogarniaja tych kilku cm 🙈O których mówimy. Nie mówię już nawet o nieudanych kolorach tak, tak mialam juz chyba wszystkie kolory i wlosy poniszczone wyglądem przypominające siano.😪Tym razem było jednak inaczej 🥰. Moja fryzjerka z Włoch, rozumiała mnie nawet kiedy nie mówiłam po włosku I tylko gestami pokazywałam co chce. Tak było te 17 lat temu. Na szczęście dziś znam włoski, ufam jej to I taka zmiana. Czy się Wam podoba? BO MI BARDZO. ❤🥰Czy to oznacza, że zmieniam swoje życie?🤭🤔 - napisała pod zdjęciem Sara. 

Jak zareagowali na tę zmianę fani? Niemal jednogłośnie przyznali, że Sara wygląda teraz rewelacyjnie!

- Pasuje Ci Saro grzywka Pięknie 👏

- Petarda

- Świetnie! Mowiłam Ci,że będzie Ci pasowac😊 ja się bałam grzywki,ale włosy tak szybko rosną,że warto zaryzykować 😇 - piszą internauci. 

Wam również podoba się metamorfoza Sary?

Sara z "Rolnik szuka żony" z grzywką
Instagram

A może woleliście ją w poprzednim wydaniu?

Sara z programu "Rolnik szuka żony 4"
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Izabela Janachowska niepozwoliłaby korzystać córce z aplikacji randkowych! Wedding plannerka jest bardzo nieufna!

zobacz 03:12