TV-Show

W "Sanatorium miłości" kuracjusze przeszli metamorfozy. Kogo makijaż odmienił najbardziej?

W "Sanatorium miłości" kuracjusze przeszli metamorfozy. Kogo makijaż odmienił najbardziej?

Przypomnijmy, w ostatnim, piątym, odcinku "Sanatorium miłości" uczestnicy wybrali się na grzybobranie, Wojtek i Iwona poszli na randkę, a podczas spotkania z Halinką, Adam nie mógł przestać myśleć o Basi! W 6. odcinku "Sanatorium miłości" kuracjusze przeszli metamorfozy - największy szok przeszła Wiesia!

Zobacz także: Bożena z "Sanatorium miłości" zdradziła, jaką stosuje dietę! Czemu zawdzięcza świetną figurę?

Wiesia nie była przekonana do makijażu, ale ostatecznie make-up przypadł jej do gustu. Z fryzurą nie było już tak łatwo!

Ja chcę wrócić do mojej starej fryzury - mówiła Wiesia. - Do tej pieczary na głowie?! - Tak! - powiedziała przekonana Wiesia.

Pozostali uczestnicy byli zachwyceni! Następnie przeszli po wybiegu jak prawdziwi modele.

Wiek nie warunkuje tego, że możemy fajnie wyglądać. Świat z nami może być kolorowy i uśmiechnięty - mówili zgodnie po metamorfozach kuracjusze.

Zobacz także: "Sanatorium miłości": czy masz już swoją ulubioną kuracjuszkę? Zagłosuj na nią w naszym plebiscycie!

A wy jak oceniacie metamorfozy uczestników "Sanatorium miłości"?

Sanatorium miłości
Sanatorium miłości/Facebook

Wszyscy poczuli się wspaniale! Młodziej i pewniej siebie.

Marta Manowska i Iwona, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP
Newsy
Gerard nieśmiało zdobywa serce Iwony w "Sanatorium Miłości". Waldemar jednak się nie podda! 
W "Sanatorium Miłości" uczestnicy walczyli o uwagę Iwony. Podejmowali również temat wieku i seksu. Co jeszcze się wydarzyło?

W dzisiejszym odcinku " Sanatorium Miłości " królowało uczucie Władysława i Steni. Uczestnik postanowił wyznać miłość wybrance na koniec odcinka. Stenia przyznała, że nie jest to jeszcze gorąca miłość ale bardzo wierzy w uczucie Władka i chciałaby, aby im się udało. Uczestnicy odcinka podejmowali również temat seksu w średnim wieku oraz świętowali urodziny Bożeny. Powodzeniem wśród mężczyzn cieszyła się także Iwonka, chociaż pokazała również swoją lekko marudną stronę, co nie do końca spodobało się jej towarzyszom z programu.  Zobacz także:  "Sanatorium Miłości": Władek wyznał miłość Steni! "Wierzę w to uczucie i mam nadzieje, że nam się uda" "Sanatorium Miłości" - co się wydarzyło w 7. odcinku W dzisiejszym odcinku Bożena świętowała podwójnie - obchodziła swoje urodziny oraz została "kuracjuszką odcinka" i zaprosiła na randkę Władysława. Uczestnicy tego dnia podjęli dwa bardzo ważne tematy. Jednym z nich był wiek seniora. Niektórzy twierdzili, że im nie przeszkadza, natomiast to trudny temat dla Iwony, która de facto jest w programie najmłodsza:  - Zaczynam odczuwać starzenie się skóry - wyznała - Starość trzeba przyjąć godnie - powiedziała Wiesia  Dyskusja ta wywołała małą kłótnię.  Uczestnicy wzięli udział również w naturalnej sesji portretowej. Efekty wywołały wiele wzruszeń. W trakcie odcinka nie dało się również nie zauważyć starań Waldemara o Iwonę, która ma powodzenie u uczestników:  Jak już ją złapię to koniec! Ale mam takie zasady, ze nigdy nie wchodziłem komuś w paradę ale jeżeli nie wykorzysta swojej szansy to jestem ja! - powiedział, mając na myśli Gerarda  Gerard podczas malowania muralów z...

Bożenka z Sanatorium miłości przełamała strach
Newsy
Bożena z "Sanatorium miłości" w końcu przekonała widzów do siebie! Co takiego zrobiła?
Bożena z "Sanatorium miłości" przekonała do siebie widzów, dzięki wycieczce do Energylandii

W ósmy odcinku "Sanatorium miłości" nie brakowało emocji przede wszystkim ze względu na wizytę kuracjuszy w największym parku rozrywki w Polsce! Uczestnicy musieli zmierzyć się ze swoimi lękami i pokazać przed całą Polską, że są w stanie przełamać strach. Niewątpliwie najbardziej odważną kuracjuszką okazała się Bożenka, która pokonała wszelkie lęki! Czy dzięki swojej decyzji zyskała sympatię widzów? Zobacz także:  "Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości! Bożena z "Sanatorium miłości" w końcu przekonała do siebie widzów? Bożenka z "Sanatorium miłości" to niewątpliwie jedna z najbardziej barwnych postaci w całym programie. Jak wiadomo ta uczestniczka słynie z dość odważnego stylu ubioru, który niedawno w ostrych słowach skomentowała... Wiesia. Nigdy się do niej nie przekonam. Szanuję ją jako człowieka, ale uważam, że w naszym wieku trzeba mieć jakąś godność ubierania się. [...] Absolutnie mi Bożena nie leży. Nie pasuje mi jej sposób bycia i wymowy - powiedziała Wiesia w rozmowie z dziennikarzem portalu pomponik.pl Widzowie również to zauważyli i z dość dużą rezerwą podchodzili do Bożeny. Jednak wygląda na to, że po 8. odcinku programu wszystko się zmieniło! Kuracjusze wybrali się do największego parku rozrywki w Polsce - Energylandii, gdzie mogli zaznać prawdziwej adrenaliny! Chociaż większość uczestników skorzystała z atrakcji, to jednak Bożena początkowo przyznała, że ma fobię, z którą ciężko jest jej sobie poradzić. Jednak po pewnym czasie uczestniczka pokazała, że potrafi być odważną kobietą, która cieszy się życiem i przełamała swoje lęki!   Chociaż Bożena bardzo się bała, to jednak wybrała się z Martą Manowską na jeden z...

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy
Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?
Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?

Piąty odcinek „ Sanatorium miłości ” upłynął przede wszystkim na randkach, śmiałych żartach i grzybobraniu, które stało się największą atrakcją. Kuracjuszem drugiego odcinka została Wiesia, która zaprosiła na randkę Władysława. Otrzymała w prezencie słodkie serce i szczere podziękowania za to, że go wybrała. Zadeklarował też, że kobieta  zawsze pozostanie dla mnie przyjaciółką . Zresztą Wiesia nie była dłużna i bez ogródek wyznała: Lubię go jako kolegę, ale to nie mój typ faceta. (...) Fajnie się ubierasz, ale głupi jesteś... - powiedziała z zaskoczenia Wiesia Ich randka przebiegła w miłej i zabawnej atmosferze, jednak kolejne wyznanie Wiesi na temat jej męża zaskoczyło prowadzącą! Zobaczcie, co powiedziała... Wiesia z "Sanatorium miłości" o swoim nieudanym małżeństwie Tym razem to Wiesia podzieliła się z Martą Manowską historią swojego małżeństwa. Na pytanie prowadzącej czy zna smak miłości powiedziała: Raczej nie! Ja stąpam twardo po ziemi  Potem wyznania przybrały nieoczekiwany charakter, a Wiesia opowiedziała, jak skończyło się jej małżeństwo: Czy ja męża kochałam? Młoda byłam! W dzień ślubu wiedziałam, że zrobiłam błąd. Kończyłam studium, pracowałam. Były takie sytuacje... (...) Sąsiadka powiedziała, że ma kobietę. (…) Poszłam i powiedziałam, żeby go sobie wzięła. (...) Nie żałuje, tego co się stało! Uczestniczka wyznała, że po odejściu męża musiała wyjechać do pracy we Włoszech, aby zapewnić byt rodzinie: Miałam 39 lat, ja nie szukałam kawalerów we Włoszech, ja szukałam pracy. Nie mówię, że mi bliskości nie potrzeba. Ja potrzebuję więcej okazywania miłości, ale nie można jej okazać, nie znając kogoś. Zobacz także:   Iwona była...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner