Nieprzyjemna wymiana zdań między Józefem a Apolonią w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony"
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Apolonia ostro do Józefa w finale! "Twój dotyk był nie na miejscu"

W finale show "Rolnik szuka żony" zrobiło się gorąco!

Udział Józefa w "Rolnik szuka żony" nie skończył się szczęśliwie. W trakcie trwania show pożegnały go Apolonia i Grażyna, a sam ostatecznie podziękował za udział Ewie. Podczas finałowego odcinka najstarszy z uczestników miał szansę wyjaśnić, głównie z Apolonią, wszelkie niejasności! O co mają do siebie wzajemny żal?

"Hotel Paradise": Wiktoria oskarżyła show o załamanie nerwowe. Uczestnicy innych programów też przeszli przez piekło

Józef z "Rolnik szuka żony" czeka na miłość!

Spotkanie Józefa z kandydatkami zaczęło się dość... niemiło: 

Józef: Dziękuję, żeście przyjechały. I teraz proszę swoje żale

Marta Manowska: Czemu tak chcesz?

Apolonia: Nie przyjechałam, żeby tu żale mieć do Ciebie

Nieprzyjemna wymiana zdań między Józefem a Apolonią w finałowym odcinku

Okazało się, że to Józef ma żal do Apolonii: 

Józef: Do Ciebie mam Apolonia żal, bo obiecywałaś być do końca, a Tyś mi uciekła tak szybko.

Apolonia: Przecież Ty nie dałaś mi ani jednej chwili, żeby być ze sobą, żeby zapytać coś o mnie. Dla mnie seksualność nie jest aż tak ważna, jak u Ciebie. Ten Twój dotyk już od początku mi się nie podobał, to był nie na miejscu. 

Józef: [...] Nie było żadnej walki o mnie. Grażynka chciała, zależało jej na mnie, zależało jej żebym ją wybrał, Ewa tak samo, broniła mnie w niektórych sprawach, ale u Ciebie zero zainteresowania. Jak ja się chciałem zbliżyć, to mnie odpychałaś. Zastanawiałem się, to po co tu przyjechałaś?

Apolonia: No właśnie, dlaczego ja Cię odpychałam?

Józef: nie byłaś zainteresowana. Ja nie czuję, że przekroczyłem jakieś granice, jeśli coś takiego zrobiłem, to Cię przepraszam.[…]

Apolonia: Żeby skończyć już ten temat, to jeżeli znasz tą swoją odpowiedź sam, to tkwij przy tym, ja co miałam powiedzieć, to powiedziałam.

Józef był zaskoczony oskarżeniami kobiety:

Józef: Grażynka, jak to widzisz z boku? Rzeczywiście byłem jakiś zboczeniec, co się rzucał bez pytania?

Grażyna: Były momenty, że niefajnie się zachowywałeś. [...] Nas to zdegustowało, że powiedziałeś, że panie były zadowolone, szczęśliwe. 

Apolonia i Grażyna miały również pretensje o to, że największą uwagę Józef poświęcał Ewie, nieobecnej podczas finału. W rozmowie telefonicznej ta jednak powiedziała:

Ewa: On zabiegał o nas wszystkie, starał się pod każdym względem.

Co na to Apolonia?

Ewa słodziła, wszystko było na tak. Powinien Ewę wybrać, skoro lubią sobie słodzić.

Ostatecznie Józef przeprosił jednak Apolonię za swoje zachowanie, kobieta mu wybaczyła i życzyła szczęścia. 

Dostałem lekcję życia. Ja nie ustępuję, będę walczył aż znajdę żoną - stwierdził na koniec Józef.

Nieprzyjemna wymiana zdań między Józefem a Apolonią w finałowym odcinku

Zobacz także
Natalia z "Rolnik szuka żony" o akceptacji siebie

"Rolnik szuka żony 7": Natalia, była kandydatka Pawła, zdradziła kulisy programu! "Ekipa telewizyjna kazała..."

Kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony", Mateusz

Mateusz z "Rolnik szuka żony" uderza w TVP! Były kandydat Magdy opublikował w sieci naprawdę ostry wpis

 

Paweł z "Rolnik szuka żony" i Magda
TV-Show
QUIZ: Wiesz, kto to powiedział? Pamiętne cytaty z "Rolnik szuka żony" 7

W każdej edycji "Rolnik szuka żony" pojawia się kilku uczestników i kandydatek, którzy zaskakują swoimi "złotymi myślami". Niektóre ich cytaty czy powiedzonka przechodzą do historii programu, jak np. "znak pokoju" Marka, "metaforycznie rzecz biorąc, będziemy budować metaforyczne mosty" Zbigniewa czy "zawsze miałam chłopaków bardziej miastowych, a miastowi chcą mieć dziewczynę przelotnie" Jessiki. Teraz prezentujemy Wam cytaty z siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Pamiętacie, kto je wypowiedział? 

Rozwiążcie quiz i koniecznie podzielcie się wynikiem w komentarzu!

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Tuż przed finałem Marta opublikowała zdjęcie z Pawłem! Co napisała o relacji z rolnikiem? 

W każdej edycji " Rolnik szuka żony " pojawia się kilku uczestników i kandydatek, którzy zaskakują swoimi "złotymi myślami". Niektóre ich cytaty czy powiedzonka przechodzą do historii programu, jak np. "znak pokoju" Marka, "metaforycznie rzecz biorąc, będziemy budować metaforyczne mosty" Zbigniewa czy "zawsze miałam chłopaków bardziej miastowych, a miastowi chcą mieć dziewczynę przelotnie" Jessiki. Teraz prezentujemy Wam cytaty z siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Pamiętacie, kto je wypowiedział?  Rozwiążcie quiz i koniecznie podzielcie się wynikiem w komentarzu! Zobacz także:   Rolnik szuka żony. Tuż przed finałem Marta opublikowała zdjęcie z Pawłem! Co napisała o relacji z rolnikiem? 

Józef zranił uczucia Ewy? "Rolnik szuka żony"
Mat. prasowe, screen z "Rolnik szuka żony"
Newsy
"Rolnik szuka żony": Józef zranił uczucia Ewy?! Bez skrupułów odesłał ją do domu
"Rolnik szuka żony": Józef zranił uczucia Ewy?! Bez skrupułów odesłał ją do domu

Wygląda na to, że Józefowi nie uda się odnaleźć miłości w " Rolnik szuka żony ". Rolnik deklarował, że chciałby się zakochać, jednak jak twierdzi "nie ma tych motylków". Z pobytu na gospodarstwie zrezygnowały dwie uczestniczki, Apolonia oraz Grażyna. Ewa z kolei była gotowa się zaangażować, jednak rolnik nie dał kobiecie szans na dalsze pielęgnowanie relacji i odesłał ją do domu! Jak zareagowała Ewa? Zobaczcie, co wydarzyło się w ostatnim odcinku.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Internauci są wściekli na Józefa i jego kandydatki! "Uciekajcie od niego wszystkie!" "Rolnik szuka żony": Józef odtrącił uczucia Ewy Losy uczestników na gospodarstwie Józefa nie potoczyły się tak, jakby sobie to wymarzył. Niestety z dalszego udziału w "Rolnik szuka żony" zrezygnowały Apolonia i Grażyna:  My żeśmy sobie z Józkiem na randce powiedzieli, co chcieliśmy i kategorycznie stwierdziłam, że dzisiaj wracam do domu, a  kto zostaje to życzę mu szczęścia. (...) Zorientowałam się, że to nie jest dla mnie mężczyzna.  - podsumowała Apolonia i dodała, że nie zależy jej na wspólnej zabawie, a zbudowaniu prawdziwego związku.  Józef czuł się rozżalony i uważa, że Apolonia powinna go poinformować o swoim podejściu dużo wcześniej. Niestety Grażyna również zdecydowała się opuścić gospodarstwo. Nie czuła ze strony Józefa wystarczającego zainteresowania.  - Wiesz, chciałabym Ci podziękować bardzo. Myślałam, że jakoś to będzie wszystko inaczej, trudno życzę ci dużo szczęścia.  - Nie ma sensu dłużej tego przeciągać, jak nie ma na początku tego czegoś to potem się to już nie pojawi.  Jedynie Ewa starała się pocieszyć Józefa, niestety jednostronne...

Józef z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
"Rolnik szuka żony": Jedna z kandydatek Józefa zdradziła finał show?! Odpadła faworytka!
"Rolnik szuka żony": Jedna z kandydatek Józefa zdradziła finał show?! Odpadła faworytka!

Program "Rolnik szuka żony" wchodzi w decydującą fazę. Już za kilka tygodni dowiemy się, którym rolnikom udało się znaleźć szczęście w miłości. Jedną z najbardziej barwnych postaci 7. sezonu show jest Józef, który na swoje gospodarstwo zaprosił Ewę, Grażynę i Apolonię. To właśnie ostatnia z pań uchyliła rąbka tajemnicy dotyczącego ostatniego odcinka programu. Wiadomo już, kogo zabraknie w wielkim finale! Wygląda na to, że faworytka odpadła!  Zobacz także:  Rolnik szuka żony: Maciej pożegnał Ewelinę, a w sieci zawrzało! "Najlepsza ze wszystkich" "Rolnik szuka żony": Jedna z kandydatek Józefa zdradziła finał show?! Odpadła faworytka! To już 7. edycja uwielbianego przez miliony Polaków programu "Rolnik szuka żony"! Pomimo upływu lat, show nie traci na popularności, a wręcz przeciwnie - dalej przyciąga przed ekrany telewizorów mnóstwo widzów. W obecnie trwającym sezonie show TVP nie możemy narzekać na nudę. Wielu emocji dostarcza wszystkim między innymi Józef - najstarszy z rolników.  O serce uczestnika walczą w dalszym ciągu trzy kandydatki - Ewa, Grażyna i Apolonia. Niewątpliwie najbardziej o względy rolnika zabiega Ewa, która raczej nie ma dobrego kontaktu z pozostałymi kandydatkami. Jednak wiele wskazuje na to, że Ewa ostatecznie nie zdobyła serca Józefa i odpadła z programu. Możemy to wywnioskować z ostatniego wpisu Apolonii w mediach społecznościowych.  Kandydatka Józefa opublikowała zdjęcie z finału, na którym zabrakło Ewy. Pod postem pojawiły się komentarze i pytania od fanów. Wszyscy zaczęli się zastanawiać, dlaczego w ostatnim odcinku programu zabrakło jednej z pań.  A Ewa gdzie? Jakoś nie macie jej z Grażynką w znajomych - zapytał jeden z internautów....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner