Izu Ugonoh na imprezie z Michałem Malitowskim Izu Ugonoh świętuje z Michałem Malitowskim Nikodem Rozbicki na pępkowym Michała Malitowskiego Pępkowe Michała Malitowskiego Ela Romanowska, Michał Malitowski bawią się razem e klubie
Izu Ugonoh na imprezie z Michałem Malitowskim
Exclusive
1/6
Izu Ugonoh na imprezie z Michałem Malitowskim
Exclusive

Michał Malitowski wraz z uczestnikami "Tańca z gwiazdami" świętował narodziny swojej córeczki. Wśród gości pojawili się Izu Ugonoh, Walerija Żurawlewa, Elżbieta Romanowska, Nikodem Rozbicki, Maciej Zakliczyński, Przemysław Modrzyński, Janja Lesar, czy Jacek Jeschke. Impreza obyła się w modnym warszawskim barze Lazy Dog i trwała do późnych godzin nocnych.

W tym dniu Lia kończyła pierwszy miesiąc, dlatego juror tanecznego show chciał spędzić wieczór ze swoimi przyjaciółmi. Narodziny córki to dla niego jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu i nie wyobrażał sobie, że może przegapić tak ważny moment. To dlatego nie pojawił się w drugim odcinku "Tańca z gwiazdami". Zastąpił go wtedy Stefano Terrazzino, bo Michał chciał zająć się rodziną. 

 

Juror twierdzi, że wspólna impreza nie wpłynie na jego późniejsze oceny w programie, bo większość tancerzy z show zna od lat i rywalizował z nimi na parkiecie w całej Europie. Po zakończeniu kariery zawodowej zajął się sędziowaniem. To jednak nie oznacza, że się odcina od dotychczasowych przyjaciół i nadal chętnie bawi się z nimi na mieście po programie. Zobaczcie zdjęcia z imprezy!

 

ZOBACZ: Michałowi Malitowskiemu i Joannie Leunis urodziła się córka Lija. Przypominamy ich piękną sesję!

 

 

2/6
Izu Ugonoh świętuje z Michałem Malitowskim
Exclusive
3/6
Nikodem Rozbicki na pępkowym Michała Malitowskiego
Exclusive
4/6
Pępkowe Michała Malitowskiego
Exclusive
5/6
Ela Romanowska, Michał Malitowski bawią się razem e klubie
Exclusive
6/6
Michał Malitowski bawi się w klubie
Exclusive