Kogo do domu zaprosiła Magda z Rolnik szuka żony 7?
TV-Show

"Rolnik szuka żony 7": Mateusz, kandydat Magdy, ostro walczył o dziewczynę! Czy zaprosiła go do domu? 

"Rolnik szuka żony 7": Mateusz, kandydat Magdy, ostro do innych chłopaków! Czy uczestniczka go wybrała?

Za nami trzeci odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony"! Uczestnicy show tym razem musieli wybrać po trzech kandydatów, których zaprosili na swoje gospodarstwa! Na kogo postawiła Magda, 27-letnia uczestniczka, która w historii show otrzymała najwięcej listów? Zobaczcie!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Magda z "Rolnik szuka żony" wybrała trzech chłopaków do swojego domu!

Na samym początku Magda musiała wybrać pięciu panów, byli to: Mateusz, Paweł, Emil, Adam i Karol. Po grze, którą wymyśliła, została tylko trójka. Najbardziej o Magdę walczył 27-letni Mateusz, który zaskoczył dziewczynę aż 11 tatuażami i luźnym podejściem do życia. Kiedy mógł przepytać chłopaków, zaatakował Pawła:

Jesteś bardzo poważnym gościem, czy nie uważasz, że zbyt poważnym? Czy jest jakaś spontaniczność w twoim życiu? - zapytał Mateusz.

Oczywiście, że jest. Jestem towarzyski, uśmiechnięty, wszystko jest u mnie jak w najlepszym porządku - spokojnie odpowiedział Paweł. 

Kogo do domu zaprosiła Magda z Rolnik szuka żony 7?

Odważne pytanie zadał również Adamowi:

Mateusz: Adam, czy jesteś zazdrosnym gościem?

Adam: Jeśli ufam dziewczynie, nie robię problemów, żeby spotykała się z innymi bądź przyjacielem.

Ostatecznie, do domu zaprosiła właśnie tych trzech panów: Mateusza, Adama i Pawła.

Kogo do domu zaprosiła Magda z Rolnik szuka żony 7?

Skąd taka decyzja?

O Pawle mogę powiedzieć, że jest zrównoważony, poukładany. O Adamie, że to zagadka. A o Mateuszu, że nie będę się z nim nudziła. Nie zakochałam się jeszcze w żadnym, to nie tak szybko przychodzi.

Któremu z nich kibicujecie najbardziej?

Kogo do domu zaprosiła Magda z Rolnik szuka żony 7?

 

Mateusz, kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
Newsy
Internauci ostro krytykują Mateusza, kandydata Magdy z "Rolnik szuka żony"! To, co zrobił zszokowało widzów
Internauci ostro krytykują Mateusza, kandydata Magdy z "Rolnik szuka żony"! To, co zrobił zszokowało widzów

Internauci ostro ocenili zachowanie Mateusza z "Rolnik szuka żony"! Fani programu Telewizyjnej Jedynki nie ukrywają, że są zszokowani tym, co kandydat Magdy zrobił po przyjeździe do jej domu. Zdecydowana większość widzów, którzy komentowali ostatni odcinek na Facebooku, ocenia, że tylko jeden z kandydatów pasuje do Magdy i z pewnością nie jest to Mateusz. Spójrzcie tylko na te komentarze! Za co oberwało się Mateuszowi? Internauci krytykują Mateusza W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" i kandydaci i kandydatki Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa i Dawida przyjechali do ich domów. Teraz uczestnicy siódmej edycji programu spędzą ze sobą kilka dni i będą mieli okazję bliżej się poznać. Patrząc na komentarze na Facebooku wszystko wskazuje na to, że w ostatnim odcinku "Rolnika" największe emocje wzbudził Mateusz, kandydat Magdy. 27-letni Mateusz jest menadżerem restauracji. Kandydat Magdy przed kamerą przyznał, że w czasie wolnym lubi spędzać czas ze znajomymi i chodzić po restauracjach i klubach. Co ciekawe, Mateusz nie ukrywał również, że nie wie, jak wygląda życie na wsi... W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" mężczyzna zdradził nawet, że nie wie, z czego wyrasta ziemniak. Pomimo małej wiedzy o rolnictwie Mateusz był bardzo śmiały i pewny siebie na gospodarstwie Magdy. Niestety, jego zachowanie zniesmaczyło internautów. Najbardziej oberwało mu się za to, co zrobił w pokoju po przyjeździe do rolniczki... - No nie ma to jak przyjechać do dziewczyny i od razu walnąć browara z kolegą w pokoju 😂😂😂 - Pan Barman zaczął jak przystało od piwka... 😊 Ciekawe jak powstają te ziemniaki 🥔 z nasion😉😉... No czekamy na kolejne ciekawostki.. - I przyjechał Belmondo Pks-em z flaszką w torbie. Strach żeby po tych trunkach byka nie...

Kandydat Magdy z "Rolnik szuka żony", Mateusz
Rolnik szuka żony
Newsy
Rolnik szuka żony 7. Mateusz nie traktuje Magdy poważnie? "Ona chce jeszcze się rozerwać. Siedzenie w magazynie z ziemniakami nie jest szczęśliwe"
Rolnik szuka żony 7. Mateusz nie traktuje Magdy poważnie? "Ona chce jeszcze się rozerwać. Siedzenie w magazynie z ziemniakami nie jest szczęśliwe"

Za nami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" . Najwięcej emocji wzbudziło szczere wyznanie Józefa, ale również zachowanie Mateusza, kandydata Magdy. Na początku odcinka Magda stwierdziła, że najbardziej czeka... na Pawła, mimo że jej pierwszym zauroczeniem był Adam. A Mateusz? Zdaniem Magdy, przy Mateuszu z pewnością nie wiedziałaby, co to nuda... Mateusz z "Rolnik szuka żony" - kim jest? Co robi kandydat Magdy? Mateusz ma 27 lat, mieszka w Gdyni od ośmiu lat i jest menadżerem restauracji. To ciężka praca, ale Mateusz nie narzeka, ponieważ bardzo lubi to co robi. W wolnym czasie lubi spotykać się ze znajomymi, chodzić po restauracjach i klubach. Mateusz nie wie, jak żyje się na wsi. Chce sprawdzić, czy mu się spodoba totalnie inne życie... Magda chyba nie szuka jeszcze kogoś na tyle poważnie, żeby mieć od razu z nim dzieci. Tylko ona chce jeszcze się rozerwać, przeżyć coś ciekawego. Nie uważam, żeby wieczne siedzenie w magazynie z ziemniakami było czymś szczęśliwym - powiedział Mateusz. Niektórzy fani stwierdzili, że te słowa to za dużo. Dlaczego? Ponieważ Magda w swojej wizytówce mówiła wprost, że czuje że przyszedł już czas na założenie rodziny: Czuję, że jestem gotowa na rodzinę. Chciałabym być mamą i mieć męża obok siebie. Chciałabym żyć, żyć szczęściem - powiedziała Magdalena w swojej wizytówce. Czy Mateusz tego nie dosłyszał? Zobacz także:  QUIZ z "Rolnik szuka żony"! Wiesz, co słychać u uczestników programu? Kiedy Mateusz przyjechał do Magdy, poczuł się bardzo pewnie. Od razu chciał próbować wszystkiego - był zdecydowanie bardziej rozgadany od Adama. Jednak największe wrażenie na wszystkich, zarówno na Magdzie, jak i jej rodzicach, zrobił Paweł. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że jest połączeniem...

Magda z "Rolnik szuka żony" 7
Mat. prasowe
Newsy
W "Rolnik szuka żony 7" Magda nie wybierze żadnego z kandydatów? „Czeka do końca i obu panom podziękuje"
W "Rolnik szuka żony 7" Magda nie wybierze żadnego z kandydatów? „Czeka do końca i obu panom podziękuje"

Siódma edycja " Rolnik szuka żony " pełna jest nieoczekiwanych zwrotów akcji. Rolnicy odsyłają niektórych kandydatów i nawiązują się pierwsze relacje . Magdalena niedawno podziękowała za udział w programie Mateuszowi , a o jej serce walczy dwóch kandydatów: Paweł i Adam. Rolniczka stawia przed mężczyznami kolejne wyzwania, ale widzowie podkreślają, że z jej strony brakuje zaangażowania i szczerych rozmów, które pozwoliłyby jej bardziej poznać kandydatów. Czy Magdalena wybierze jednego z kandydatów? Fani programu mają wątpliwości i wprost piszą, że rolniczka tylko "czeka do końca i obu panom podziękuje"! Magda z "Rolnik szuka żony" nie wybierze żadnego z kandydatów!? Kiedy u pozostałych rolników w siódmej edycji "Rolnik szuka żony" oglądamy kolejne randki, Magdalena decyduje się na wyzwania dla swoich kandydatów. Widać, że Paweł traktuje je poważnie i robi wszystko, aby zaimponować rolniczce. Tymczasem Adam staje się bardziej wycofany i widać, że coraz mniej podoba mu się rywalizacja na takich zasadach. Internauci podkreślają, że brakuje tu szczerych rozmów w cztery oczy i wprost piszą, że rolniczka nie wybierze żadnego z nich!  Magda dziwnie reaguje na starania chłopaków, brakuje mi z jej strony zaangażowania, to tylko chłopaki mają się starać A gdzie jej inicjatywa.? Jak coś robią źle i nie robią też źle. Chyba miłości to ona nie szuka....przynajmniej w programie na pewno jej nie znajdzie. Nie można zejść ciastka i mieć ciastka. zgadzam się z Tobą wydaje mi się że od początku źle wybrała. A życie pewnie też ją uodporniło, boi się angażować. może po tych kilku dniach stwierdziła ze nie ma dla niej odpowiedniej osoby i źle wybrała. Dlatego czeka końca i obu panom...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner