Sukces programu Sablewskiej
ONS

Program Mai Sablewskiej zobaczy cały świat!

Sukces programu Sablewskiej
ONS

Tydzień temu TVN Style wyemitował ostatni odcinek pierwszego sezonu programu "Sablewskiej sposób na modę". Maja może być z siebie zadowolona, bo epizod osiągnął najwyższą oglądalność ze wszystkich dotychczasowych i wzbudził wiele emocji. Przypomnijmy: Sablewska wystylizowała na ślub niepełnosprawną uczestniczkę

Stacja potwierdziła już, że wiosną zobaczymy kolejny sezon programu Sablewskiej, a zdjęcia do niego mają wystartować już po nowym roku. To jednak nie koniec - TVN postanowił wynagrodzić sukces Mai w jeszcze inny sposób. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, już w grudniu "Sablewskiej sposób na modę" trafi na międzynarodową platformę iTVN. Oznacza, że to program będą mogli oglądać widzowie z całego świata.

Dostałam ogromny prezent. Dowiedziałam się, że mój program od grudnia wchodzi na iTVN czyli będą go mogli oglądać ludzie mieszkający w Stanach, Kanadzie, Londynie czy Australii. To jest dla mnie wielka nagroda i wyróżnienie. - potwierdza w rozmowie z nami Maja.


Co nas czeka w drugim sezonie programu? Czy Maja szykuje jakieś niespodzianki dla widzów?


Myślami jestem już przy następnej edycji, zaczynamy kręcić w styczniu. W pierwszym sezonie formuła programu była trochę taka nieokrzesana, sprawdzaliśmy wiele rzeczy i rozwiązań, więc teraz jesteśmy bogatsi o to doświadczenie i to wpłynie na kolejną serię. Mogę zdradzić tylko, że na pewno pojawią się dodatkowo mężczyźni - dodaje w rozmowie z AfterParty.pl


Myślicie, że Sablewską czeka podobna droga, co Małgorzatę Rozenek? Jej program "Perfekcyjna Pani Domu" też zaczynał w TVN Style, a dziś jest hitem głównego kanału.

Zobacz: Kolejka reklamodawców do Sablewskiej. Wiemy co będzie promować

Efektowna metamorfoza uczestniczki w programie "Sablewskiej sposób na modę":

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48