Gościem sobotniego odcinka "Magla Towarzyskiego" (7 maj, 22:30 w TVN Style) będzie Eliza Rycembel! Młoda aktorka, która gra jedną z głównych ról w filmie "#WszystkoGra"! Eliza jest studentką Akademii Teatralnej i już jest o niej głośno. A Karolina Korwin Piotrowska zachwycona musicalem "#WszystkoGra" wypytała aktorkę, dlaczego tak późno zdała do szkoły teatralnej skoro od dziecka tańczy i śpiewa?

Kiedy zdecydowałam się zdawać od Akademii Teatralnej byłam już bardzo stara. Wcześniej to było czysto rozrywkowe dla mnie. Wtedy myślałam sobie, że pójdę na medycynę, chciałam być psychiatrą - powiedziała Eliza Rycembel Karolinie Korwin Piotrowskiej.

Już jutro, 6 maja, do kin wchodzi film "#WszystkoGra" z Elizą w roli głównej. Posłuchajcie o czym jest film i dlaczego podoba się Karolinie Korwin Piotrowskiej.

 

Rycembel w filmie "#WszystkoGra" wciela się w postać Zosi, głównej bohaterki, która jest studentką ASP i która za pomocą sztuki próbuje zwrócić uwagę społeczeństwa na pewne problemy. Aktorka śpiewa w nim i tańczy, ale według niej nie miała tak trudnego zadania aktorskiego jak jej kolega z planu - Sebastian Fabijański, który „musiał rzeźbić klatę” i „tańczyć pod okiem Agustina Egurroli”.

A jaki jest film? Lepiej przekonać się samemu w kinie.

Zobacz także: Jest pierwszy zwiastun musicalu #WszystkoGra z plejadą gwiazd. To musi być hit! WIDEO

Eliza Rycembel z Karolina Korwin Piotrowska w Maglu Towarzyskim.

Eliza Rycembel w Maglu towarzyskim

 

Eliza Rycembel z Karoliną Korwin Piotrowską i jej psem po nagraniu Magla Towarzyskiego.

Eliza Rycembel w Maglu towarzyskim