Rolnik szuka żony: Paweł z Agnieszką i Natalią
Facebook Rolnik szuka żony TVP

"Rolnik szuka żony". Natalia, była kandydatka Pawła pokazała, jak wyglądała w przeszłości, platynowy blond i długie włosy...  Zobaczcie sami

Rolnik szuka żony: Paweł z Agnieszką i Natalią
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Natalia z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories porównała swoje aktualne zdjęcie z fotką z przeszłości! Wiedzieliście, że kilka lat temu miała znacznie dłuższe włosy, które rozjaśniała na platynowy blond? Była kandydatka Pawła przeszła naprawdę sporą metamorfozę! Musicie zobaczyć zdjęcie Natalii. 

Metamorfoza Natalii z "Rolnik szuka żony"

Natalia to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych uczestniczek najnowszej edycji "Rolnik szuka żony". Kobieta walczyła o względy Pawła jednak jak już wiemy rolnik zdecydował, że chce być z inną kandydatką, Martą.

Internauci bardzo polubili Natalię, która jak się okazało, podczas udziału w programie zbliżyła się do brata Pawła! Była uczetniczka siódmej edycji hitu TVP do tej pory nie zdradziła, czy wciąż utrzymuje kontakt z Robertem (bratem rolnika), ale teraz chętnie publikuje w sieci swoje nowe zdjęcia. Ostatnio pokazała, jak zmienia swój styl ubierania, a teraz opublikowała swoją fotkę z przeszłości! 

Natalia podczas relacji na InstaStories porównała swoje zdjęcia zrobione w wieku 26 i 33 lat. Okazuje się, że była kandydatka Pawła przeszła naprawdę sporą metamorfozę! Na zdjęciu sprzed lat Natalia pozuje w seksownych jeansowych szortach i bluzce z rozcięcem z boku. My patrzymy jednak na jej fryzurę. Okazuje się, że Natalia w przeszłości farbowała swoje włosy na bardzo jasny, platynowy blond i nosiła znacznie dłuższe fryzury. 

Zobaczie, jak Natalia prezentowała się w przeszłości! Bardzo się zmieniła?

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł poznał rodzinę Marty! "Miałem wrażenie, że Marta się mniej cieszy na mój widok"

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak się zmieniła.

Rolnik szuka żony: Natalia pokazała, jak wyglądała w przeszłości
Instagram

Dziś Natalia nosi znacznie krótsze i ciemniesze włosy.

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44