Mat. prasowe

 

Jesienią rozpocznie się 5. edycja programu "Rolnik szuka żony". Wierni widzowie już teraz odliczają dni do momentu, aż poznają wszystkich uczestników. "Rolnik szuka żony" połączył kilka par, które stanęły na ślubnym kobiercu. Co ciekawe, spośród wszystkich kobiet, które zgłosiły się do programu, tylko jedna z nich znalazła kandydata, który sprostał jej wymaganiom. Mowa oczywiście o Małgorzacie Sienkiewicz, która już we wrześniu stanie na ślubnym kobiercu z Pawłem Borysewiczem. Pamiętacie dwie pozostałe rolniczki? Która z nich zasłużyła na miano tej najsympatyczniejszej? Głosujcie w naszym plebiscycie! 

 

POLECAMY: Mamy zdjęcia z planu NOWEJ edycji "Rolnik szuka żony"! Zobacz, jak wyglądają nowe kandydatki! 

 

Choć początkowo wydawało się, że 2. edycja "Rolnik szuka żony" będzie dla Anny tą szczęśliwą, los spłatał jej figla. Mariusz, z którym związała się rolniczka, okazał się być całkiem innym mężczyzną. Poza kamerami Anna poznała jego prawdziwe oblicze i czar prysł!

 

Monika od początku sprawiała wrażenie niedostępnej i wymagającej. Kandydaci, którzy zjawili się w jej domu, przeszli prawdziwą szkołę przetrwania. Ostatecznie Monika nie zdecydowała się na żadnego z nich.

Małgosia nie od razu zakochała się w Pawle. Ich miłość rodziła się powoli, ale być może dzięki temu jest zbudowana na solidnych fundamentach. Trzymamy za nich kciuki!

Małgosia z "Rolnik szuka żony 4"
Rolnik szuka żony 4
...
Facebook Rolnik szuka żony
Ania z "Rolnik szuka żony 2"
...
Mat. prasowe
Monika z "Rolnik szuka żony 3"
Monika Jezior z Rolnik Szuka Żony 3 - kim jest, zdjęcia
...
Więcej na temat Rolnik szuka żony
Wyniki plebiscytu:
Małgosia z "Rolnik szuka żony 4"...
Ania z "Rolnik szuka żony 2"...
Monika z "Rolnik szuka żony 3"...