Party Stories
Natalia Wodzinowska i Paweł Szostakiewicz Rolnik szuka żony 1
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Natalia Wodzinowska z 1. edycji była prawdziwą pięknością, jak wygląda dziś? Kandydatka Pawła przeszła zaskakującą metamorfozę!

Natalia Wodzinowska razem z Pawłem Szakiewiczem byli gwiazdami pierwszej edycji "Rolnik szuka żony", która na antenie TVP zadebiutowała w 2014 roku. Po zakończeniu emisji przez kilka miesięcy tworzyli szczęśliwy związek, ale ostatecznie ta relacja nie przetrwała próby czasu. Natalia i Paweł rozstali się w 2015 roku, a ich decyzja odbiła się głośnym echem w mediach - w końcu to oni byli jednymi z pierwszych uczestników, którzy po programie zyskali ogromną popularność. Co dziś dzieje się u Natalii Wodzinowskiej z "Rolnik szuka żony" 1? Ułożyła sobie życie podobnie, jak Paweł Szakiewicz?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Natalia Wodzinowska z 1. edycji "Rolnik szuka żony"  przeszła metamorfozę!

Natalia Wodzinowska była jedną z trzech kandydatek, które walczyły o serce Pawła Szakiewicza. To właśnie ją wybrał rolnik, a po wspólnym weekendzie w Zakopanem oboje zdecydowali, że chcą kontynuować znajomość. Co prawda już wtedy Paweł żartował, że Natalia twierdzi, że i tak ją zostawi, ale fani programu nie traktowali tych słów poważnie. Ostatecznie para rozstała się w 2015 roku, a już w 2016 rolnik pochwalił się swoją narzeczoną, którą okazała się jego sąsiadka Martyna. Obecnie para jest małżeństwem i wychowuje trójkę dzieci. A co dziś dzieje się w życiu Natalii z "Rolnik szuka żony" 1?

Natalia niedawno przeszła zaskakującą metamorfozę i zmieniła swój wizerunek. Uczestniczka hitu TVP pożegnała się z długimi włosami, w których prezentowała się bardzo dziewczęco i subtelnie i zdecydowała się na ostre cięcie. Dziś ma krótkie, blond włosy i wygląda w nich zdecydowanie poważniej. 

Zobacz także: Jessica była gwiazdą "Rolnik szuka żony". Dziś wygląda zupełnie inaczej! Pokazała zdjęcie prosto z łóżka

🌳🍀🍃 @idęnapole

Opublikowany przez Natalię Wodzinowską Niedziela, 8 marca 2020

 

Natalia nie należy do grona uczestników "Rolnik szuka żony", którzy po programie stali się bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Facebooku od czasu do czasu pojawi się nowe zdjęcie ale widać, że Natalia jest bardzo aktywną i towarzyską kobietą. A jeśli chodzi o związki? Na zdjęciach kandydatka Pawła pojawia się sama lub w towarzystwie znajomych i wygląda na to, że nie założyła jeszcze rodziny. 

 

Opublikowany przez Natalię Wodzinowską Piątek, 27 lipca 2018

Natalia i Paweł uchodzili za najsympatyczniejszą parę pierwszej edycji "Rolnik szuka żony". Niestety ich związek nie przetrwał i w 2015 roku rozstali się. 

Natalia Wodzinowska i Paweł Szostakiewicz Rolnik szuka żony 1
Facebook/ Rolnik szuka żony TVP

Paweł Szostakiewicz po programie zyskał ogromną rozpoznawalność. Obecnie ma żonę i trójkę dzieci. 

Martyna Szakiewicz i Paweł Szakiewicz
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rolnik szuka żony: Paweł z Agnieszką i Natalią
Facebook Rolnik szuka żony TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony". Natalia, była kandydatka Pawła pokazała, jak wyglądała w przeszłości, platynowy blond i długie włosy...  Zobaczcie sami

Natalia z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories porównała swoje aktualne zdjęcie z fotką z przeszłości! Wiedzieliście, że kilka lat temu miała znacznie dłuższe włosy, które rozjaśniała na platynowy blond? Była kandydatka Pawła przeszła naprawdę sporą metamorfozę! Musicie zobaczyć zdjęcie Natalii.  Metamorfoza Natalii z "Rolnik szuka żony" Natalia to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek najnowszej edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta walczyła o względy Pawła jednak jak już wiemy rolnik zdecydował, że chce być z inną kandydatką, Martą. Internauci bardzo polubili Natalię, która jak się okazało, podczas udziału w programie zbliżyła się do brata Pawła! Była uczetniczka siódmej edycji hitu TVP do tej pory nie zdradziła, czy wciąż utrzymuje kontakt z Robertem (bratem rolnika), ale teraz chętnie publikuje w sieci swoje nowe zdjęcia. Ostatnio pokazała, jak zmienia swój styl ubierania, a teraz opublikowała swoją fotkę z przeszłości!  Natalia podczas relacji na InstaStories porównała swoje zdjęcia zrobione w wieku 26 i 33 lat. Okazuje się, że była kandydatka Pawła przeszła naprawdę sporą metamorfozę! Na zdjęciu sprzed lat Natalia pozuje w seksownych jeansowych szortach i bluzce z rozcięcem z boku. My patrzymy jednak na jej fryzurę. Okazuje się, że Natalia w przeszłości farbowała swoje włosy na bardzo jasny, platynowy blond i nosiła znacznie dłuższe fryzury.  Zobaczie, jak Natalia prezentowała się w przeszłości! Bardzo się zmieniła? Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Paweł poznał rodzinę Marty! "Miałem wrażenie, że Marta się mniej cieszy na mój widok" Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak się zmieniła. Dziś Natalia nosi znacznie krótsze i ciemniesze...

Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram
TV-Show
Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania "randki" z bratem Pawła. Jednak są razem?!

Po raz pierwszy w historii wszystkich edycji " Rolnik szuka żony " wydarzyła się sytuacja, kiedy kandydatka jednego z rolników zaprzyjaźniła się z jego bratem. Jeszcze podczas emisji programu Marta i Paweł żartowali, że być może będzie ślub, ale nie mówią o swoim, ale o Natalii i Robercie. Niedawno Natalia, która często mówi w swoich relacjach na Instagramie o bracie Pawła, rozwiała wątpliwości i przyznała, że obecnie nie są parą, ale mają ze sobą kontakt. Wtedy też okazało się, że Robert miał odwiedzić Natalię w Warszawie. W końcu doszło do ich spotkania! Czyżby ich relacja nabierała rozpędu? Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania z bratem Pawła Paweł jeszcze w programie powiedział wprost, że nie ma nic przeciwko, aby Natalia spotykała się z jego bratem. On znalazł uczucie i jest szczęśliwy z Martą, a Natalii nigdy nie traktował jako faworytki. Potem Robert Bodzianny, odpowiadając na pytania swoich obserwatorów zdradził, że faktycznie świetnie się bawił podczas nagrań do programu "Rolnik szuka żony" z kandydatkami Pawła i ma kontakt z Natalią . Atmosfera podczas nagrań była super. Prawdą jest, że się polubiliśmy i utrzymujemy kontakt. Było dużo śmiechu, a reżyser musiał ganiać, bo ta znikała z planu, żeby sobie pożartować, ale nie widzieliśmy się od zakończenia nagrań - odpowiedział Robert. Teraz uczestniczka opublikowała na Instastories wspólne zdjęcia ze spotkania z Robertem. Wygląda na to, że ich znajomość robi się coraz poważniejsza!  Tylko spójrzcie na wspólne zdjęcie Natalii i Pawła. Ich uśmiechy nie pozostawiają wątpliwości, że doskonale czują się w swoim towarzystwie! Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Marta i Paweł mieszkają już razem! Uczestniczka zdradziła, jak odnajduje...

Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie
Instagram
Newsy
"Rolnik szuka żony": Natalia jest z bratem Pawła?! "Może to wszystko się poukłada już teraz"
Uczestniczka nowej edycji show Rolnik szuka żony o spekulacjach!

Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowe zdjęcia i wpis, w którym dziękuje internautom za tak pozytywne i miłe komentarze. Była kandydatka Pawła najwyraźniej nawiązała do tego, co spotkało ją po emisji ostatniego odcinku programu o poszukujących miłości rolnikach. Przy okazji fani próbowali dowiedzieć się, jak dziś wygląda jej relacjaz bratem rolnika. Czy Natalia odpowiedziała? Natalia dziękuje internautom Natalia była jedną z kandydatek Pawła z najnowszej, siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Jak już wiemy, rolnik zdecydował, że chce być z Martą, ale z ostatniego odcinka dowiedzieliśmy się, że Natalia zbliżyła się do brata rolnika!  Było tak wow, że tutaj się może wesele się będzie kroiło!- w ostatnim odcinku relacjonowała partnerka Pawła.  Internauci już wcześniej zauważyli, że Marta i brat Pawła wciąż utrzymują kontakt. Jakiś czas temu Natalia pisząc o swojej przygodzie w "Rolnik szuka żony" nie wspomniała o Pawle, tylko właśnie o Robercie! - Jak człowiek chce to z każdej przygody wyciągnie dużo, ta przygoda pomogła mi odnaleźć SIEBIE... dała możliwość poznania super ludzi... wymienię tu tego złośliwca tez @jaba0909  [mowa o Robercie, bracie Pawła - przyp. red.]😍 - pisała  - Ale ze złośliwca 😜 - napisał Robert, brat rolnika. - Starałam się wybrać najcieplejsze określenie Ciebie 😁 - odpisała Natalia. Po ostatnim odcinki w sieci pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, w którym internauci wspierają Natalię. Teraz była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" postanowiła podziękować za tak miłe słowa. Halo halo co Tu się dziś dzieje na tym moim skromnym Instagramie... jakaś bomba wybuchła...? Wiecie czego najbardziej się zawsze boję tych złych komentarzy, złych...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner