Kandydatki Łukasz z "Rolnik szuka żony 3"
Materiały prasowe
TV-Show

Jak dobrze znasz uczestników poprzednich edycji "Rolnik szuka żony"? QUIZ

UWAGA! Tylko dla prawdziwych fanów!

 

2 września na antenie telewizyjnej Jedynki zobaczymy pierwszy odcinek programu "Rolnik szuka żony 5". To dobry momenty, aby przypomnieć sobie uczestników, którzy wystąpili w poprzednich edycjach. Czy pamiętacie, jak potoczyły się ich losy? Z kim mieszkali? Jak nazywali się ich bliscy? Jeśli jesteście pewni, że znacie odpowiedź na wszystkie te pytania, spróbujcie sił w naszym quizie. UWAGA! Niektóre pytania mogą was zaskoczyć! Dacie radę?

 

POLECAMY: "Rolnik szuka żony 5": Znamy wszystkich uczestników! Kim są? Czego oczekują od swojej wybranki? WIEMY

Rolnik szuka żony - uczestnicy 5 edycji
Mat. promocyjne
TV-Show
Już jest! Zobaczcie zwiastun pierwszego odcinka 5. edycji "Rolnik szuka żony"!
Poznaj uczestników show!

  Już od 2 września będziemy mogli śledzić losy nowych bohaterów hitowego programu "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, w piątej edycji reality show wystąpią sami panowie - Jan, Marek, Łukasz, Krzysztof i Grzegorz. Czy wszyscy rolnicy odnajdą swoje szczęście i zakochają się w tej jedynej? Tego dowiemy się dopiero za jakiś czas. Teraz jednak możemy zobaczyć m.in. ile listów dostali uczestnicy show! W sieci pojawił się już zwiastun pierwszego odcinka "Rolnik szuka żony"!   Zwiastun programu "Rolnik szuka żony" W zwiastunie pierwszego odcinka Marta Manowska przekazuje listy rolnikom, którzy wystąpią w 5 edycji programu.  (...) to jest piąty sezon, nie wiem kiedy ten czas minął, ale ten program zawsze jest inny, bo zawsze są to inne historie, nowi bohaterowie, nowe wątki- przyznaje Marta Manowska.  A co prowadząca mówi o nowych bohaterach "Rolnika"? Bardzo mnie to cieszy, że nacisk wszystkich bohaterów jest bardzo duży na uczciwość. Są bardzo zdecydowani, bardzo konsekwentni, są bardzo szczerzy i uczciwi. Zobaczcie ZWIASTUN pierwszego odcinka programu "Rolnik szuka żony"!  Któremu rolnikowi będziecie kibicować w piątej edycji show? Macie już swojego faworyta?    Zobacz także:  Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"   Zwiastun programu "Rolnik szuka żony". Będziecie oglądać nową edycję show?

AKPA
TV-Show
"Rolnik szuka żony 5" startuje 2 września! Mamy ZDJĘCIA z planu zdjęciowego. Panowie zadali szyku!
"Rolnik szuka żony 5" startuje 2 września! Mamy ZDJĘCIA z planu zdjęciowego. Panowie zadali szyku!
Marta Manowska
TV-Show
Zamieszanie wokół programu "Rolnik szuka żony"! Produkcja show odpowiada na zarzuty fanów!
Zamieszanie wokół programu "Rolnik szuka żony"! Produkcja show odpowiada na zarzuty fanów!

  5. edycja programu "Rolnik szuka żony" startuje już lada dzień. Wierni fani nie mogę się doczekać kolejnych odcinków swojego ulubionego show. Już teraz wokół programu rozpętała się mała burza. Niektórym nie przypadł bowiem do gustu skład uczestników 5. edycji "Rolnika". Trzeba wspomnieć, że tym razem w programie nie zobaczymy ani jednej rolniczki! To zaskakujące, tym bardziej, że taka sytuacja miała miejsce jedynie w 1. edycji show. Jednak wtedy było to spowodowane zasadami programu. Producenci "Rolnik szuka żony" zdecydowali, że będzie to show skierowane wyłącznie do mężczyzn, którzy szukają drugiej połówki.    Zobacz także: "Rolnik szuka żony 5": Znamy wszystkich uczestników! Kim są? Czego oczekują od swojej wybranki? WIEMY   Dlaczego w "Rolnik szuka żony 5" nie ma żadnej kobiety?    W pilotażowym odcinku 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" poznaliśmy sympatyczną rolniczkę Justynę . Niestety, dziewczyna nie zakwalifikowała się do ścisłej piątki, co nie spodobało się niektórym widzom. Fani programu zaczęli zasypywać produkcję pytaniami o przyczynę tej sytuacji .    - To kobieta nie dostała żadnego listu, że nie ma jej w programie? - Nie chce mi się wierzyć, żeby nic nie dostała... ale może za mało? Może Panowie dostali więcej listów... i dlatego nie ma tej dziewczyny? - dopytywali się fani na Facebooku.   Produkcja postanowiła przerwać milczenie. W jednym z komentarzy możemy przeczytać, co spowodowało, że w "Rolnik szuka żony 5" nie zobaczymy żadnej kobiety.   - Generalnie do programu wchodzi pięć osób z największą ilością listów. Co nie oznacza, że inni dostają mało - tłumaczą osoby z produkcji show.    A wy co myślicie o składzie 5. edycji "Rolnik szuka żony"? Czy będzie wam w niej brakowało kobiecego pierwiastka?  ...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner