Ewelina z Rolnik szuka żony 5 jest zakochana! Krzysiek i Ewelina z Rolnik szuka żony
Krzysiek i Ewelina z Rolnik szuka żony
Zobaczcie zdjęcia!
1/4
Ewelina z Rolnik szuka żony 5 jest zakochana!

 

Ewelina zgłosiła się do programu "Rolnik szuka żony 5", ponieważ marzyła o wielkiej miłości. Takie same motywy przyświecały również Krzyśkowi. 26-latek miał dość bycia singlem i postanowił poszukać szczęścia za pośrednictwem TVP1. Chłopak dostał wiele listów od kandydatek z całej Polski. Wśród nich znalazł się również ten od Eweliny. Pochodząca z Lublina dziewczyna przekonywała go, że marzy o tym, aby osiąść na wsi. Ostatecznie Krzysiek postawił na znajomość z Eweliną, co jednak nie zakończyło się happy endem. 

 

Zobacz także: Dwie gorzkie randki i łzy rozstania! Markowi puściły nerwy. W "Rolnik szuka żony" nie brakowało wrażeń!

 

Ewelina, choć rozżalona tym, w jaki sposób potraktował ją Krzysiek, pozbierała się po zawodzie miłosnym i zaczęła szukać dalej. Jeszcze niedawno chwaliła się, że spotyka się z tajemniczym chłopakiem. Teraz z kolei do internetu trafiły jej zdjęcia, na których widać, że Ewelina zafundowała sobie całkowitą metamorfozę. Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Nieznane oblicze uczestniczki "Rolnika". Jan mógł być w niebezpieczeństwie?! 

2/4
Krzysiek i Ewelina z Rolnik szuka żony

 

Początki ich znajomości nie należały do najłatwiejszych. Ewelina od początku deklarowała, że Krzysiek bardzo się jej podoba. Z kolei on nie mógł oderwać wzroku od Kasi. Gdy jednak ta sama zrezygnowała z udziału w show TVP1, rolnik zaczął coraz częściej spoglądać w stronę Eweliny. Choć między nimi nie widać było uczucia, para dała sobie szansę. Niestety, po kilku tygodniach Krzysiek uznał, że mogą zostać jedynie przyjaciółmi. Te słowa doprowadziły Ewelinę do łez. Dziewczyna wierzyła bowiem, że jeszcze uda jej się rozkochać w sobie rolnika. 

 

Zobacz także: Krzysztof z "Rolnik szuka żony" nie chciał Eweliny, a ona znalazła sobie nową miłość! ZDJĘCIA

 

Ewelina nie patrzy już wstecz. Jak wspomnieliśmy, dziewczyna znalazła chłopaka, z którym jest szczęśliwa. Czyżby to właśnie dla niego poddała się metamorfozie? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Facebook

 

W internecie pojawiły się zdjęcia, na których widać zupełnie odmienioną Ewelinę. Opublikowała je makijażystka z Lublina, która stoi za przemianą uczestniczki programu "Rolnik szuka żony". Ewelina prezentuje się na nich rewelacyjnie. Efektowny makijaż i ten błysk w oku - widać, że dziewczyna jest naprawdę szczęśliwa! Trzymamy za nią kciuki! 

4/4
Facebook

 

Jak wam się podoba jej metamorfoza? Jesteście na tak czy na nie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Rolnik szuka żony