AKPA
TV-Show

Jak uważnie oglądałeś pierwsze odcinki "Rolnik szuka żony 5"? QUIZ dla prawdziwych fanów

Nie jest łatwy!

 

Za nami dwa odcinki 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Uczestnicy zaznajomili się już z listami wysłanymi przez kobiety z całej Polski, a nawet spotkali się z niektórymi z nich twarzą w twarz. Choć nie zawsze było miło, większość rolników jest zadowolona z efektu spotkań. Przed nimi teraz trudne zadanie. Będą musieli wybrać te panie, które chcieliby zaprosić do swoich gospodarstw. Zanim jednak nadejdzie ten moment, zachęcamy was do rozwiązania naszego quizu. Dzięki temu będziecie pewni, że nic wam nie umknęło. Gotowi? START!

 

POLECAMY: Krzysztof z "Rolnik szuka żony" zszokowany wyglądem Jessiki! "Mogłabyś się mniej malować?"

Mat. prasowe
TV-Show
"Jestem rozrywkowa, czytam dużo książek" - Jessica z "Rolnik szuka żony" przekona do siebie Krzyśka? Internauci są bezlitośni!
"Jestem rozrywkowa, czytam dużo książek" - Jessica z "Rolnik szuka żony" przekona do siebie Krzyśka? Internauci są bezlitośni!

  Za nami pierwsze spotkania rolników z ich kandydatkami w 5. edycji popularnego show TVP 1. Niektórzy, jak choćby Grzegorz, przeżyli prawdziwe rozczarowania. Okazało się bowiem, że dwie z jego kandydatek wysłały zdjęcia, na których kompletnie nie przypominają siebie. Grzesiek był tym faktem mocno rozgoryczony...   Zobacz: Grzegorz czuje się oszukany przez kandydatki w "Rolnik szuka żony"! "Nie poznaję dziewczyn, które wybrałem"   Krzysztof, najmłodszy z uczestników 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" , również przeżył małe zaskoczenie. Chodzi o jego kandydatkę o imieniu Jessica. Dziewczyna - według 26-latka- na zdjęciach wyglądała o wiele bardziej naturalnie . W rzeczywistości Jessica jest fanką mocnego makijażu, długich paznokci oraz przedłużanych włosów. Choć zapewniała, że mogłaby nieco zmienić swój wizerunek, Krzysztof po spotkaniu z nią miał mieszane uczucia. Całkiem tak, jak internauci, którzy szeroko komentowali wygląd Jessiki.   - Krowy jak ją zobaczą, to będzie taka trauma, że przestaną mleko dawać  🤣 🤣 - Matko, ten plastik-fantastic to jakaś tragedia na dwóch nogach. Paskuda z własnego wyboru, bo gdyby nie karpie usta, rzęsy do czoła i doczepy, to mogłaby z niej być fajna z wyglądu dziewczyna. Niestety, wygląda równoważy się z inteligencją - jej wypowiedzi to masakra - Kolego uciekaj czym prędzej od niej...   fajnie się oglądało w tv, ale uwierz mi to wszystko - można przeczytać w komentarzach.   Internauci nie szczędzili też gorzkich słów rolnikowi, który podczas spotkań z dziewczynami z trudem budował zdania.    - Wszyscy śmiejecie się z tej dziewczyny, ale kawaler również nie tryska elokwencją... 😉 😂 - Jezuuu jak patrzyłam na niego, gdy zadawał jej pytanie... miałam dziwne wrażenie, że on się jej boi 🙈 - Pan rolnik wypowiada...

Łukasz Sędrowski, lat 36
TV-Show
To najpiękniejsza kandydatka w "Rolnik szuka żony"? Łukasz zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia
To najpiękniejsza kandydatka w "Rolnik szuka żony"? Łukasz zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe
TV-Show
"Zraził mnie do siebie" Internautki zaskoczone zachowaniem Grzegorza z "Rolnik szuka żony"!
"Zraził mnie do siebie" Internautki zaskoczone zachowaniem Grzegorza z "Rolnik szuka żony"!

  Po pierwszych odcinkach programu "Rolnik szuka żony" Grzegorz stał się ulubieńcem widzów . Niektórzy porównywali go nawet do Grześka Bardowskiego z 2. edycji show TVP1. Przystojny, ciepły i z dużym poczuciem humoru. Szczególnie damska część widowni nie mogła oderwać od niego wzroku. Niestety, czar prysł, gdy zobaczyliśmy odcinek, podczas którego Grzegorz spotkał się ze swoimi kandydatkami. Niektóre fanki miały mu wiele do zarzucenia...   Zobacz także: Krzysztof z "Rolnik szuka żony" zszokowany wyglądem... Jessiki! "A mogłabyś się mniej malować?"   "Rolnik szuka żony": Grzegorz rozczarowany kandydatkami   Jak już pisaliśmy, nie każdy z rolników był zachwycony spotkaniami ze swoimi kandydatkami. Szczególnie mocno rozczarował się Grzegorz. Aż dwie dziewczyny, które wybrał, na żywo wyglądały zupełnie inaczej niż na zdjęciach, które mu przesłały . W pewnym momencie Grześkowi puściły nerwy i podczas spotkania z Aleksandrą wygarnął jej to, co myśli o takim zachowaniu.    - Mnie tutaj kamerowali takiego, jakim jest. Nie uważasz, że ty powinnaś pokazać prawdziwe zdjęcie? - zapytał dziewczynę Grzegorz.   Ola mocno zmieszała się po pytaniu Grześka. W jej obronie stanęły internautki, którym nie spodobało się stanowcze zachowanie rolnika.   - Ok, Pani nie zachowały się w porządku wysyłając odbiegające od rzeczywistości zdjęcia, ale za to Grzesiu pokazał, jakim jest zapatrzonym w siebie burakiem... Nie musiał Aleksandrze mówić prosto w oczy tego. Z resztą paroma rzeczami / zachowaniami zraził mnie do siebie - Zresztą, widać było jak np. Aleksandrze było przykro. Mimo wszystko facet powinien zachować minimal klasy chociaż - czytamy w komentarzach.   Pojawiły się jednak osoby, które stanęły po stronie Grzegorza.   - Trochę go dziewczyny w...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner