Mat. prasowe

 

Grzegorz z "Rolnik szuka żony" ma twardy orzech do zgryzienia. Musi wybrać trzy kandydatki, które odwiedzą jego gospodarstwo. Niestety, dwie z nich nieco go oszukały. Ola oraz Ania wysłały zdjęcia, na których zupełnie nie przypominają siebie. Grzegorz nie wytrzymał i wygarnął im, co o tym myśli. Czy mimo wszystko da szanse dziewczynom i zaprosi je do swojego gospodarstwa? A może powinien wybrać inne kandydatki? Zdecydujcie sami głosując w naszym plebiscycie! 

 

POLECAMY: Jak uważnie oglądałeś pierwsze odcinki "Rolnik szuka żony 5"? QUIZ dla prawdziwych fanów!

Anna była jedną z dziewczyn, która nieco minęła się z prawdą wysyłając zdjęcie, na którym nie jest do siebie podobna. Szkoda, bo Grzegorz zdążył się zauroczyć kobietą, którą zobaczył na fotografii. Czy mimo wszystko da Ani jeszcze jedną szansę?

 

Ola również wysłała do Grzegorza zdjęcie, na którym wygląda nieco inaczej niż w rzeczywistości. Podczas ich spotkania rolnik nie chciał już udawać, że wszystko jest w porządku. Po tak oschłym przyjęciu ich dalsza znajomość stoi pod znakiem zapytania...

 

Dorota wpadła w oko nie tylko Grześkowi, ale również internautom, którzy są pod jej dużym wrażeniem. Dziewczyna przyszła na spotkanie uśmiechnięta i zrelaksowana. Czy to jest klucz do serca Grześka?

 

Daria również jest typowana jako faworytka do serca Grzegorza. Czy to właśnie ona zagości w gospodarstwie sympatycznego rolnika?

 

Marlena również nie do końca była szczera w swoim liście. 22-latka dopiero podczas spotkania wyznała Grześkowi, że ma 4-letniego synka. Czy rolnik da jej jednak szansę i zaprosi ją do udziału w dalszej części programu?

 

Widać, że Grzegorz wpadł w oko Martynie. Ale czy ze wzajemnością? Czas pokaże...

 

Internauci już teraz twierdzą, że Monika z pewnością zagości w domu Grzegorza. Według nich to najładniejsza spośród wszystkich kandydatek. Czy ich przeczucie okaże się słuszne? Zobaczymy już niedługo!

 

Monika, w przeciwieństwie do Marleny, od razu wyznała w liście, że jest już mamą. Czy ta szczerość zostanie doceniona przez Grzegorza? Jak uważacie?

Dorota
...
Mat. prasowe
Aleksandra
...
Mat. prasowe
Monika
...
Mat. prasowe
Martyna
...
Mat. prasowe
Anna
...
Mat. prasowe
Daria
...
Mat. prasowe
Monika
...
Mat. prasowe
Marlena
...
Mat. prasowe
Wyniki plebiscytu:
Dorota...
Aleksandra...
Monika...
Martyna...
Anna...
Daria...
Monika...
Marlena...