Sukces programu Sablewskiej
ONS

Tydzień temu TVN Style wyemitował ostatni odcinek pierwszego sezonu programu "Sablewskiej sposób na modę". Maja może być z siebie zadowolona, bo epizod osiągnął najwyższą oglądalność ze wszystkich dotychczasowych i wzbudził wiele emocji. Przypomnijmy: Sablewska wystylizowała na ślub niepełnosprawną uczestniczkę

Stacja potwierdziła już, że wiosną zobaczymy kolejny sezon programu Sablewskiej, a zdjęcia do niego mają wystartować już po nowym roku. To jednak nie koniec - TVN postanowił wynagrodzić sukces Mai w jeszcze inny sposób. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, już w grudniu "Sablewskiej sposób na modę" trafi na międzynarodową platformę iTVN. Oznacza, że to program będą mogli oglądać widzowie z całego świata.

Dostałam ogromny prezent. Dowiedziałam się, że mój program od grudnia wchodzi na iTVN czyli będą go mogli oglądać ludzie mieszkający w Stanach, Kanadzie, Londynie czy Australii. To jest dla mnie wielka nagroda i wyróżnienie. - potwierdza w rozmowie z nami Maja.


Co nas czeka w drugim sezonie programu? Czy Maja szykuje jakieś niespodzianki dla widzów?


Myślami jestem już przy następnej edycji, zaczynamy kręcić w styczniu. W pierwszym sezonie formuła programu była trochę taka nieokrzesana, sprawdzaliśmy wiele rzeczy i rozwiązań, więc teraz jesteśmy bogatsi o to doświadczenie i to wpłynie na kolejną serię. Mogę zdradzić tylko, że na pewno pojawią się dodatkowo mężczyźni - dodaje w rozmowie z AfterParty.pl


Myślicie, że Sablewską czeka podobna droga, co Małgorzatę Rozenek? Jej program "Perfekcyjna Pani Domu" też zaczynał w TVN Style, a dziś jest hitem głównego kanału.

Zobacz: Kolejka reklamodawców do Sablewskiej. Wiemy co będzie promować

Efektowna metamorfoza uczestniczki w programie "Sablewskiej sposób na modę":