East News

 

Stacje telewizyjne jak zwykle zadbały o to, abyśmy mieli co oglądać w chłodne, jesienne wieczory. Każda z nich w swojej ramówce umieściła ukochane przez widzów programy. Telewizyjna Jedynka już teraz odlicza dni do premiery 5. edycji show "Rolnik szuka żony". Z kolei TVN po długiej przerwie po raz kolejny da szansę młodym modelom i modelkom na zrobienie kariery dzięki programowi "Top Model". Polsat nie pozostaje w tyle. Już we wrześniu zobaczymy między innymi kolejną edycję programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co jeszcze czeka na nas jesienią? Za którym z programów najbardziej tęskniliście? Zagłosujcie w naszym plebiscycie i dajcie nam znać!

 

POLECAMY: Już jest! Zobaczcie zwiastun pierwszego odcinka 5. edycji "Rolnik szuka żony"

 

"Rolnik szuka żony"

 

Ten program rozkochał w sobie Polaków! Widzowie z zapartym tchem śledzą rozterki miłosne rolników, którzy odważyli się szukać miłości przed kamerami. "Rolnik szuka żony" połączył już kilka par. Czy tym razem również będziemy świadkami szczęśliwych zakończeń?

 

"Top Model"

 

TVN po krótkiej przerwie postanowił przywrócić swój sprawdzony format. Pierwszy odcinek "Top Model" zobaczymy już 3 września o godzinie 21:30. Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Joanna Krupa oraz Dawid Woliński po raz kolejny zjechali całą Polskę, aby odnaleźć młode talenty, które marzą o karierze w modelingu. Ciekawe, czy udało im się wyłowić prawdziwe perełki, które w przyszłości zrobią karierę na miarę Anji Rubik?

 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

 

Ten program od zawsze budził sporo emocji. Widzowie byli bowiem świadkami niewiarygodnych przemian gwiazd. W tej edycji zobaczymy nowych śmiałków, którzy zmierzą się z niekiedy naprawdę trudnymi zadaniami. W nowym sezonie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi między innymi Adriana Kalska, Honorata Skarbek czy też Rafał Szatan. Trzymamy za wszystkich kciuki! :)

 

"Ameryka Express"

 

Do tej pory program ten nosił nazwę "Azja Express". Jednak ze względu na zmianę kontynentu postanowiono ją zaktualizować. Po raz kolejny Agnieszka Woźniak-Starak zabrała ze sobą kilka drużyn złożonych ze znanych osób oraz ich bliskich w daleką podróż pełną wyzwań. Kto z nich wyjdzie z tego obronną ręką? Zobaczymy już jesienią!

 

"The Voice of Poland"

 

Przed nami 9. już edycja programu "The Voice of Poland". Na widzów czeka sporo zmian. Przede wszystkim zmienił się skład sędziowski. Ze starego składu ostał się jedynie Michał Szpak. Obok niego zasiądzie Piotr Cugowski, Grzegorz Hyży oraz Patrycja Markowska. Jesteście ciekawi, jak poradzą sobie w fotelach trenerów? Odpowiedź już jesienią!

"The Voice of Poland"
Michał Szpak w The Voice of Poland 9
...
"Rolnik szuka żony"
Marta Manowska
...
fot. Piotr Podlewski/AKPA
"Ameryka Express"
Ameryka Express - zwiastun
...
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"
Twoja twarz brzmi znajomo 8 - Kasia Moś na planie
...
Mat. prasowe
"Top Model"
Joanna Krupa na ramówce TVN 2017 - Top Model
...
EastNews
Wyniki plebiscytu:
"The Voice of Poland"...
"Rolnik szuka żony"...
"Ameryka Express"...
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo"...
"Top Model"...