Jessica z 5. edycji "Rolnik szuka żony" Jessica z Rolnik szuka żony pokazała jak mieszka Finałowy odcinek Rolnik szuka żony: Jessica Finałowy odcinek Rolnik szuka żony: Jessica Finałowy odcinek Rolnik szuka żony: Jessica
Jessica z Rolnik szuka żony pokazała jak mieszka
Facebook
1/5
Jessica z 5. edycji "Rolnik szuka żony"
mat. prasowe

 

Jessica była ulubienicą widzów "Rolnik szuka żony 5". Gdy tylko pojawiła się na ekranie, od razu wywoływała szczery uśmiech na twarzach fanów show TVP 1. Jej powiedzenia stały się prawdziwym hitem sieci. Widzowie pokochali ją przede wszystkim za szczerość oraz oryginalność. Tego ostatniego nie można jej było odmówić. Jessica zasłynęła dzięki swoim fikuśnym stylizacjom, z których nie zrezygnowała nawet idąc do obory.

 

Zobacz także: Jessica z "Rolnik szuka żony" przeszła ogromną metamorfozę! Musicie zobaczyć, jak wyglądała w przeszłości ZDJĘCIA 

 

Niestety, Krzysiek odrzucił ją jako pierwszą. Rolnik spotkał Jessikę jeszcze raz podczas kręcenia finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony". Musimy przyznać, że dziewczyna zmieniła się nie do poznanie. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Paulina zrobi awanturę Łukaszowi! W zwiastunie finałowego odcinka "Rolnika" padły mocne słowa

2/5
Jessica z Rolnik szuka żony pokazała jak mieszka
Facebook

 

Jessica w "Rolnik szuka żony 5" dała się poznać jako sympatyczna i otwarta dziewczyna, która kocha dbać o swój wygląd. Długie paznokcie, mocny makijaż - Krzysiek martwił się, że jego kandydatka nie sprawdzi się w gospodarstwie. Mimo tego zaprosił ją do swojego domu. Jessica bardzo się starała, jednak nie zdołała zdobyć serca 26-latka. Tuż przed randką ogoliła dla niego nogi i nałożyła maseczkę, ale rolnik był nieugięty. Dla dziewczyny nie była to zbyt komfortowa sytuacja.

 

Zobacz także: Jessica z "Rolnik szuka żony" doczekała się swojej pierwszej OKŁADKI! Udzieliła też wywiadu. Co w nim zdradziła?

 

Ponowne spotkanie Jessiki i Krzyśka podczas finałowego odcinka mogło nie należeć do najmilszych. Jak było? Tego dowiemy się już na początku grudnia. Jednak już teraz publikujemy zdjęcia z finałowego odcinka "Rolnik szuka żony". Musimy przyznać, że Jessica prezentuje się na nich znakomicie. Dziewczyna przeszła bardzo korzystną zmianę. Zobaczcie kolejny slajd i przekonajcie się sami! 

3/5
Finałowy odcinek Rolnik szuka żony: Jessica
AKPA

 

"Rolnik szuka żony 5": metamorfoza Jessiki

 

Jessica zaprezentowała swoje odmienione oblicze podczas finałowego odcinka programu "Rolnik szuka żony 5". Dziewczyna zrezygnowała z długich włosów i zafundowała sobie uroczą fryzurę, która dodała jej uroku. Jessica nie zamierza jednak całkowicie porzucić swojego stylu. Podczas finału postawiła bowiem na mocny makijaż. Jak wam się podoba metamorfoza Jessiki? Czy to zmiana na plus? Ciekawe, jak zareagował na nią Krzysiek! 

 

Zobacz także: Krzysiek zerwał z Eweliną! Co na to fani "Rolnika"? "Szkoda słów na gościa"

4/5
Finałowy odcinek Rolnik szuka żony: Jessica
AKPA

 

Która z nich najbardziej pasowała do Krzyśka? Kasia, Ewelina, a może Jessica? :)

5/5
Finałowy odcinek Rolnik szuka żony: Jessica
AKPA

 

Podoba wam się metamorfoza Jessiki?

Więcej na temat Rolnik szuka żony