Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show

Jak uważnie oglądałeś 6. odcinek "Rolnik szuka żony"? Nic ci nie umknęło? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

Jak uważnie oglądałeś 6. odcinek "Rolnik szuka żony"? Nic ci nie umknęło? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

 

Za nami 6. odcinek programu "Rolnik szuka żony". Niektórzy uczestnicy wciąż jeszcze nie wiedzą, do kogo mocniej bije ich serce. Szczególnie zastanawiające jest zachowanie Łukasza. Choć rolnik od początku podkreśla, że ma słabość do Agaty, mężczyzna zaczął flirtować również z Pauliną, co nie spodobało się widzom.  Co jeszcze wydarzyło się w 6. odcinku "Rolnik szuka żony"? Czy nie umknęła ci żadna ważna rzecz? Sprawdź się w naszym quizie i przekonaj się, czy jesteś uważnym fanem show TVP1!

 

POLECAMY: Łzy Jessiki w "Rolnik szuka żony"! Poszło o krewetki i słowa matki Krzysztofa!

Hejt na Jana z "Rolnik szuka żony 5"
Facebook
TV-Show
W "Rolnik szuka żony" Jan postanowił wynagrodzić Marii skandaliczne zachowanie: "Masz to wszystko, co mi się w kobiecie podoba"
W "Rolnik szuka żony" Jan postanowił wynagrodzić Marii skandaliczne zachowanie: "Masz to wszystko, co mi się w kobiecie podoba"

  W przedostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" doszło do sporego skandalu. Jan , najstarszy z rolników biorących udział w tej edycji show, dopuścił się niewłaściwego zachowania względem jednej z kandydatek - Marii, łapiąc ją za pupę! To mocno zniesmaczyło część fanów show i to do tego stopnia, że stanowisko w sprawie zajęła Telewizja Polska.  Opisywane wydarzenie (...) spotkało się też z natychmiastową i negatywną reakcją wszystkich obecnych przy tym wydarzeniu (...). Jako medium publiczne jesteśmy zobligowani do napiętnowania takich zachowań - czytaliśmy w oświadczeniu rzecznika.   W 5. odcinku Jan przeprosił Marię i przyniósł jej kwiaty.    "Przepraszam za swoje zachowane. Chłop ze wsi nie zawsze potrafi się zachować - mówił.   W kolejnym, 6. odcinku chyba postanowił jej to wynagrodzić.   Imponuje mi jako kobieta. Jest z Warszawy, ale potrafi się zachować w każdej sytuacji - mówił Jan.   Cały czas mnie komplementuje, mówi miłe rzeczy. Ja się cieszę - Maria była pod wrażeniem.   Zabrał ją na wycieczkę swoim wielkim terenowym Mitsubishi. Zawiózł Marię do żwirowni i zafundował jej prawdziwy terenowy rajd z ostrymi zakrętami.   Masz to wszystko, co mi się w  kobiecie podoba - mówił jej potem, gdy siedzieli już na trawie przy koszyku piknikowym.   Czy to jednak oznacza, że to Maria jest mu najbliższa? Chyba nie. Choć sam twierdzi, że ma serce pojemne, musi kogoś wybrać. A najbardziej zakochana i pewna, że to powinna być ona jest... Małgonia. Nic dziwnego, że była bardzo zazdrosna, że Jan randkuje z Marią. I nie ukrywała tego:   Małgoni bardzo zależy na Janie. Jeśli ją wybierze, to ona będzie szczęśliwa - mówią konkurentki.   Odkąd tu jestem nie mogę jeść, spać. To idzie w kierunku...

Bardowscy, Ania Bardowska, Grzegorz Bardowski
Instagram
TV-Show
Najpopularniejsza para z „Rolnik szuka żony” pokazała zdjęcie synka!
A jak spędzili weekend?

  Ania i Grzegorz poznali się na planie programu " Rolnik szuka żony ". Już w trakcie trwania 2. edycji programu para zakochała się w sobie. Niedługo potem wzięli ślub, a w 2016 roku przyszedł na świat ich syn, Jaś. Rodzina jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prowadzą swój profil na Instagramie i kanał branżowy dla rolników w serwisie YouTube. Ostatnio opublikowali bardzo rodzinne zdjęcie...   Zobacz:  Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" w ogniu krytyki! Tym razem poszło o synka   Bardowscy pokazali wspólne zdjęcie, na którym zobaczymy ich synka, który próbuje sięgnąć do pysznego tortu bezowego. Ania, opisując zdjęcie zdradziła jednocześnie, jak spędzili weekend. Okazuje się, że wybrali się na imieniny do babci.  Jakieś pomysły na opis zdjęcia? Może "głoooooodny!!!" 😁 po wykonaniu zdjęcia zniknęły maliny z tortu (Jaś). Po zniesieniu na imieninowy stół do babci zniknął tort (Ja na spółę z gośćmi). Założę się że mój trener personalny nie czyta naszych postów.   Para ma mnóstwo fanów na Instagramie i cieszą się ogromną popularnością, co widać w tysiącach pozytywnych komentarzy. Największe zainteresowanie wzbudza syn Ani i Grzegorza. Jaś ma już prawie dwa lata. Czas leci, a teraz możemy oglądać kolejną, już 5. edycję programu "Rolnik szuka żony". Zobaczymy, czy któraś z par też stanie przed ołtarzem!             Wyświetl ten post na Instagramie.                   Jakieś pomysły na opis zdjęcia? Może "głoooooodny!!!" 😁 po wykonaniu zdjęcia zniknęły maliny z tortu (Jaś). Po zniesieniu na imieninowy stół do babci zniknął tort (Ja na spółę z gośćmi). Założę się że mój trener personalny nie czyta naszych postów 😂...

Rolnik szuka żony 5 - Paulina i Łukasz
Mat. promocyjne
TV-Show
Paulina walczy o Łukasza! Zobacz zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"!
Paulina walczy o Łukasza! Zobacz zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"!

  W sieci pojawił się zwiastun kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony", który zobaczymy już za tydzień, 21 października, tym razem o 21:35. Godzina show została przesunięta ze względu na wieczór wyborczy. 14 października nie zobaczyliśmy programu ze względu na mecz polskiej reprezentacji.    "Rolnik szuka żony" - zwiastun nowego odcinka!   A co wydarzy się za tydzień w kolejnym odcinku hitowego show? Z e zwiastuna wynika jednoznacznie, że Paulina wciąż będzie walczyć o serce Łukasza. Gust mamy taki sam więc... - śmieje się Paulina w trakcie jazdy traktorem z Łukaszem. Rolnik jest jednak oczarowany inną kandydatką, Agatą.   Czy da jednak szanse pięknej Paulinie?    Co jeszcze? Jessica chyba nie wierzy w to, że zwiąże się z Krzysztofem: Może dalej się to rozkręci, ale na razie to nie... - mówi w zwiastunie!  Jan zaś wyraźnie podrywa jedną ze swoich kandydatek! Zobaczcie koniecznie zwiastun!    Zobacz także:   Hejt na Łukasza z "Rolnik szuka żony"! "Ma już faworytkę, po co robi nadzieję innym?"  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner