Karol z "Rolnik szuka żony" i jego kandydatki
tvp.pl, Facebook

W "Rolnik szuka żony" nie brakuje emocji! Uczestnicy mają już za sobą jeden z najtrudniejszych wyborów - z grona wielu kandydatek (i kandydatów - w przypadku Małgorzaty) musieli wybrać trzy osoby (Zbyszek wybrał dwie), które zawalczą o ich serca. Przyjrzyjmy się kandydatkom Karola! Która z jego wybranek najbardziej do niego pasuje?

 

Polecamy: Monika czy Emilia? Która fashionistka z „Rolnika" ma lepszą stylówę? POJEDYNEK

 

Kandydatki Karola z "Rolnik szuka żony"

 

Karol jest 33-letnim kawalerem. Od zawsze był związany z rolnictwem, ale pracował też w agencji reklamowej. Ma nietypowe hobby - dekoruje kwiatami sale na śluby, chrzciny i inne ważne uroczystości, a także tworzy niezwykłe kwiatowe kompozycje, bukiety i wiązanki. Karol szuka kobiety ambitnej, spokojnej i otwartej na świat. Jego wybranka powinna być osobą rodzinną, ale i posiadającą "nutkę szaleństwa". 

 

Karol zdecydował już, że o jego serce zawalczy 34-letnia Anna z Wielkopolski. Kobieta ma 3-letniego syna, Wiktora. Pracuje jako sekretarka w branży lotniczej. Wolny czas spędza z synkiem. Lubi jeździć na rowerze, łyżwach, rolkach i nartach. 

 

Anna kandydatka Karola z
Facebook

 

Kolejną kandydatką Karola jest 33-letnia Justyna z Dolnego Śląska. Z zamiłowania i wykształcenia jest florystką. Justyna jest osobą religijną. 

 

Justyna kandydatka Karola z
Facebook

 

O serce rolnika zawalczy również Sara z Warszawy. Dziewczyna ma 27 lat i pracuje jako fakturzystka. Rodzina jest dla niej bardzo ważna. Lubi kościć trawę i przycinać krzaki. Gra także na gitarze oraz pianinie. 

 

Sara kandydatka Karola z
Facebook

 

Która kandydatka najbardziej pasuje do Karola? Głosujcie!

 

Zobacz: Kandydatki Piotra z "Rolnik szuka żony" skrytykowane za stroje na wieś! Faktycznie przesadziły?

 

Przeczytaj też: "Rolnik szuka żony": Dawid wie, jak zaskoczyć Magdę - na spotkanie przyleciał samolotem! Musicie zobaczyć to WIDEO

Sara
Sara kandydatka Karola z "Rolnik szuka żony"
...
Facebook
Justyna
Justyna kandydatka Karola z "Rolnik szuka żony"
...
Facebook
Anna
Anna kandydatka Karola z "Rolnik szuka żony"
...
Facebook
Więcej na temat Rolnik szuka żony
Wyniki plebiscytu:
Sara...
Justyna...
Anna...