Małgorzata Rozenek
ONS

Kuse spódniczki, tatuaże, niecenzuralne słowa i... czy da się z nich zrobić Damy? Ruszył "Projekt Lady"! RELACJA

Małgorzata Rozenek
ONS

Za nami pierwszy odcinek długo oczekiwanego programu "Projekt Lady". Co się wydarzyło? Dwanaście uczestniczek pojawiło się w pałacu w Radziejowicach, w którym zamieszkają na dwanaście tygodni programu. Tylko jedna wygra i  otrzyma trzymiesięczne stypendium w Eurocentres Language Cambridge School w Wielkiej Brytanii. Czy Małgorzata Rozenek oraz dwie mentorki sprawią, że z szalonych, lubiących zabawę i wyzywające ubrania dziewczyn, powstaną prawdziwe damy? Na razie się na to nie zanosi... ;)

 

Pierwszy odcinek Projekt Lady - relacja

Nie obyło się bez wpadek już na początku programu "Projekt Lady"! Kuse spódniczki, wysokie obcasy, niecenzuralne słowa i... piwo spożywane w pociągu, to tylko niektóre ekscesy uczestniczek. A to dopiero pierwszy odcinek! Dziewczyny miały okazję, by zapoznać się ze swoimi pokojami oraz pałacem, w którym będą mieszkać. Uwagę przykuwa Angelika - typ chłopczycy, która nigdy nie miała na nogach szpilek. Za to kocha piłkę nożną. Z kolei Izabella - seksowna brunetka, pasjonatka mocnego makijażu i kusych ubrań, nie była zadowolona z uniformu, który będzie musiała nosić na czas trwania programu. Wszystkie uczestniczki dostały jednakowe stroje i stawiły się w nich na pierwszym oficjalnym apelu z udziałem Małgorzaty Rozenek.

Szacunek, godność i zaangażowanie - Małgorzata Rozenek przedstawiła swoim podpiecznym trzy zasady, obowiązując w pałacu w Radziejowicach.

Każda z  dziewczyn otrzymała perły, które są symbolem przynależności do programu. Małgosia była dla uczestniczek bardzo miła, lecz ekspertki zwraciły uwagę na spódnice i buty dziewczyn. Te pierwsze powinny sięgać do kolan, te drugie - nie mieć obcasów.

Pierwszy dzień minął pod znakiem poznawania miejsca i zawierania znajomości. A w nocy? Dziewczyny nie poszły szybko spać, lecz długo śmiały się i żartowały z ekspertek. O poranku odwiedziła je Małgosia Rozenek, która poprosiła dziewczyny o uporządkowanie pokojów. Dyżurnymi zostały Agata i Patrycja, które miały podać do stołu śniadanie. Okazuje się, że dziewczyny nie wiedziały, jak rozkładać sztućce na stole! Później zaczęły podjadać przygotowane dania. Przy śniadaniu dziewczyny głośno śmiały się i rozmawiały. Ekspertki były załamane poziomem zachowania dziewczyn!

Rozpoczyna się pierwsza lekcja etykiety przy stole. Co robić ze sztućcami? Jak rozmawiać przy stole? Jak tonować emocje? Odpowiedzi na te pytania muszą poznać uczestniczki programu "Projekt Lady".

Kolejna lekcja to pogadanka o wizerunku. Dziewczyny są proszone o zmycie makijażu. Dla niektórych to prawdziwa trauma. Za antyprzykład postawiona zostaje Patrycja, której krótka sukienka nie podoba się ekspertkom. Uczestniczki otrzymują lekcję stylu. Muszą zdjąć biżuterię. Dla niektórych oznacza to wyjęcie kolczyków nie tylko z uszu, ale i z języków czy nosów...

Na zajęciach dziewczyny dzieliły się tym, co je najbardziej boli w życiu. Nie brakowało wzruszeń, a nawet łez. Okazało się, że każda z nich ma swoją bolesną historię. Ekspertka wręcza każdej z uczestniczek magiczne lustereczko. Dziewczyny mają je wyjmować w trudnych sytuacjach, by spoglądać w nie i mówić sobie, że są piękne i wartościowe. Kolejna fala wzruszeń!

Po raz pierwszy pojawiła się nadzieja, że w dziewczynach pojawiła się iskierka chęci do zmiany! Przy obiedzie jednak ma miejsce kolejna wpadka! Marta pojawiła się z kolczykiem w nosie i zostaje wyproszona.  Martę odwiedziła Małgorzata Rozenek, która tłumaczyła uczestniczce, że powinna dostosować się do reguł programu. Marta po chwili namysłu zdecydowała się zdjąć kolczyk i wrócić na zajęcia.

Po wielu szkoleniach i drobnych sukcesach dziewczyny poczuły się pewnie. Niestety, gdy tylko dostały czas wolny, wróciły dawne nawyki... Wizyta w klubie dla niektórzych zakończyła się pijaństwem i totalnym szaleństwem. Lecz nie dla wszystkich. Agnieszka, która jest z poprawczaka, zamierza naprawdę zmienić się w programie, więc nie uczestniczyła w ekscesach dziewczyn, a samotnie grała bilard. Po powrocie z imprezy, na uczestniczki czekały mentorki. Niestety, bardzo zawiedzione postawą dziewczyn...

Co czeka nas w kolejnym odcinku? Dowiemy się już za tydzień!

 

Zobacz też: Rusza Projekt Lady! Poznaj uczestniczki programu i ich mentorki.

Projekt Lady

Małgorzata Rozenek zdoła zmienić rozkapryszone dziewczyny w prawdziwe damy?

Małgorzata Rozenek
ONS

 

 

 

Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40