Marek z Rolnik szuka żony 5 Jan z Rolnik szuka żony 5 Grzegorz z Rolnik szuka żony 5 - kim jest, gdzie mieszka, wywiad Rolnik szuka żony 5: Łukasz
Mat. prasowe
1/6
Mat. prasowe

 

Już 2 września o godzinie 21:15 wystartuje 5. edycja programu "Rolnik szuka żony". Po raz kolejny kilku śmiałków będzie szukało miłości na oczach milionów widzów. W Wielkanoc stacja TVP1 zaprezentowała sylwetki 9 rolników i 1 rolniczki, do których można było wysyłać listy. Teraz znane są już imiona 5 kandydatów, którzy otrzymali najwięcej korespondencji i którzy pojawią się w programie "Rolnik szuka żony". Jak podaje serwis telemagazyn.pl, w 5. edycji zobaczymy Jana, Marka, Łukasza, Krzysztofa i Grzegorza. Każdy z nich w rozmowie z party.pl zdradził, jaki jest ideał jego kobiety i jak wyobraża sobie wspólną przyszłość. Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej o nowych bohaterach programu "Rolnik szuka żony"!

 

POLECAMY: Małgosia i Paweł z "Rolnika" biorą ślub! Pamiętasz, jak rodziła się ich miłość? ZDJĘCIA

 

Pierwsze zdjęcie wszystkich uczestników "Rolnik szuka żony 5"

Facebook

2/6
Marek z Rolnik szuka żony 5
Mat. prasowe

 

Marek to wysportowany 46-latek, który do tej pory nie zdołał znaleźć szczęścia w miłości. Jaka jest jego wymarzona kandydatka? 

 

- W poprzednim związku nie zostałem dobrze potraktowany, ale to przeszłość. Najważniejsze, żeby zgłaszały się kobiety, które chcą tego naprawdę. Zwracam się do kobiet rozważnych. Zdaję sobie sprawę, że związek to nie tylko sielanka, ale też sztuka kompromisu i ja jestem w dużej mierze na to przygotowany - zapewniał jeszcze niedawno Marek w rozmowie z party.pl.

 

46-latek podkreśla, że jest troskliwym i odpowiedzialnym mężczyzną, który potrafi zapewnić kobiecie spokój i bezpieczeństwo. Marek zapewnił również, że jego wybranka nie będzie musiała ciężko pracować. 

 

- Obowiązki domowe nie są mi obce, poza tym jest też w zimie martwy okres w gospodarstwie, więc będzie czas dla siebie. Potrafię wiele zrobić, do tego jestem w stanie wiele rzeczy zrobić sam, co sobie przyszła partnerka zażyczy. Postawiłem cały nowy budynek, wykończyłem. Gdyby kobieta była rozsądna i wiedziała, czego chce, to nie ma problemu, może sobie pracować w zawodzie, bo obciążenia w polu spoczywają na mnie. Jak będzie chciała pomóc, to będzie mile widziane, ale nie musi - zdradził nam Marek.

 

Zobacz także: Prowadząca "Rolnik szuka żony" wzięła cichy ślub? Zdradził ją jeden szczegół!

3/6
Jan z Rolnik szuka żony 5
Mat. prasowe

 

Jan ma za sobą burzliwą przeszłość. 58-latek odchował trójkę dzieci i doczekał się aż pięciorga wnucząt! Teraz jednak skupia się na sobie i swoich potrzebach. Do pełni szczęścia potrzebuje jednak kobiety, która - jak sam wspomina - byłaby wizytówką jego domu! 

 

- Żeby było jasne - nie potrzebuję kobiety do pracy. Do pracy jest koń i traktor. Potrzebuję kobiety, która będzie wizytówką mojego domu: szczęśliwej i uśmiechniętej - zapewnia nas Jan.

 

Rolnik wyznał także, że od dłuższego czasu marzył i wzięciu udziału w programie "Rolnik szuka żony". Ostatecznie przekonał go do tego przykład Grześka Bardowskiego, który - według niego - znalazł sobie wyjątkową kobietę za pośrednictwem show TVP1. A o jakiej partnerce marzy Jan?

 

- Nie chciałbym, żeby paliła papierosy lub piła alkohol. Ja sam nie palę i piję tylko okazjonalnie - na weselach dwa lub trzy kieliszki. Imponują mi mądre kobiety. Z takimi lubię rozmawiać! Nie lubię przebywać z kobietami, które są... głupsze ode mnie. Byłoby wspaniale gdyby nie była kłótliwa. Mam swoje zdanie, ale nie lubię się kłócić - nawet nie potrafię tego robić! - przekonywał Jan w rozmowie z party.pl.

 

Co ciekawe, jego wielkim marzeniem jest również wyjazd do Australii lub otworzenie własnego pensjonatu w górach. Czy "Rolnik szuka żony" pomoże mu znaleźć tę wyjątkową kobietę, która będzie z nim dzieliła dobre i złe chwile? Czas pokaże! 

4/6
Grzegorz z Rolnik szuka żony 5 - kim jest, gdzie mieszka, wywiad

 

Grzegorz to 31-latek z województwa podlaskiego, który zajmuje się hodowlą bydła. Jak sam podkreśla, jest niezastąpiony w swoim gospodarstwie. Wiąże się to niestety z tym, że ma bardzo mało wolnego czasu. Ale mimo wszystko udaje mu się znaleźć chwilę na siłownię i spotkania ze znajomymi. 31-latek ma za sobą dwa długie związki, które jednak należą już do przeszłości. Teraz Grzegorz szuka kogoś na zawsze, z kim mógłby podziwiać zachody słońca i cieszyć się tym, co ma. Co ciekawe, rolnik ma duszę romantyka i... pisze wiersze!

 

- Trzeba zaznaczyć jedno - ja nie jestem Szekspirem! Wiersze jakieś są, leży jakiś zeszyt, to są wiersze pisane z różnych powodów - czasem z nudów, to jest taki stary zeszyt z czasów , kiedy studiowałem, a wiadomo jak jest na wykładach - raz jest ciekawie, raz nie. A jak nie jest, to różne rzeczy przychodzą do głowy. Czasami te wiersze są napisane z powodu jakichś przeżyć, niekoniecznie miłosnych, ale także. Ale chyba nie będą one nigdzie publikowane, to zostawię dla siebie. Chociaż może gdyby były dziewczyny, to bym im coś pokazał - zastanawiał się Grzegorz podczas rozmowy z party.pl. 

 

Ciekawe, czy znajdzie się dziewczyna, którą rozczulą wiersze Grzegorza?

 

5/6
Rolnik szuka żony 5: Łukasz
Facebook

 

Łukasz ma za sobą trudne przeżycia. Gdy był dzieckiem, stracił ojca. Wychowała go mama, z którą nadal mieszka. 36-latek ma za sobą także nieudane małżeństwo, które trwało... 3 dni! Rolnik wychowuje dwójkę dzieci. Co ciekawe, córeczka Łukasza sama zachęcała go, aby zgłosił się do programu "Rolnik szuka żony". 36-latek podkreśla, że szuka kobiety na całe życie, która przede wszystkim pokocha też jego dzieciaki. Czego jeszcze oczekują od przyszłej partnerki? 

 

- Zależy mi na tym, żeby była stała w uczuciach i dawała mi wsparcie. Chciałbym, żeby kobieta, która będzie do mnie pisać list, miała świadomość, że jestem facetem po przejściach, będę potrzebował wsparcia, ale i sam będę je dawał. Bliskość i przyjaźń w związku są dla mnie bardzo ważne - zdradził Łukasz w rozmowie z party.pl. 

 

36-latek podkreśla również, że sam również nie miałby problemu z pokochaniem kobiety, która wychowuje własne dzieci. To naprawdę piękna postawa! 

6/6
Rolnik szuka żony 5: Krzysztof
Facebook

 

W najnowszej edycji "Rolnika" zobaczymy także Krzysztofa. 26-letni kawaler z Mazowsza podkreśla, że jego ideałem kobiety jest szczupła blondynka. Nie oznacza to jednak, że zamyka się tylko na takie dziewczyny. Krzysztof w rozmowie z party.pl podkreślił, że liczy się dla niego również charakter

 

- Na pewno nie zaakceptowałbym kłamstwa! To jest tak naprawdę jedna najważniejsza rzecz - dodaje 26-latek. 

 

Czy Krzysztof znajdzie tą jedyną w programie "Rolnik szuka żony"? Przekonamy się już jesienią!